Kwijt aan boodschappen

Discussion in 'De lounge' started by pepe, Oct 7, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Minny

    Minny Fanatiek lid

    Sep 26, 2007
    4,647
    2
    0
    Hier hetzelfde. Wij zijn de afgelopen maanden meer dan € 500 per maand kwijt geweest aan boodschappen. Wel koop ik bio vlees, maar we eten niet zo veel vlees en ga voor bepaalde dingen (kokosolie, amandelpasta, glutenvrije pasta ed) naar de Eko plaza.

    Omgerekend is dat €130 per week! Veel te veel, maar weet niet goed hoe ik dit zou moeten minderen. Wil het wel graag.
     
  2. Minny

    Minny Fanatiek lid

    Sep 26, 2007
    4,647
    2
    0
    Als ik op €100 per week uit kan komen (voorlopig, en daarna nog minder) ben ik al heel blij. Scheelt toch weer € 100 per maand.
     
  3. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Wij zitten ook elke week rond de 120 euro (soms nog wat meer), zonder verzorgingsproducten. Wij eten denk ik wel vrij luxe (elke dag verse soep vooraf en bijna altijd een salade ernaast, vrijwel nooit gewoon brood tussen de middag, vaak lekkere hapjes 's avonds, etc. etc.). Achja, ik vind eten heel lekker en belangrijk, dus wij hebben het er wel voor over.
     
  4. makey

    makey Fanatiek lid

    Feb 16, 2006
    1,999
    0
    0
    denk ook wel rond de 100 euro maar wij zijn met zn 5 en dit is zonder luiers.

    Vlees altijd bij de slager en anders biologisch bij de supermarkt en veel groente biologisch maak veel zelf.
    kids drinken gewone limonade ,wij frisje wijntje of biertje maar ook niet dagelijks:)
    kan ook wel minder hoor denk ik evengoed maar ben dan te lui om te hoppen naar allerlei supermarkten behalve voor dure dingen als koffiebonen etc en luiers ga speciaal voor.
    lidl en aldi kom ik niet soms groente bij lidl verder vind ik t niet goedkoper en vlees is massaproduktie daar koop ik sowieso nooit.
     
  5. Minny

    Minny Fanatiek lid

    Sep 26, 2007
    4,647
    2
    0
    Ik vind ook dat eten belangrijk is en veel dingen die ik 'moet' hebben verkopen ze ook alleen maar bij de Eko Plaza. Maar gezondheid is het belangrijkste vind ik.

    Ik ga proberen om op andere dingen te besparen. Zo krijgen onze kids elke ochtend en avond een flesje poedermelk. Maar gezien hun leeftijd ( 3.5 + 5) denk ik dan gewone melk ook wel kan nu. Dat scheelt toch weer € 6 per pak.
     
  6. Minny

    Minny Fanatiek lid

    Sep 26, 2007
    4,647
    2
    0

    Onze ervaring is ook dat de Lidl met veel producten niet eens goedkoper is dan de Jumbo.
     
  7. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    May 29, 2008
    20,418
    3,298
    113
    Ben vaak rond de 60/70 euro kwijt per week en dan eten we elke dag uitgebreid :). Ik koop altijd vlees bij de halal slager vind dat enorm schelen met de supermarkt en haal fruit bij de fruitteler ben dan 6 euro voor fruit kwijt waar we 2 weken van kunnen eten en wij eten ieder min 2stuks fruit per dag.
     
  8. Saar22

    Saar22 Niet meer actief

    Wij hebben 250 euro per maand, omgerekend 57.70 per week. Hier zit alles bij in: verzorgingsproducten, luiers etc. Straks met 2 in de luiers wordt dat wel erg krap denk ik. Ik denk dat wij gewoon normaal eten. 3 maaltijden, 3 tussendoortjes. Altijd 2 stuks fruit, genoeg groente. We delen vaak wel ons vlees, maar dat is een persoonlijke keuze. In het weekend wel een chippie, maar we drinken geen fris en weinig alcohol. Dat hebben we alleen als we geld over hebben.
     
  9. Luja

    Luja Niet meer actief

    200 per maand hier, dus 50 per week. Inclusief wasmiddel en vaak ook incl luiers.
    En we eten zalig :) lekkere pasta's, ovenschotels, indisch, vandaag zelfs een beenhammetje...
    Doordat ik het goed regel met het huishoudgeld kunnen we elke maand 200 sparen!
    Oh en ik koop vrijwel alles bij de AH, AH is vaak goedkoper dan de lidl of aldi ;)
     
  10. LiveLaughLove

    LiveLaughLove Niet meer actief

    Hier max 75 euro per week voor 2 volwassene en 3 kinder van bijna 6 bijna 4 en bijna 1

    Ook maak ik al het eten voor de baby altijd zelf geen potjes etc. Meestal ga ik naar de lidl, producten bevallen gewoon goed.
     
  11. Minny

    Minny Fanatiek lid

    Sep 26, 2007
    4,647
    2
    0
    Ik doe toch iets verkeerd als ik dit zo lees!!
     
  12. jerami

    jerami Fanatiek lid

    Aug 16, 2009
    2,007
    0
    0
    Zuid Holland
    Hier max. €80,- kwijt per week voor 2 volw. 2 kinderen (beide in luiers) en 3 katten. Hier zit alles bij, dus ook luiers, voeding, verzorgingsspul enz.
     
  13. Chillin

    Chillin VIP lid

    Mar 22, 2007
    68,609
    899
    113
    Zorgprofessional.
    Belgische grens.
    70 euro per week,2 volwassenen en 1 (puber) kind.
     
  14. G89

    G89 VIP lid

    Sep 18, 2008
    10,062
    1,295
    113
    Nederland
    Boodschappen doe ik één keer per week en ben dan zo'n 50,- kwijt. Soms tussendoor nog iets halen. Luiers en doekjes zitten er dan niet bij. Shampoo e.d. haal ik bij de action één keer in de maand. Als ik het om zou rekenen 70,- per week incl. luiers en verzorgingsproucten.
     
  15. ashleyp

    ashleyp Niet meer actief

    Meestal tussen de 50 a 60 euro. Afhankelijk of het vlees bijna op is of niet. Dit is inclusief de melkpoeder voor Joah maar zonder de luiers en zonder de hondenbrokken. (Hondenbrokken is 1x per 2 maanden 35 euro)

    Wij eten vrij simpel, daar hebben we geen moeite mee want dat vinden we gewoon lekker. Met vrij simpel bedoel ik standaard: aardappelen, groente, vlees.
    1x per week maak ik vaak chicken tonight. Een pot chicken tonight kost rond de 1,50 volgensmij en een grote zak rijst kost ook rond een euro. Met die zak rijst doe je ook nog eens een aantal weken dus dat koop je niet wekelijks.
    1x per week maak ik macaroni. Ik koop dan een bakje macaroni/spaghetti groentemix. Dan ben ik goedkoper uit. In zo een bakje zit paprika, ui, prei, champignons, enz. voor zo een bakje ben ik rond de 1,50 a 2 euro kwijt. Terwijl als ik los een bakje champignons en een zakje paprika's, etc. moet kopen ben ik duurder uit.

    Wanneer ik een week onder budget ben gebleven maak ik de week daarna wat vaker van die mixpakketen en wereldgerechten. Wanneer ik een week flink op de centjes moet letten dan houden we het bij het simpele eten.

    Overigens drinken wij hoofdzakelijk aanmaaklimonade. Dit scheelt ontzettend in de portemonnee t.o.v. al die flessen frisdrank en is ook nog iets beter voor de lijn.

    M.b.t. snoep en koekjes enz. zijn we al flink geminderd. Chips pak ik nu het goedkope huismerk i.p.v. Lays en ik eet het net zo graag. I.p.v. een pakje met 6 cakejes (wat met zijn 2en dus na 3 dagen op is) koop ik nu 1 gewone cake. Net zo duur als het pakje met 6 cakjes maar je kunt er veel meer plakjes afsnijden.

    Wanneer ik iets extra's moeten kopen, zoals deze week bijvoorbeeld luiers, chamodent druppels en nieuwe spenen dan probeer ik dat de week later te verrekenen met het boodschappengeld. Lukt niet altijd maarja als je niet probeert weet je het niet ;)
     
  16. 3vlinders

    3vlinders Fanatiek lid

    Aug 23, 2011
    1,783
    0
    0
    NULL
    NULL
    Meestal tussen de 50 en 60 euro per week
    Twee volwassenen en 1 dreumes
    Pampers, doekjes enz haal ik meestal in de aanbieding en dan gelijk een voorraad.
     
  17. Koali

    Koali Fanatiek lid

    Oct 1, 2012
    1,845
    0
    36
    NULL
    NULL
    Hier tussen de €40,- en €60,- voor 2 volwassenen en 1 hond.
    We halen alles bij de AH, maar nemen wel veel producten van de AH Basic. Scheelt ook al een hoop.
     
  18. Bloem93

    Bloem93 Niet meer actief

    Wij zo'n 300 euro per maand, en zitten er dan nog vaak overheen..
     
  19. tuc

    tuc Niet meer actief

    Wat een bedragen!!! Vraag mij echt af wat sommigen eten...hier 50/60 euro per week met zn vieren. En wij kopen ook lekkers enz hoor.
     
  20. ikkie124

    ikkie124 Fanatiek lid

    Nov 19, 2008
    1,695
    0
    0
    Wat is hier iedereen weinig kwijt zeg.. Ik echt wel 125 euro ofzo en daar zitten luiers niet bij. Wel flesvoeding. Ik kijk er eigenlijk niet naar, en ik hen ook niet het idee dat we zoveel eten maar ik vind het wel lekker om koekjes, chocolade enzo in huis te hebben en goed brood enzo.
     

Share This Page