Rare namen!

Discussie in 'De lounge' gestart door kwebbel86, 28 sep 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Maartt

    Maartt Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.843
    725
    113
    Dat begrijp ik, er zijn uitzonderingen.
    Maar over het algemeen ligt er wat mij betreft ook heel veel in de opvoeding.
     
  2. Islah

    Islah Niet meer actief

    Oh heb me echt rot zitten te lachen om bepaalde namen... XD Mijn man had vroeger trouwens een klasgenootje genaamd Besmet.
     
  3. Pluis81

    Pluis81 VIP lid

    16 mrt 2010
    6.445
    2
    0
    Pedagogisch werker
    Brabant jonguh!!
    Kijk,dat bedoel ik. Je kunt het als ouders echt te bont maken en dat vind ik dan erg sneu voor het kind (wat later ook volwassen wordt). Aangenaam,ik ben Karamel en dit is mijn zus Capucine :(
     
  4. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    29 aug 2007
    22.170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Ik vind het eigenlijk best een leuke manier om een oma die Rieke heet te vernoemen. Het is byzonder maar klinkt toch heel 'gewoon'.
     
  5. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    29 aug 2007
    22.170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Daarom moet je als ouders je kind ook helemaal niet op het hart drukken dat ze niet mogen pesten, als je dat doet ben je al te laat.
    Je moet ze van jongsafaan leren dat iedereen de moeite waard is en het verdient goed behandeld te worden. Niemand is belachelijk, niet om z'n naam, niet om z'n gedrag, niet om z'n uiterlijk.
     
  6. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector
    100% mee eens!

    Wij leren onze dochter ook dat ze niet iedereen aardig & leuk hoeft te vinden, maar dat je wel normaal, netjes en vriendelijk moet doen tegen die persoon.
     
  7. kwebbel86

    kwebbel86 Niet meer actief

    Zo heette mijn directeur van de basisschool. Hij werd er niet mee gepest (achter z'n rug om dan ;)) toen wij het wisten. Wij hielden ons daar niet mee bezig. Wij waren te druk met (echt) spelen ;)
     
  8. Onder water

    Onder water Niet meer actief

    Ben ik het inderdaad ook mee eens!
     
  9. skiwi

    skiwi Fanatiek lid

    15 jun 2012
    4.270
    402
    83
    Vrouw
    eens!
     
  10. Panda1

    Panda1 Bekend lid

    28 feb 2013
    841
    117
    43
    Overijssel
    Hoe vaak zeggen ouders tegen elkaar; zo die heeft lelijke dit of rare dat! Dan breng je miss onbewust ook wat over op je kids!
     
  11. Crazycat

    Crazycat VIP lid

    21 nov 2009
    8.849
    1
    36
    belgie
    Mijn man was een keer bij de uroloog meneer noten ...
     
  12. ashleyp

    ashleyp Niet meer actief

    Kinderarts hier in het AZM in Maastricht: mw. N.euken...
     
  13. pluisje19

    pluisje19 Fanatiek lid

    23 sep 2009
    1.754
    0
    0
    Hahaha die ben ik daar nog niet tegengekomen...
     
  14. Pluis81

    Pluis81 VIP lid

    16 mrt 2010
    6.445
    2
    0
    Pedagogisch werker
    Brabant jonguh!!
    Ik ben het er mee eens dat het begint bij de opvoeding MAAR het is simpelweg geen garantie dat je kind dan geen andere kinderen gaat pesten. Een kind krijgt met nog veel meer invloeden (ik denk aan de peergroup) van buitenaf te maken en als ouders heb je daar weinig zicht op. Natuurlijk moet je als ouders je kind leren dat iedereen gelijk is,ongeacht de haarkleur/naam/postuur maar als je er dan als vader en moeder automatisch vanuit gaat dat je (beïnvloedbare) kind jouw normen en waarden klakkeloos overneemt én zich nooit laat verleiden tot het pesten van een ander (peerpressure), heb je naar mijn mening een enorm bord voor je kop.
     
  15. lioness74

    lioness74 Niet meer actief


    @dirksmama, ik bedoelde eigenlijk de reactie op het geboortekaartje, die ik bij een vriendin had gezien.
     
  16. lioness74

    lioness74 Niet meer actief



    Helemaal mee eens.
     
  17. tuc

    tuc Niet meer actief

    Heef iemand zn kind echt zo genoemd??:$
     
  18. lioness74

    lioness74 Niet meer actief

  19. tuc

    tuc Niet meer actief

    Sorry hoor maar dan spoor je toch niet?
     
  20. lioness74

    lioness74 Niet meer actief


    Mn ogen rolden bijna uit mn kassen toen ik het las...maar het is echt waar. Je kunt de namen zelfs google-en.
     

Deel Deze Pagina