Joehoe Ika, ik krijg er kippenvel van!!! Wordt een prachtige dag! Heel veel succes en je kan het! Mamsie, gefeliciteerd met T!! Grote vent met z'n 3 jaar! Bedankt voor de felicitaties meiden! Vier het vandaag niet hoor, krijg alleen beide ouders op bezoek, ook gezellig.
Goooo Ikaaaa!! Heel veel succes, je kunt het. Over een paar uur is jullie meisje er Wat lief van je man! Dikke knuffel! Losje bah dat is niet leuk voor je man. Hopelijk kan hij snel terecht bij kno en valt het allemaal mee. Knuf! Mgbk bedankt voor je lieve plaatjes.. ennn je vieze Ik keek in bed nog even op zp en vl komt naast me liggen en zegt: gadverrr wat doen jullie wel niet op dat forum Whaha, heb jou de schuld gegeven Moet je weer werken vandaag? Hoop dat je ovu vandaag knalt! Lov hoe is het met jou vandaag? Mamsie gefeliciteerd met T!! Heel veel plezier vandaag. Mamadj van harte gefeliciteerd! Een hele fijne dag vandaag! Eda je zag er idd prachtig uit! Hoop dat jullie meisje ook niet meer lang op zich laat wachten. Lizzie morgen je eerste werkdag bij je nieuwe baan? Parel veel succes vandaag met mee helpen en kijken! Bouwjaar fijn dat je beter geslapen hebt. Fijne dag allemaal/werkse X
@ Ika, zet 'm op meid!! @ Mamavandj, gefeliciteerd met je verjaardag! @ Mamsie, gefeliciteerd met de verjaardag van je zoontje!
Hihi Manouks .... Mamsie gefeliciteerd !! Losje ah ik hoop het voor hem! Met mij gaat het gelukkig weer wat beter..... Vandaag nog even rustig aan en morgen maar weer aan de slag.
Ika, wat spannend Heel erg veel succes vandaag, je kan het!! MamavanDJ en MamsieM, gefeliciteerd! Mgbk, ik ben de 22e jarig. Lieve plaatjes allemaal Ik ga zo schuren, bleh. Kom tussendoor af en toe spieken hoor
Zo flink ontbijt achter de kiezen en nu aan het wachten op de gyn. We hebben een superlieve verpleegster. Manlief is er ook. Here we go!
Ika supernieuws. Ben zo zenuwachtig! Succes voor jullie drie! Losje hoop dat ie snel terecht kan. Lov doe je rustig aan vandaag? Als dat kan tenminste? Manouk
Als ik kon kwam ik een lekker bakje thee en een beschuitje brengen Lov . En daarna zou ik stiekem by Ika gaan spieken. Lies schuur ze. Manouk ik moet zo werken ja. Nog drie dagen werken, dagje vrij en dan het weekend werken.
Wat fijn, nou let's go en gaan met die banaan Spannend hoor.. zijn de weeën al wat pijnlijker geworden?
Haha te gek dit, liggen puffen en ondertussen liveverslag uitbrengen aan ons, de oempaloempas, die met smacht wachten op hun eerste oempaloempatje. Haha. Moet niet gekker worden, zei ml hier. Maar stiekem wel naar Ika vragen.
Hahaha ja maar dat is ook omdat ze ingeleid wordt denk ik. Misschien meld ik het wel als het gaat beginnen maar voor de rest hoor je niks van mij straks hoor