Ik weet t echt niet meer! We dachten een paar weken geleden er al uit te zijn, we vonden allebei Thijs wel leuk. Maar nu niet meer. Nu vinden we de naam Nick het leukst. Maar ik zelf vind hem eigenlijk niet WAUW denk ik, ik weet t eigenlijk niet. Eerst vond ik deze naam niet leuk. Maar dat heb ik eigenlijk bij alle jongens namen. Moeten we t nu gewoon doen deze naam? Ik denk dat we er anders toch niet uit komen.
Vindt Nick altijd al een erg leuke naam. Veel leuker dan Thijs persoonlijk! Probeer ze een paar keer hardop met je achternaam er achter...misschien gaat het dan wat vertrouwder voelen en kom je er zo achter wat de beste keuze voor jullie is.
Oeii lastig! Wat vind je nu niet zo leuk meer aan thijs dan? Vind het het te gewoontjes geworden omdat je hem al zovaak hebt voorgesteld in je hoofd? En was Nick sowieso al die tijd ookal een optie? Moeilijke keuze, sommige mensen wachten ook gewoon totdat het kindje wordt geboren en weten het dan opeens! Dan zien ze of het een echte "Nick" of echte "Thijs" is.. Ik let persoonlijk wel op namen die nergens op rijmen.. ik had een rick in de klas en dat was natuurlijk de hele tijd rick met zn grote.... Niet dat je daarom een naam moet laten, maar misschien is het stof om over na te denken.. ik weet natuurlijk jullie achternaam ook niet of beide namen erbij passen of de een beter dan de ander.. maar iig succes met het maken van de keuze! (en anders kan je de andere naam altijd zn 2e naam maken, kan hij het altijd zelf nog veranderen later als hij groot is )
Dan zou ik voor Nick gaan! En er zijn veel namen waarmee je gepest kan worden, en ookal heb je een naam waarmee je niet echt gepest kan worden, dan alsnog kan je gepest worden. en dat zal denk ik ook altijd wel zo blijven, maar daarom zou ik het zeker niet laten!! Maar ik vind Nick ook een leuke naam!!
Het duurde even voordat ik kon reageren, m'n i-pad viel uit dus ik moest um even op de lader zetten Thijs zijn we denk ik een beetje op uit gekeken omdat het te gewoon is. Nick klinkt toch net weer wat stoerder. Heb er zelf ook over na gedacht dat t ons zoontjes straks misschien gepest zal worden met die naam. En misschien ook wel door familie die dan Nick en Simon zeggen (heel grappig ) Maar toch ook daarom twijfel ik. Mijn man vond zelf ook Roan leuk, ben zelf wel half engels maar vind t geen leuke naam. Vind t te buitenlands klinken en t past ook niet echt bij onze echt Hollandse achternaam. Boaz vond ik dan wel weer leuk, maar die is al bezet door kennissen die net een zoontje hebben gekregen. Maar mijn man vind t toch geen leuke naam.
Roan vind ik toch het leukst van de 3 namen! Maar Nick is ook leuk! Kort en krachtig. Thijs vind ik een schattige naam!
Nu twijfel ik toch ook weer over Thijs, haha! Erg he? Heb t wel al tegen mn schoon famillie verteld dat we Thijs in gedachten hadden maar dat t um niet word... Roan word um sowieso niet, vind t zelf ook best lastig uit te spreken. Misschien word t uiteindelijk toch wel een hele andere naam.
Thijs vind ik wel leuk! Hier nog wat andere ideetjes: Mick Teije Tijn Niek Rik / Rick Tijm, Tijmen Tijl Iwan Roben Ronan Noah Noam Joas Beau / Bo Bas Cas, Casper Chiel / Giel Joost Daan Bart Koen / Coen Bram Joep Joris Tim Thom / Tom Job / Jop Luuk Jonas Jim Dave Erik / Eric Oscar / Oskar Victor / Viktor Jonathan, Jonah Tobias Timo Ron Levi Mats / Mads Finn Jarne, Jarno Rico Jesper, Jasper Owen Dano
Dankje wel voor je lijstje. Maar helaas zit hier ook niet echt iets tussen. Bram vind ik opzich wel leuk, alleen past niet echt bij onze achternaam.
Roan vind ik niets buitenlands aan...zo heet mijn neefje (met hollandse achternaam) ook! Erg leuk, maar, afgezien van het neefje dat zo heet, heet mijn eigen zoontje R.obin (met lange 'o'), dan wordt het teveel van het zelfde.
Mijn vriend heet Nick als hij niet zo had geheten had ik mijn kind ook zo genoemd vind het een korte maar krachtige naam!
Ik vind Thijs ook een leuke naam, maar als Nick beter bij juliie en bij de achternaam past, dan moet je zeker Nick kiezen. Anders misschien nog : Niek Mick
Grappig al die verschillende reacties. Wij zijn er nu nog steeds niet uit. Weet nu alleen wel dat t Thijs niet word. Dus of Nick, of een hele andere naam