Foto's plaatsen van vage ( en duidelijke!) ovulatie en zwangerschapstesten ->deel 22

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door BLiS, 8 aug 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Moaatje

    Moaatje Fanatiek lid

    19 sep 2007
    2.535
    0
    0
    Positief, ik begrijp je frustratie. Op het moment dat de kans bestaat dat er een mens in jou groeit wil je dat helemaal zeker weten. Mogelijk, zeer waarschijnlijk of vermoedelijk zijn geen woorden waar je wat mee kan. Je zoekt gewoon naar de volledige bevestiging dat het echt zo is.

    Zelf heb ik echt geen recht van spreken over geduld hebben. Op 13 augustus is mijn spiraal verwijderd, en op 31 augustus had ik mijn eerste vage tuurstreep. En hoewel ik mogelijk het minst geduld van iedereen op zp gehad moet hebben was ik 1 bonk ongeduld. Als je duidelijkheid wil is elke dag, elk uur, er een te veel.

    Ik heb zelf niet de indruk dat anderen hier snel een bloedtest krijgen. Ook meiden die in een medisch traject lopen, of die al weken over tijd zijn krijgen hem maar zelden.
    En ik snap het ook wel hoor. De zorg is al duur genoeg. En het heeft natuurlijk in de meeste gevallen geen enkele medische noodzaak. Of jij nu wel of niet nu al de volledige bevestiging krijgt verandert niets aan wel of niet zwanger zijn of wel of niet groeien van je uk. Als je je lijf als zwanger beschouwt, dus geen roken, alcohol en de hele riedel verboden zaken, groeit een baby zoals hij/zij ook had gedaan als je het wel al wist. En dan maken die paar dagen geen verschil.

    Maar dat is natuurlijk de rationele benadering. Dat je het wilt weten is natuurlijk heel logisch.
     
  2. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Dat het frustrerend is snappen we allemaal wel.... Maar je kan ook gewoon wachten en zeker eerst eens wachten of je testen duidelijker worden ;)
     
  3. Moaatje

    Moaatje Fanatiek lid

    19 sep 2007
    2.535
    0
    0
    Wanneer hoor je eigenlijk meer over je urinetest bij de ha?
     
  4. Positief1984

    Positief1984 Niet meer actief

    Fijn dat je dat laatste nog even zei,dat doet me goed want zo kwam het bij mij wel over.
    Het is nog frustrerender dag ik nog geen duidelijke streep heb,ik weet van mezelf dat ik nu 100% zwanger ben.
    Dit streepje stond er namelijk echt binnen 4min en naarmate hij opdroogde werd hij steeds duidelijker.

    Ik weet dat ik al een tijdje rare streepjes pieste en in bleef nuchter omdat ik die ook niet serieus nam..ze stonden er niet meteen en waren echte schaduwlijntjes. ;)
    Thanks voor jullie reacties.

    Ik wacht nog even net urine brengen want heb niet meer geplast vanaf 06:45 maar wel 1 kop thee gedronken.
     
  5. Positief1984

    Positief1984 Niet meer actief

    Ook bedankt voor jou bericht,geduld is echttttt moeilijk!
    Ik ga over 30min naar de ha,dan heb ik lang genoeg urine gespaard denk ik.

    1vraag,ik heb geen urine potje..hoe ga ik dit doen?:D
     
  6. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Vraag me af wat je gaat hebben aan je test bij de ha.
    Daar zijn de testen meestal behoorlijk ongevoelig. Straks zeggen ze ... We zien niks je bent niet zwanger.

    Ikzelf zou lekker vanmiddag of morgen weer zelf testen.....
     
  7. Moaatje

    Moaatje Fanatiek lid

    19 sep 2007
    2.535
    0
    0
    Ehhhhh, glazen potje?
    Misschien de pesto/zilveruitjes de container in en even schrobben en goed naspoelen?
     
  8. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    7 jan 2013
    5.719
    477
    83
    Ja de huisartsen hebben van die rottesten! Had ik thuis een positieve test en daar negatief en kon ik weer naar huis. Onzeker en vol twijfels. Terwijl ik bij beide keren zwanger was. Probeer hier rekening mee te houden. Misschien een foto maken van je testje en deze laten zien.
     
  9. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Precies;) die zijn zo ongevoelig. En met de lichte streepjes van Positief ben ik bang dat je niet veel gaat zien.

    Dus of je er dan mee opschiet.
     
  10. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    7 jan 2013
    5.719
    477
    83
    De apotheek verkoopt ze. Eerst langs de apotheek zo'n potje kopen en bij de huisarts plassen?
     
  11. Artamesia

    Artamesia Bekend lid

    22 jul 2013
    606
    11
    18
    Vrouw
    Limburg (BE)
    Waarom doen ze bij jullie eigenlijk geen bloedtest?

    Hier in belgie lijkt het standaard te zijn dat als je naar je ha belt om te zeggen dat je een positieve test hebt, dat je dan langs moet komen om bloed te trekken en zo je hcg-waarde te bepalen. Zo ging het alvast bij alle zwangeren die ik ken.
     
  12. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Ja belgie is totaal anders dan Nederland wat betreft zwschappen...;)
     
  13. Starry

    Starry VIP lid

    6 sep 2007
    6.101
    623
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Gefeliciteerd zwangere dames!

    @ Positief ben benieuwd naar je uitslag van je urine test!
     
  14. Kimmytje

    Kimmytje Niet meer actief

    Gefeliciteerd aan de nieuwe zwangeren!

    Positief, veel succes! Ook ik denk nu wel streepjes te zien op je testen. Ben benieuwd naar het verdere verloop!

    Hier in België is het idd net zoals Artamesia zegt, je kan gewoon bij de HA binnenlopen voor een bloedtest.
     
  15. Bambino15

    Bambino15 Fanatiek lid

    10 aug 2013
    1.803
    0
    0
    NULL
    Noord Brabant
    Plastic beker endan vershoudfolie met een stiekje over de boven kant.

    Potjes waar eten in heeft gezeten kan problemen geven en beschouwen ze niet als betrouwbaar tenminste bij mijn ha :)
     
  16. Nova81

    Nova81 VIP lid

    18 nov 2009
    5.879
    1
    36
    Of je plast bij de HA in een potje wat je daar krijgt??
    Moet je het nog even ophouden...
    Ben inderdaad ook benieuwd wat ze daar zullen zeggen, want verwacht ook niet eens een veel duidelijkere test.
    Ik had een vergelijkbare test 5 dagen voor NOD....
    En hoe frustrerend het ook is en hoe graag je het ook wil weten (heel begrijpelijk!!), je kunt nu toch niets anders doen dan afwachten. Je hebt er verder geen invloed op of het goed gaat of niet.... Dus wat anderen ook al zeiden: even een aantal dagen wachten en dan nog eens testen! (zo heb ik het hier althans gedaan)
    Heb helaas ook al een aantal keren gehad dat ik me ontzettend zwanger voelde, maar dat het niks was. Dus durfde mezelf niet meer te 'vertrouwen' daarin... maar goed, was inmiddels voor nr 2 ook al een jaar 'bezig'!

    Geduld, hoe moeilijk het ook is en ik hoop voor je dat de test bij de HA je iets meer duidelijkheid geeft... al heb je voorlopig toch geen zekerheid, of je nu zwanger bent of niet!
    Succes!!!

    Oh en wat betreft de bloedtest: dat wordt inderdaad niet zo snel gedaan, mede vanwege de kosten en je verandert er niks mee. Vaak moet je dan ook meerdere keren prikken om te zien of het HCG stijgt, maar in die tijd krijg je als het goed is ook duidelijkere testen... ;)
     
  17. Positief1984

    Positief1984 Niet meer actief

    Zoals verwacht niet verder dan ik al was.
    Ik werd na binnen geroepen en het meisje vertelde dat de test negatief was en liet me de test zien.
    En serieus,staat we gewoon een licht blauw streepje,dus ik zei dat ik wel iets zag waarom ze antwoorden dat er normaal 2 duidelijke strepen moeten staan;)
    Morgen mag ik wel bloed laten prikken want mijn test vond ze wel "duidelijk".

    Ik kan maar beter afwachten of zouden jullie morgenvroeg toch nogmaals testen?;)
     
  18. BAS1759

    BAS1759 Fanatiek lid

    23 jul 2009
    2.629
    0
    0
    GTB
    Limburg
    Ik zou zeker nog een testje zelf doen,want die zou duidelijker moeten zijn dan die van gisteren en daarvoor of hetzelfde als die vandaag minimaal. Succes morgen.

    Xxx joyce
     
  19. eline23

    eline23 Niet meer actief

    Mijn ovu test van zo straks.
    Heb al ongeveer 3 keer achter elkaar zon testje gehad, en mijn temperatuur was vanochtend maar met 0,1 graad gestegen, kan ik er dan vanuit gaan dat mijn ei nog niet is gesprongen???

    Links zit de teststreep en rechts de controlestreep..
     

    Bijgevoegde bestanden:

  20. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Ja hij knalt iig.... Waren je testen hiervoor net zo donker of toch iets lichter?
     

Deel Deze Pagina