November 2013 buikjes.

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door MaaikeFerryJari, 6 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Saffira29

    Saffira29 Fanatiek lid

    23 jan 2013
    1.765
    0
    0
    Parttime werk en fulltime mama
    Vuren
    Same here! Haha :p
     
  2. mama2girls

    mama2girls Actief lid

    30 jan 2012
    460
    0
    0

    gefeliciteerd!! fijn dat ze het goed doet.
    en idd een super mooie naam :)
    geniet lekker van jullie meisje.

    hier met griep op de bank :( heb een drukke week voor de boeg en wilde vndaag zo veel doen, maar er is niks van te recht gekomen.. hopelijk morgen beter.
     
  3. marietje

    marietje Bekend lid

    24 jan 2012
    686
    0
    0
    NULL
    NULL
    nou wij hadden gisteravond grote crisis... jee, wat was ik er zat van. ik ben nu over 4 weken uitgerekend en we hadden afgesproken dat hij er rekening mee zou gaan houden dat er wat kan gaan gebeuren (lees: dus zo weinig alcohol drinken dat hij nog kan rijden). Nou gisteren, nadat meneer 6 flessen op had, was ik me daar toch pissed!!!! Ik snapte en snap het nog steeds niet... wat een moeite om het even een paar weken te laten staan!!!
    Dus na een zeer onrustige nacht met heel veel ruzie, zijn wij nu niet gezellig samen chocolademelk aan t drinken...;)
     
  4. Saffira29

    Saffira29 Fanatiek lid

    23 jan 2013
    1.765
    0
    0
    Parttime werk en fulltime mama
    Vuren
    Dat begrijp ik ergens wel Marietje...
    Mijn vriend is geen drinker, maar laatst ging hij nr een verjaardagsfeest en toen had hij beloofd niet meer dan 3 biertjes te drinken....
    Dat zijn er dus 6 geworden! :( was ik me toch ook behoorlijk pissed om.
    Gelukkig erkende hij zijn fout (mij iets beloven en dan die belofte breken, heb ik een hekel aan!)

    Ik weet natuurlijk niet hoe jouw relatie is, maar mijn vriend drinkt niet veel en zei dat het waarschijnlijk het laatste avondje was voor de bevalling en dat het onverwachts erg gezellig was. Hij had z'n maatjes ook al een tijdje niet gezien...
    Dus met de afspraak dat er geen beloftes meer worden gemaakt die niet nagekomen kunnen worden, hebben we het toen weer bijgelegd.

    Wij hebben onze hormonen maar volgens mij zitten mannen tot aan de bevalling in 1 of andere ontkenningsfase... :p
    Absoluut niet leuk en praat het ook niet goed, maar hoop dat jullie het snel weer bijleggen.

    Een zwangerschap is een zware relatie test vind ik persoonlijk. Dat heb ik wel gemerkt.... ;)

    Ik dacht dat wij al genoeg mee hadden gemaakt en dit wel "even" zouden doen.... NOT!! :D

    Mama2girls: griep? Beterschap!!
    Niet leuk, zeker niet als je van alles van plan bent....

    Ik heb sinds vanmiddag weer iets nieuws: elke keer als ik opsta krijg ik even een paar scherpe steken in mn schaambot! Heel laag dus... :(
    Lees van alles over eventuele banden pijn, lijkt me erg laag..
    Of kan indalen zijn..
    Nou ja, hoe dan ook, vervelend!
     
  5. marietje

    marietje Bekend lid

    24 jan 2012
    686
    0
    0
    NULL
    NULL
    @saffira: dat stak mij dus ook het meest. maak gewoon geen beloftes als je dat niet na kunt komen. mijn vriend is wel een drinker (geen alcoholist ofzo), hij heeft dan geen rem meer. dit heeft ook al een paar keer flinke druk op onze relatie gezet. daarom is het voor mij ook heeel belangrijk dat hij deze weken eens zn verantwoordelijkheid neemt. hebben het er net even over gehad, hij gaf wel toe dat het er te veel waren. en dat ie dat niet meer gaat doen. Maar goed, dan heb je ruzie, word er weer van alles bij gehaald.... dus nog steeds niet gezellig hier.
     
  6. Saffira29

    Saffira29 Fanatiek lid

    23 jan 2013
    1.765
    0
    0
    Parttime werk en fulltime mama
    Vuren
    Ja dat de sfeer niet fijn is nu geloof ik graag... Die is hier met zulk soort dingen ook ver te zoeken hoor!
    Maar veel mensen zeggen dat mannen na de bevalling vaak veranderen, in de positieve zin dan...
    Mannen zijn nu eenmaal wat langzamer dan vrouwen! ;)

    Succes met je hubby... Hopelijk doet ie snel iets liefs wat de sfeer ten goede komt... :)
     
  7. Elleinad

    Elleinad Fanatiek lid

    22 aug 2012
    1.361
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey dames!

    Wat een gedoe he met die mannen! Haha hier ook dikke ruzie vanmiddag!!
    Vriendlief was vanmorgen me heeell lief wakker komen maken met een ontbijtje op bed dus ik was helemaal happy! Bleek dat ie gebeld was of ie dus mee wilde naar ajax en hij weet dat ik t nier fijn vind dit op t laatste moment te horen ( gebeurt best namelijk) al onze plannen moet maar wijken zodat hij kan gaan.. Maar goed dat kon ik nog hebben want hij was wel heel lief!
    Vervolgens trek ik t kleed wat ze gister oo de tafel hadden gelegd met de babyshower van de tafel en zie ik dat er 4 giga vlekken in mn tafel zitten:$ t is een eikenhouten tafel die geolied is dus niet veel hebben! En de vlekken gingen er dus ook niet meer uit!! :x dus daar was ik al niet blij om! En toen liet die handige harry ook nog s zn telefoon thuis liggen zodat ik m niet kon bereiken!! Klinkt heel gek maar ik heb t idee dat t niet lang meer duurt voor onze man zich aankondigt en hier heb ik t over gehad met m! Ik heb de hele nacht lopen spoken met steken in mn buik en voelde me gewoon gek! Dus ik baalde echt dat ik m niet kon bereiken!! Maar goed alles is weer een soort van rustig hier behalve dat ik onze kerel al de hele dag voel wurmen!! Af en toe is t een half uurtje stil maar dan begint ie weer! Maar goed beter te veel beweging dan te weinig zullen we maar zeggen..m

    Maar goed ik kon m dus wel wat vanmiddag!! ;)

    @marietje: balen dat je ziek bent!! Beterschap! Dan kan je snel weer doen wat je allemaal op je schema had staan!

    Ik duik mn bed in want weet even niet meer waar ik t zoeken moet op moment haha morgen snel de vk bellen en hopen dat ze me gerust kan stellen! :)
     
  8. Ik bn ook ff pissig op mijn man.

    Vanmorgen om 6 uur begon die achterlijke psycho-buurman dus weer te timmeren :x Dus man eruit, nu zou hij hem gaan aanspreken, want het was echt zó op heterdaaad betrappen nu... Gaat ie zich zó sloom aankleden (terwijl we inmiddels weten dat ie na 5 minuten altijd weer stopt), helemaal op zoek naar een schone broek (want onze buurman gaat direct in zijn kruis snuffelen blijkbaar? :( ) en ja hoor: staat ie daar voor de deur... inmiddels licht weer uit en buurman doet natuurlijk niet open :x

    Ik ben er echt helemaal klaar mee. :x
     
  9. Elleinad

    Elleinad Fanatiek lid

    22 aug 2012
    1.361
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hmm ja dat zou ik ook niet zo goed kunnen hebben bolkje! Denk je m eindelijk te kunnen pakken en dan dit! Balen!

    Hier net de vk gebeld! Ze gaf aan dat als kindjes groeien t vaak begint bij t rompje en dit daarom soms toch wat groter is dan de rest. Dat ik me echt geen zorfen hoef te maken want de rest van t kindje klopt gewoon en blijkbaar is t verschil niet zo groot dat t vreemd is!

    Ze gaf aan dat ik evt. Kan opletten hoeveel suiker ik eet maar dat mn waardes de laatste keer gewoon netjes waren ( is met 30 weken nog getest) dus dat t eigenlijk daar niet door kan komen. Plus dat t dan niet alleen t rompje was geweest maar t hele kindje.

    Wel krijg ik nu super lief nog een liggings echo met 36 weken dus over 2 weken! :D puur om mij gerust te stellen want ze kon wel door de telefoon horen dat ik me echt zorgen maakte:)
    Ben hier heel erg blij mee want als dus idd een grote baby wordt moet dan alles wel weer wat meer kloppen en t rompje niet meer zo ver voor liggen
    Dus hier ben ik heeell erg blij mee! :D

    Erg blij dat ik gebeld heb! Nu kan ik weer een beetje tot rust komen haha
    T wordt waarschijnlijk gewoon echt een reusje zoals jij al zei saffira! Haha dan kan ie een hoop pakjes niet aan denk ik :( maar ja als ie maar gezond is!! :D
     
  10. Saffira29

    Saffira29 Fanatiek lid

    23 jan 2013
    1.765
    0
    0
    Parttime werk en fulltime mama
    Vuren
    Elleinad: het kan nog ontzettend mee vallen hoor!
    Maar blij dat je gebeld hebt, daar zijn ze voor he..

    Wij krijgen ook nog een liggings echo, toch wel prettig die he.
     
  11. Ik wil even iets leuks delen: mijn schoonfamilie komt zondag langs! :D Ze stuurden opeens een sms-je of ze op de koffie konden komen.... Echt heel leuk, want we horen meestal niet superveel van ze, maar de laatste tijd gaat het echt beter heb ik het idee :D
     
  12. Elleinad

    Elleinad Fanatiek lid

    22 aug 2012
    1.361
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ saffira: je t kan zeker nog meevallen. de vk gaf ook aan dat t alleen de omvang is en niet de lengte die ze gemeten heeft. t kan dus ook zijn dat t gewoon alleen een dikkie dik is en verder een heel klein mannetje.. maar ik ben zeker blij dat ik gebeld heb en ook erg blij met de extra echo idd :D

    @bolkje: wat leuk! toch fijn dat t dan beter gaat en t komt van hun uit dus weet je ook zeker dat t van twee kanten komt :D gezellig!
     
  13. marietje

    marietje Bekend lid

    24 jan 2012
    686
    0
    0
    NULL
    NULL
    zo, mn eerste dag van mn verlof goed besteed. de hele woonkamer schoon gemaakt. en net lekker een uurtje geslapen. Moet zeggen dat ik me vandaag niet echt fijn voel, beetje raar gevoel in m buik. verloor vanmorgen ook al wat slijm.... niet met bloed ofzo hoor. Zal miss wel van de stress komen van de ruzie met vriendlief of dat ik vanmorgen te veel gedaan heb. na het slapen voelt het wel iets beter.
    Morgen maar verder met de keuken. heb echt last van nesteldrang. alles moet schoon...! :)
     
  14. Elleinad

    Elleinad Fanatiek lid

    22 aug 2012
    1.361
    0
    0
    NULL
    NULL
    haha goed bezig marietje!! fijn dat je je beter voelt na t slapen! en heerlijk dat je verlof hebt joh! wel ook genieten he! niet alleen maar schoonmaken haha ;)

    hier net bezig om de buikfoto's weer s op de computer te zetten dus dacht oh ik zal gelijk hier s even een update doen! krijg in de omgeving als ik les aan t geven ben de vraag of ze al mee moeten gaan puffen whaha:D
     

    Bijgevoegde bestanden:

  15. Elleinad

    Elleinad Fanatiek lid

    22 aug 2012
    1.361
    0
    0
    NULL
    NULL
    en nog eentje van voor haha vond deze wel leuk :D
    begin helaas wel ook striae rond mn navel te krijgen :(
    hopelijk blijft t nog heel even weg want we hebben 17 okt. een fotoshoot :D ben super benieuwd!!
     

    Bijgevoegde bestanden:

  16. Saffira29

    Saffira29 Fanatiek lid

    23 jan 2013
    1.765
    0
    0
    Parttime werk en fulltime mama
    Vuren
    Mooie buik elleinad!

    Vind hem niet meer zo gegroeid vergeleken met je vorige foto's, maar dat is niet erg toch? Hij was al best snel enorm.. Haha
    Maar minimale striae volgens mij..? Ziet er gaaf uit nog allemaal...

    Marietje: nesteldrang? :p
    Hou jezelf maar goed in de gaten....
    En geen ruzie meer maken he! ;) haha..
    Mannen! Pffff.... :D
     
  17. Saffira29

    Saffira29 Fanatiek lid

    23 jan 2013
    1.765
    0
    0
    Parttime werk en fulltime mama
    Vuren
    Oh en bolkje: gezellig! Fijn dat ze wat meer interesse tonen...
    Hier ook een minder actieve schoonfamilie, alleen ik vind het wel prima!
    Hoef mijn schoonpa niet zo vaak te zien...... Bleh..
     
  18. Elleinad

    Elleinad Fanatiek lid

    22 aug 2012
    1.361
    0
    0
    NULL
    NULL
    @saffrira: nee niet zo heel veel meer gegroeit nee maar hij is nu wel weer aan t groeien volgens mij.. Ach ik zie t wel haha
    De striae valt aan de voorkant gelukkig mee ja t zit voornamelijk aan de zijkant dus dat zie je niet op deze foto.. Maar dat is ook met heel veel hoor dus mag niet klagen eigenlijk :)
     
  19. Saffira29

    Saffira29 Fanatiek lid

    23 jan 2013
    1.765
    0
    0
    Parttime werk en fulltime mama
    Vuren
    Waar is iedereen? Aan het bevallen of zo..... :p

    Elleinad: striae valt zeker mee zo ver ik kan zien op de foto.
    Ik heb er nog steeds geen nieuw plekje bij! (Afkloppen!!) ;)
    Hoop ook niet dat er op het eind opeens de barsten in springen, paar streepjes kan ik wel mee leven maar vol zitten lijkt me toch wel even slikken!

    Hier: heel apart.. Vanaf 17 weken heb ik al harde buiken en oefen weeen.
    Nu "mag" ik oefen weeen hebben en heb ik er al een tijdje geen last meer van! :(
    Wel nog af en toe harde buiken, maar thats it.. Apart!

    Ik loop opeens wel mega te waggelen. Mijn schaambot en kruis doen pijn, steken, vooral als ik net opgestaan ben en m'n bekken voelen beurs.
    Kwam gisteren aan waggelen op de voetbal en kreeg gelijk te horen:

    Nu gaat het niet lang meer duren!! :$

    Elke keer als iemand dat zegt ben ik bang dat ik meer en meer over die 40 weken heen ga.... :( en ik ben zoooo bang voor een 9 ponder! Of erger....

    Volgende week trouwens weer controle vk... Donderdags..
    Het lijstje word niets meer mee gedaan he? Zie dinges hier ook niet meer kletsen....

    Oh en goedemorgen trouwens voor de dames die al wakker zijn! :D
     
  20. Goedemorgen :D

    Hier nog niet bevallen hoor ;) Hoop wel dat het snel na komend weekend gaat gebeuren, kan echt haast niet meer wachten :D

    Mijn zusje vroeg gister of ik op 20 november mee wil naar een speciale ladies night van de intratuin, om de kerst-afdeling te bekijken. Beetje lastig om daar nu een keuze in te maken.... Ik kan dan net 2 dagen daarvoor bevallen zijn (als ik de 42 weken haal), maar het kan ook alweer 5 weken geleden zijn (als ie gelijk komende maandag met 37 weken komt)

    Ik hou niet van die onzekerheid... Kan toch mijn leven geen 2 maanden lang stilzetten omdat ik misschien volgende week, maar misschien ook pas over 5 weken ga bevallen?? ;)
     

Deel Deze Pagina