Welkom Blaadje! Leuk dat je ook mee komt kletsen! @ Nieckske: Jaaaa, ik zie ook wat hoor! Je ziet dus niet wat je wilt zien. Ik hoop dat het inderdaad een goed voorteken is (actiontesten zijn de meningen verdeeld over toch?) en dat je over een paar dagen een mooie duidelijke test hebt!! En spannend voor de andere meiden die nog wachten! Ik hoop natuurlijk op positieve testen en voor anderen op niet al te lange cyclussen! Hier ging het even helemaal niet goed de afgelopen dagen. Ik voelde me heel erg opgejaagd en had veel last van lichamelijke klachten zoals benauwdheid, duizelig, misselijk, moe. Volgens mij is het vooral psychisch en wordt alles me een beetje teveel. Ik merk dat mijn gedachten ook maar doorrazen en dat ik echt geen moment even niks kan doen zonder te denken wat er allemaal nog wel niet moet (van boodschappen tot leuke uitstapjes, dingen op internet opzoeken, dingen voor mn zoontje etc etc). Nu probeer ik om actief dingen los te laten en rust te pakken als dat lukt. Ik vind het nog wel heel erg moeilijk maar het gaat al iets beter met me. Vandaar dus ook dat ik even wat minder heb geschreven de afgelopen dagen. Hopelijk voel ik me snel weer fijn! Verder hebben wij de klusperiode wel zo'n beetje gehad. Misschien morgen nog een keer voor de zekerheid maar dat moet ik nog even bedenken Het bloedverlies is inmiddels weg en heeft een dag of 3 geduurd. Misschien wel de eisprong? Innestelen lijkt me wel heel erg vroeg eigenlijk. Kunnen de wachtbankers een stukje opschuiven zodat ik erbij kan komen zitten?
@Vinexkindje balen dat je niet lekker in je vel zit! Hopelijk wordt je snel weer jezelf! Dikke knuf!! Wat ik weet hoor je bij een eisprong geen bloed te hebben. Wat misschien wel kan is dat je hormonen flink in de war waren. Dan kan je dat ook krijgen. Ook heb ik het een keer door lang fietsen gehad. Ach je weet het soms toch niet. Kom er gezellig op de bank bij zitten!!
Dankjewel voor je knuffel, Kiera! Vandaag heb ik echt best een goede dag gehad dus ik hoop dat het snel beter gaat. Anders ga ik toch eens overwegen om ergens hulp te zoeken om meer rust in mijn lijf te krijgen. Ik dacht eerst ook dat bloedverlies niet bij de eisprong hoort maar op internet lees ik wel dat het kan. Maar het zou ook heel goed kunnen dat mn hormonen in de war zijn hoor. Het is pas mn tweede ronde zonder de pil dus dat is best mogelijk. Ik plof op de bank!
@Nieckske ik zie ook een tuurstreepje! Over een paar dagen weer een testje wagen! Wat betreft geen symptomen: die had ik bij de zwangerschap van mijn dochter ook pas rond een week of 6. Heb nooit overgegeven maar ik rook alleen heel erg sterk. @ Vinexkindje, inderdaad misschien je hormonen wat in de war het kan inderdaad wel. Hopelijk zit je ook snel beter in je vel.
@Vinexkindje fijn dat je een goede dag hebt gehad. Doe vooral dingen waarbij jij je goed voelt! Je mag hier altijd alles opschrijven, dat weet je he. Ow zie dat je ook gelijk nog aan het ontpillen bent. Door die dingen had ik enorm last van mijn hormonen. Ik ben na mijn zoontje er ook niet meer mee begonnen. Misschien dat je lichaam snel weer gewend raakt zonder! Heb net overleg gehad met manlief. We gaan vrijdagochtend testen. Dan zit ik op 12 dpo. Ik heb nu lichte kramp in mn buik net boven mijn schaambot. En dit houdt al een hele tijd aan. Hopelijk goed nieuws, maar nog even geduld!
@nieckske volgens mij zie ik ook wat! Spannend. @vinexkindje vervelend dat je niet lekker in je vel zit. hopelijk voel je je snel weer wat beter. @busster ik las vanmiddag op internet dat Anouk is afgelast. Echt balen voor jullie zeg!
@ Kiera: Oeii spannend hoor! Ik duim voor je dat er een mooi streepje op de test komt te staan! Zou echt super voor jullie zijn. @Busster: Wat onwijs balen dat Anouk is afgelast joh! Had je net alles geregeld. Hoe is het nu met je dochter? Dankjulliewel voor het medeleven Lief!
Inderdaad dames flink balen hier maar ziek is ziek en had het ook niet oké gevonden als ze het toch geprobeert had en dan als en kraai had geklonken. Nu maar hopen dat ze snel beter is en dat ik op de inhaal dag gewoon kan gaan. Mijn meisje is nog steeds koortsig naar heeft vandaag wel wat beter gegeten. Nu liggen weer samen in het logeerbed bij mijn vriendin. Echt en kacheltje naast me Hihi
@Nieckse spannend ik meen ook wat te zien!! Wanneer ga je weer testen. Dames ik ben jullie niet vergeten, lees nog steeds mee! Dat het voor jullie allemaal snel raak mag zijn!
Dankjewel chans. Leuk dat je nog mee leest. Hoe voel je je? Last van misselijkheid? Wanneer heb je een echo en ga je het vertellen? @Busster, je hebt helemaal gelijk over dat anouk beter af kan zeggen als het niet gaat. Een heel vals concert is nog veel erger. Hopelijk gaat het ook snel weer beter met je dochtertje! Fijne dag allemaal!
Nieckse, ik zie ook een licht streepje. Wat spannend zeg. Venexkindje, hopelijk voel je je snel beter. Hier nog steeds niet ongesteld.... 6 dagen overtijd. Ik word er niet goed van. Overtijd is alleen leuk met een positieve test in handen. Edit: 7 dagen zelfs, zie ik net in m'n banner
@Vinnexkindje het gaat goed, voornamelijk moe en weinig eetlust verder nog geen klachten. 28 oktober de eerste echo wel pas om 20.00 uur! Onze ouders en wat goede vrienden weten het inmiddels. @plukplon vervelend zeg! Vaker last van een onregelmatige cyclus?
Aah dat kan ik echt goed begrijpen! Balen joh! Heb je wel eens eerder een langere cyclus gehad? Of een late innesteling? Sterkte, ik hoop dat er snel duidelijkheid komt! knuf!
Het is nog maar m'n 2e cyclus na het stoppen met de pil, dus zou misschien door ontpillen kunnen komen (?) Voor mijn vorige zwangerschap had ik netjes om de maand 31 en 35 dagen cyclus. Nog nooit eerder zo'n lange cyclus gehad. Ik heb ook helemaal niet het gevoel dat ik ongesteld ga worden. Ik heb ook geen idee wanneer ik m'n eisprong heb gehad, wel op 2-10 (dag 20) eenmalig vruchtbaar slijm gespot... Als ik zaterdag nog niet ongesteld ben, toch nog maar een test doen... Je weet maar nooit.
@plukplon jeetje nog nooit zo'n lange cyclus en nu wel, frustrerend hoor. Ik had dat ook de maand voor ik zwanger werd van onze eerste kan me nog goed herinneren hoe boos ik was op mijn eigen lichaam.
@Plukplon wat vervelend dat je nu niet waar je aan toe bent. Inderdaad nog maar even afwachten wie weet is je eisprong veel later geweest door het ontpillen!
@Busster hoop dat je dan naar de ingelaste avond kan! Jammer dat ze wel zo laat af heeft gezegd. Hoorde dat mensen in hun hotel moesten overnachten, omdat ze wel al op plaats van bestemming aan waren gekomen. @Chans leuk dat je nog steeds meeleest! Lekker dat je weinig kwaaltjes hebt. Mag je juist blij om zijn! Aparte tijd voor een echo, maar dan kan manlief denk wel mee. @Plukplon hoop dat je snel duidelijkheid krijgt! Dit is niet leuk! Zo te zien zou je nu op dag 35 van je cyclus zitten. Das wel een lange cyclus dan.
Whahhhhhh mijn gevoel was juist! Ook hier een tuurstreep! Lukt nu niet om foto up te loaden via foon. En moet werken.
Deze test is van madcare. Eerst leek er een andere streep op verkeerde plek te komen vandaar 2 testen.