De never ending zee aan feestjes...

Discussie in 'De lounge' gestart door Mrs Blossom, 11 okt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. wendelaa

    wendelaa VIP lid

    30 nov 2008
    8.641
    0
    36
    Noord Brabant
    Toevallig vieren wij hier het weekend weer een verjaardag van een van de kinderen.
    De opa's en oma's komen, zowel ik en mijn man hebben maar 1 broer en die komen dus ook met hun gezinnetjes.
    En daarnaast nodigen wij altijd 1 bevriend stel uit en een goede vriend met zijn dochter. Dat zijn de enige vrienden van ons, die de kinderen goed kennen en regelmatig zien.
    Ik nodig namelijk wel bewust mensen uit waar de kinderen iets mee hebben.
     
  2. Bluesky

    Bluesky VIP lid

    1 okt 2007
    5.941
    0
    36
    Verzorgende-IG
    Heerewaarden
    Zo doe ik het ook, en dan nog het liefst op de dag dat ze echt jarig zijn. Dat lukt natuurlijk niet altijd nu ze naar school gaan, maar dan vier ik het in het weekend voor of na de verjaardag. Jitte is komend jaar in de meivakantie jarig dus dat word gewoon de dag zelf, en Jelle is op een maandag jarig, dat word dan de zaterdag of zondag ervoor.

    En als mensen niet kunnen komen door werk of andere verplichtingen, dan is er echt geen man overboord. Ik ga mensen dat niet nadragen, zeg maar... Dat heb ik wel eens gehad, namelijk. Ik kon niet op een kinderverjaardag komen omdat ik late dienst had en de verjaardag werd gevierd na schooltijd, dan was ik al lang en breed aan het werk. Zelf zou ik dan denken: "Jammer maar helaas, volgend jaar beter" maar diegene was zwaar beledigd dat ik niet kwam. Het contact is daarna dan ook verwaterd...

    Ik doe wel apart een kinderfeestje trouwens, alles op 1 dag is iets te druk... ;)
     
  3. mam1991

    mam1991 VIP lid

    17 jan 2013
    10.071
    2.096
    113
    Bij ons zat vroeger ook altijd het hele huis vol! Als Ivan een jaar wordt zal het ook wel 1 grote drukke gezellige bende worden ben ik bang voor :D, zolang Ivan het prima vind hebben wij er niet zoveel problemen mee! Het moet wel leuk blijven ;)
     
  4. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    16 sep 2008
    16.607
    7
    38
    Mars
    Ik ben niet anders gewend dan dat er de hele dag door veel visite was. Ik vond het heerlijk, kon daar echt van genieten.
    Ik vind visite nu nog steeds leuk:D
    Mijn ooms en tantes kwamen altijd, al vanaf mijn 1e verjaardag, buren, vrienden van mijn ouders, neefjes,nichtjes..

    Bij mijn zoontje doe ik het ook, ik heb geen contact meer met familie, maar opa's, oma's, onze zussen en dan vrienden worden gewoon gezellig uitgenodigd.
    Hoe meer mensen hoe meer vreugde!
     
  5. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.249
    4.480
    113
    Bij ons kwamen vroeger de opa en oma's, oom en tantes met hun gezinnen, de buren, de vriendin van mijn oma (hoorde bij de inboedel;))

    Toen wij verjaardagen zijn gaan vieren hebben we gekozen voor de opa's en oma's, oom en tante, mijn 2 nichtjes met hun gezinnen, mijn ooms en tantes en 3 vrienden met hun gezinnen (waarmee we het hele jaar door goed contact hebben).

    Wel hebben we besloten de grote mensen verjaardagen niet zo te vieren. Beide kinderen zijn vlak naar elkaar jarig dus dan vieren we het gewoon op 1 dag. Iedereen die kan die komt en kun je niet dan heb je pech.

    Wij gaan ook niet naar elke verjaardag toe hoor. Mijn nichtjes kiezen ervoor om de verjaardagen op de dag zelf te vieren en dat houdt in dat wij niet altijd kunnen komen omdat er gewerkt moet worden.
    En dit jaar ervoor gekozen om 1 verjaardag (die wel in het weekend gevierd werd) over te slaan omdat het niet lekker ging met onze zoon.
     
  6. Mrs Blossom

    Mrs Blossom Bekend lid

    12 jun 2013
    974
    1
    0
    NULL
    NULL
    Check. Hoewel dit topic is naar aanleiding van een uitnodiging voor een dreumesfeestje, niet per se een vraag over hoe dat over 2 jaar moet met eigen kind. Was gewoon benieuwd naar de ervaringen van anderen.

    Overigens gaat mijn niet relaxed zijn meestal over 'anderen' die iets belangrijks in mijn leven beïnvloeden. Dan heb je het met kraamzorg en naaste omgeving wel zowat gehad. Meer paniek is er eigenlijk niet :D

    Ik ga maar eens onderduiken tot aan de termijnecho over 4 weken. Even niet te veel ermee bezig zijn. Het waren om allerlei medische redenen 4 rare weken, de afgelopen weken, maar dat is nu klaar. Tijd om even gewoon te genieten.

    Was nogal off-topic reactie, maar de wake up call was even nodig denk ik. Thanks.
     
  7. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    3 nov 2009
    7.225
    6.674
    113
    Dit komt me zo bekend voor bij mijn sz. Al haar vrienden worden uitgenodigd en natuurlijk hebben die wel kids, maar ik vraag me echt af in hoe verre mijn sz ze puur voor de kids uitnodigen. Iedereen komt om in de verjaardagen en het schept ook verplichtingen. Gevolg: de jarige krijgt een cadeau van 5-7,50 euro. Met het bedrag is niets mis, maar je moet wel moeite doen om iets leuks ervan te kunnen kopen. Als ik zie hoeveel rommel er altijd bij mijn nichtjes binnenkomt op zo'n verjaardag...
     
  8. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.805
    4.191
    113
    Zo verbaasd als dat jij bent over de uitnodigingen, zo verbaasd ben ik over hoe het bij jullie gevierd werd. Hier waren in onze jeugd verjaardag altijd groots met veel familie en vrienden. En dat is dus bij onze kinderen ook. Er zijn gerust over de dag heen 70 man aan vistite. En ik zou mijn kinderen daar geen plezier mee doen? Gut, dan moet je die stralende kopjes eens bekijken als ze jarig zijn. Ze vinden het fantastisch zo een groot feest te krijgen!
     
  9. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.805
    4.191
    113
    Ik vind persoonlijk 5/7,50 wel weinig.
    Hier is het meestal 10/15 euro gemiddeld.
    Wij maken altijd een verlanglijstje online en soms doen bv vrienden ook een gezamelijk groter kado,.
    Ondanks zoveel visite bijna nog nooit zooi gehad hier
     
  10. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    De kinderverjaardagen vieren we hier met opa's en oma's + onze broers en zussen met aanhang en kinderen, en dan nog wat goede vrienden, die ook wat met onze kids hebben. En dan vind ik het wel druk zat, (gauw een man of 20-30 hier dan, dus vind het nooit zo erg als we afmeldingen krijgen ;) ).

    Wij gaan zelf als het uitkomt en als het niet uitkomt, dan niet.
     
  11. anica

    anica Fanatiek lid

    3 dec 2009
    4.528
    240
    63
    Taarten bakken
    zwolle
    Hier komen alleen mensen die mijn kinderen ook goed kennen, zo ging dat vroeger ook bij ons.
    Andersom ook, ik ga alleen naar een kinderverjaardag als ik de kinderen goed ken.

    Manlief was vorige week nog gepikeerd dat hij een bevriend stel niet mocht uitnodigen omdat WIJ hun kennen van de autorodeo/cross wereld.
    Hij snapt het nog steeds niet:(

    Dat ze op mijn verjaardag komen prima gezellig!
     
  12. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Ohjeeee.... de verschrikking van verjaardagen!
    Wat erg :( I hate those!
     
  13. honeyy

    honeyy VIP lid

    5 nov 2008
    7.635
    44
    48
    verkoopster babyspeciaalzaak

    Hier het zelfde! E. Geniet er volop van!
     
  14. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Ik vier het trouwens wel over meerdere dagen, maakt toch niets uit? Mensen zijn altijd welkom hoor. Maar mijn ouders kunnen bijvoorbeeld de zondag niet, dus die komen zaterdag. Mijn schoonfamilie moet 200 km rijden dus die komen dan altijd de zondags. Ik nodig de buren, familie en vrienden uit met de mededeling dat wij het zaterdag en zondag vieren. Dan moeten ze maar kijken welke dag het beste uit komt.
    Ik heb genoeg taart, drinken, hapjes en eten dus kom maar langs :D
    Zingen doen wij trouwens op de dag dat hij jarig is, met een speciale taart.
     
  15. Samba2013

    Samba2013 Bekend lid

    27 jan 2013
    693
    0
    0
    NULL
    NULL
    ja joh, als je je moet gaan druk maakt over wat andere verwachten wordt je toch gek :)
    gewoon lekker doen wat jij het fijnste vind
     
  16. pearls

    pearls Bekend lid

    29 nov 2012
    656
    0
    16
    We hebben op mijn zoontje zijn tweede verjaardag ook heel veel mensen uitgenodigd, ook mensen die wij goed kennen maar zoonlief niet.
    Nou was het zo ontzettend druk! We vierden het zowel in de ochtend als middag, maar iedereen kwam in de middag. Zowel huis als tuin waren afgeladen, was gelukkig wel heerlijk zomerweer! Voor mijn gevoel heb ik toen niemand gesproken en alleen maar lopen rennen voor koffie/thee en taart!
    En zoontje wilde de meeste kadootjes niet uitpakken, die werden dus allemaal op een tafel neergezet en hebben we in de week erna nog met hem uitgepakt. Hij was aan het einde van de dag helemaal uitgeput, maar sliep wel goed gelukkig.

    Dit jaar met zijn derde verjaardag alleen de mensen uitgenodigd die hij zelf ook kent. Nu was het goed te doen en erg gezellig! Zelf had hij voor t eerst ook echt door dat hij jarig was en genoot er heel erg van! Bij mekaar waren het nog wel zo tussen de 35/40 man, maar paste goed in huis en was erg leuk!

    Als je niet wilt komen naar een kinderverjaardag waarvoor je een uitnodiging hebt gehad zou ik hier wel duidelijk in zijn. Zul je net zien dat het kindje jou kent en jou verwacht en teleurgesteld is dat je niet komt! Dit hebben wij met ons buurmeisje gehad, vroeg steeds waar een vriend van hen bleef. Uiteindelijk is hij niet geweest, was echt heel sneu voor mijn buurmeisje die erg verdrietig was! Nou is het nieteens zo dat die vriend zo dichtbij hen stond, maar was toevallig in de weken ervoor een aantal keren langsgeweest en had gezegd waarschijnlijk wel langs te komen. Dat waarschijnlijk snapt zo'n meisje natuurlijk niet!!
     
  17. marieke3

    marieke3 Fanatiek lid

    11 dec 2009
    1.785
    0
    0
    purmerend
    Wij hadden vroeger altijd verjaardagen met ooms en tantes, opa's en oma's, vrienden en buren. Altijd volle bak en een pan soep met brood :D
    Wij doen dat nu ook met alle verjaardagen maar op de verjaardag van mijn dochters vraag ik bij de verjaardag van dochter 1 de mensen die ik ken door haar en op verjaardag van dochter 2 de mensen die ik ken door dochter 2. Het is dus niet zo dat mijn vriendinnen met kleine kids op mijn puberdochter haar verjaardag komen en andersom.
    De eerste en tweede verjaardagen hebben we alleen met naaste familie gevierd omdat ik het anders te druk vind voor de meiden.
     
  18. Smile

    Smile Fanatiek lid

    11 sep 2008
    4.358
    0
    0
    Oh, herkenbaar!!!!!
    En ik...ik ben er mee gestopt.
    Ik ga niet meer bij de feestjes van kids van vriendinnen langs.
    En ik nodig ze ook niet meer uit op de feestjes van mijn kids.
    Als mijn kinderen jarig zijn...komen de opa's en de oma's en een enkele oom en tante. Heerlijk. Wat een rust! En reuze gezellig! Aandacht voor het jarige kind en een normale hoeveelheid cadeautjes!!

    En wat ze hier van denken...tja...daar zit ik niet mee:D
     
  19. wendy339

    wendy339 VIP lid

    27 okt 2010
    9.739
    1.060
    113
    Heb alleen de openingpost gelezen.

    Wij vieren hier de verjaardagen van de kleine met de mensen die hij dus ook vaak ziet. En ja dat zijn veel vrienden van ons met ook weer kleintjes. Ik vind het erg leuk om op al die feestjes dat kleine spul met elkaar te zien spelen.. En ja wij als ouders vinden het ook gezellig elkaar weer eens te zien. Komen of gaan naar een verjaardag is bij ons dus ook geen verplichting maar iets dat we gewoon leuk vinden. Gemiddeld zijn er hier zo'n 15 man familie en 10a15 man vd vrienden groep. En dan nog wat losse vriendinnen die vaak een bakkie komen doen rondom zijn verjaardag.
    Mijn zoontje geniet van zijn verjaardag of de verjaardagen waar we heen gaan, zou dat anders zijn of worden dan passen we het aan naar wat hij leuk vind.
    (Ik ben van vroeger ook gewend dat er veel bezoek was op mijn feestje,alleen opa en oma kan ik me dus echt niet voorstellen..)

    Maar ieder moet doen wat voor zijn of haar kind het leukste is, als het maar een bijzondere dag is voor het kindje!
     
  20. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.805
    4.191
    113
    Wat ik me dan afvraag van mensen die zeggen dat ze niet meer gaan of het zien als een verplichting, vinden jullie feestjes niet gezellig dan?
     

Deel Deze Pagina