Het gaat over de fijne granen 6+. Op de verpakking staat 2 eetlepels bij de flesvoeding en dan geven. (papje op bord met 6 eetlepels is een stapje te snel) Heb het geprobeerd met een vrij groot speengat, maar dan nog moet ik iedere 5 tot 10 slokken die fles pakken om dat graan wat zich bij het gat ophoopt weg te schudden. Zeer frusterend voor het kindje.. Welke fles/speen is hier geschikt voor? Ik heb de s-flessen van Difrax. Alvast bedankt
3 standen speen van difrax erop en dan stand 1, als dit nog te snel gaat kun je n schepje of half schepje meer doen. Is ff n paar keer proberen wat t beste werkt
Waarom is pap uit een bordje te snel? Hier ook gewoon pap uit een bordje, uit een fles wil ze niet eens.
Ze heeft op het moment van honger nog te veel zuigbehoefte... Heb al wat flessen vervangen voor groente en fruithapjes, niet alles hoeft in één keer anders (vind ik )
Eetlepels als in eetlepel ons formaat of eetlepel baby formaat? hoeveel doe jij dan in die fles erbij?
Hier gebruiken we de Dr. Brown fles met de snelle speen. En ik geef de fles en als hij aan de helft ongeveer zit (of iets minder) giet ik de rest in een bordje en maak er pap van. Zo krijgt hij ook pap (ivm reflux) en kan hij toch nog zuigen.
Bij ons lukte het eerst niet met de 123 speen. Gebruik als flesvoeding altijd standaard + comfort gemengd, in combinatie met pap kreeg ze dit niet uit de speen. Nu gisteren de fles met alleen standaard klaargemaakt en daar pap bij gedaan (dus comfort weggelaten) en nu lukte het wel met de 123 speen.
Het kan aan mij loggen maar ik begrijp die hele 123 speen (nog) niet.. Ik kan hem vast draaien of los net als een andere ring.. Hoe zie ik op welke stand hij staat
Ik gebruik Avent flessen. Ik heb de spenen nr 1 speciaal bewaard om er nu papspenen van de te kunnen knippen. Gewoon een knipje erin, die van Avent scheuren dan niet verder. En ik laat de fles altijd even staan voor ik die geef (ondertussen luier verschonen en pyama aan). Dan moet je em wel wat warmer maken, anders is ie koud daarna. Ik doe momenteel 150 cc water, 5 schepjes voeding, 2 theelepels rijstebloem en 1 theelepel granenpap (vanaf 6 maanden). Dat zijn wel flinke theelepels hoor. Ben er nog maar net mee begonnen. Dus langzaam aan rijstebloem afbouwen en gewone pap erin.
Als de 3 op de speen boven staat als ie in het mondje zit dan heb je de grootste stand. De nummers staan op de speen!
Ja de nummers staan op de speen maar bijna niet meer te lezen als de speen vol met voeding zit.... Maar difrax zegt op de site dat 1 S is, 2 M en 3 L dus dan zou stand 1 niet veel uithalen als het uit een gewone speen al niet lukt....
Dit is precies de reden waarom ik geen papflessen geef hihi. Ik kan er niet mee omgaan. D an is het gat weer te groot, dan komt er weer niets door de speen heen, dan is de pap weer te dun en dan weer te dik.. ik hou het maar gewoon bij brood of als ze wat ouder zijn, dan krijgen ze pap uit een bordje
Ik geef biobim slaap papje en gaat makkelijk met staand 3 binnen 7 min weg is volledig 5 schepjes met water 130cc er zit al Opvolgmelk in. Elke papje is dus anders. Ik heb gehoort is beste met bordje geven en staat ook zo op verpakking maar biobim wordt best dun lukt nooit met boordje..