De Oempaloempa's gaan op roze deel 2!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door MamsieM, 16 okt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. JoyofLiving

    JoyofLiving Fanatiek lid

    10 apr 2013
    2.571
    0
    0
    De gyn zei dat als hij zo door groeit ruim 8 pond zou zijn bij geboorte op 40 weken. Het gemiddelde rond 32 weken is 1800 gram.
     
  2. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    Ff snel de jongste woog op 30 weken al 2.300 kg en op 38 weken 4.020 kg
    En toen had ik geen suiker , hij was wel een 2 eiige twin maar de andere was er niet meer op 9 weken.

    Eda wat je zei van de tetradoeken klopt ja en hier gebruiken ze nooit kruiken en bevaldag niet meegerekend blijf je idd 4 dagen in het zkh tenzij je jezelf uittekend op eigen risico.

    Ben benieuwd hoe zwaar ze morgen zal zijn en maandag haar gezichtje hopelijk te zien op de pretecho ;)

    Nu opruimen en gaan we bij een buurtmama spelen met de jongste tot de school uit is.
     
  3. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    8 pond is 4 kilo toch he?
    Is groot maar toch niks geks of wel? Ach ja altijd goed om te checken natuurlijk.

    Parel eerlijk zou ik me niet al zo vroeg binnen gaan houden... Dalijk ga je over tijd en zit je je te vervelen thuis, en nu zeg jij natuurlijk, ik verveel me niet hahaah. Maar de tijd gaat langzaam als je dan al rekening gaat houden met. Maar doen waar jij je goed bij voelt hoor ;)



    Zo heb de boven verdieping gepoetst.... Wordt zo gek ervan dat de meiden geen plekjes hebben om spullen op te bergen. F is hard een het werken snap ik wel maar mijn nesteldrang komt opzetten hahaha. Hij gaat aan de zolder beginnen na de bruiloft gelukkig
     
  4. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    20 apr 2011
    8.087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    @parel Nou ik heb ook al gevraagd of kerst (ben dan 38 weken) met de fam in onze woonplaats mag (ons, mn ouders) terwijl eigenlijk mn broer "aan de beurt" was (en die ook niet op sleeptouw hoefde met de kids). Maar das ruim een uur rijden.
    Misschien komt t kindje pas half januari en kan t makkelijk, maar tja weet ik veel hoe ik me dan voel.

    @joy fijn dat de guo goed was. Hopelijk ook geen suiker

    @losje sterkte met al je werk
     
  5. mgbk

    mgbk Niet meer actief

    Fijn dat het goed was Joy. Vind vier kilo ook niet bijzonder zwaar. Maar goed dat ze het in de gaten houden.

    Lov kan me voorstellen dat je het het liefst af ziet. Gaan de meiden op zolder slapen? Weet het ff niet meer.

    Bouwjaar snap dat je op 38 weken niet zit te wachten op zon eind rijden.

    Ik ga zo werken. De rust is nog niet echt teruggekeerd, duurt ook nog wel ff denk ik. Komt goed.

    Losje doe jij rustig aan??

    Lizzie niks aan hè zo langs elkaar op werken? Weet er alles van. Heb ml de afgelopen vijf dagen ook maar één avond gezien.
     
  6. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Ja ze gaan op de zolder slapen
     
  7. Rylie

    Rylie VIP lid

    14 jun 2010
    5.759
    491
    83
    Vrouw
    Patissier
    Noord Brabant
    Lov. Leuk dat dr meiden op zolder gaan slapen. Vonzd ikzelf helemaal geweldig. Ik had vroeger de hele zolder voor mezelf. :)

    Mgbk. Ik vind het niet zo fantadtisch hahahhaa. Je leeft zo labgs elkaar af. Overdag hebben we elkaar wel ff gezien. Morgen zie ik hem helemaal niet. Ach ja komt helemaal goed. En oefenen ging ook toppie hahahhaha.

    Joy. Wordt misschien een flinke vent die Jesse. Bij mijn schoonzus dachten ze ook dat mijn neefje heel groot ging worden maar was 3600.

    Bouwjaar. Ohh nog niet over de kerstdagen praten.. Die worden zo druk ;)
     
  8. Eda

    Eda Fanatiek lid

    18 jan 2013
    1.566
    0
    0
    Dierenarts
    België
    redelijk rustig hier vandaag, mag ook wel eens hé

    hier ook niet veel te melden, best wel moe
     
  9. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    20 apr 2011
    8.087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    nou idd eda rustig hier. Iedereen moe of aan t werk?
     
  10. Rylie

    Rylie VIP lid

    14 jun 2010
    5.759
    491
    83
    Vrouw
    Patissier
    Noord Brabant
    Hier nog niet moe hoor. ;) rond 2 uur wel. Ben ik weer klaar morgen nog 6 uurtjes en ik heb weekend. :)

    Eda. Nu nog lekker relaxen hoor!! Uitslapen (als dat lukt) en dan lekkrt genieten van de kleine.
     
  11. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    Haha * boe *

    ;)
     
  12. mgbk

    mgbk Niet meer actief

    Werk. Morgen om zeven u weer.

    Lief, had jij nou morgen echo? Of lies? Of iemand anders. Nee lies was vorige week toch? Solly ff kwijt maar iig have fun!

    Hoe is het met jou bouwjaar?

    Lizzie lekker bijna weekend!
     
  13. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    Mgbk ja morgen zie onder banner en maandag onze pretecho :)
     
  14. mgbk

    mgbk Niet meer actief

    Ow Solly ik hou niet alle banners bij.
    Geniet van jullie kleintje!
     
  15. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    Geen probleem mgbk !

    Hoe is het met jou?

    Ga dadelijk afsluiten bedje in
    Slaapwel dames x
     
  16. mgbk

    mgbk Niet meer actief

    Moe moe moe en moe.
    Heb het ff gehad met werken en ander gedoe.
    Gewoon moe dus. Weekend werken. Kan geen cliënt meer zien ;)

    Mamsie hoe was je laatste dag? Lekker VERLOF! Jullie kleine bijna in de arme houden! (ja weet het, beetje enthousiast met nog tot max acht weken te gaan ;) )
     
  17. Parelbloesem

    Parelbloesem Niet meer actief

    Lies, nou naar mijn ouders zou ik ook geen probleem vinden hoor dat ligt toch anders ;)

    Lov, haha die kan straks niet zonder kraamhulp idd. Je maakt me weer even aan het lachen ;) Enne nee joh ik blijf dan niet volledig thuis joh, maar lange stukken met de auto, nope denk het niet, vooral niet omdat we de ene zo goed als helemaal niet meer zien en de andere die we wel veel zien, maar die nooit meer hier komen sinds ze aan het bouwen zijn en daar moet ik dan met mijn bolle buik heen ;) Ik ga verder echt wel de deur uit, al zegt VK dat ik wel rust moet nemen, leg ook jou zo uit hoe of wat onder aan.

    MmvnDJ, manlief wil ook liever nergens meer heen rond die tijd. Eigenlijk al niet naar mijn ouders met oud en nieuw die wonen aan de andere kant van het dorp. En na vandaag zit er een kans in dat kindje eerder komt, leg ik zo uit, dus dan doen we dat zeker niet meer zo "ver" weg.

    Lief, dan is ze toch geen prematuur maar NEO, want ze is verder gewoon gezond alleen door jou suiker word ze gecontroleerd.

    MGBK, haha ja nu is hij op eens heel betrokken :D

    Joy, haha ja dat is gewoon lachen, manlief durft zijn eigen nichtje niet eens te verschonen en zij voelt zijn schrik dus begint zelf als nee Parel doen!! Haha
    Flink jongetje word het dan!!

    Losje, geniet jij dan maar eens van je weekend :D Heb je verdient!!

    Eda, op zich ik ook niet, al pas ik nu al bijna niet meer tussen het stuur, van de kleine auto, durf daar niet goed in te rijden, lig bijna om te zorgen dat ik niet benauwd zit. In de Audi zit ik veel fijner, maar door de kuipstoelen kom ik daar nu al amper uit ;) En ik kan nu nog niet zeggen of ik dan capabel ben te rijden en zij willen NU weten of ik dan kom, uhm tja, I don't know, dan maar niet.

    Bouwjaar, ja dat is ook mijn ding, ik weet niet hoe ik mij dan voel en wil niet het risico lopen ja te zeggen dan nee te verkopen, dat kan tegen een volwassenen, die zal het begrijpen, maar niet tegen een kindje van 5, ze kunnen haar der nu beter op voorbereiden dat Parel waarschijnlijk niet komt omdat de baby in de buik al heel groot is. Ze heeft wel een IQ van kindje van 8 a 9, maar emotioneel is ze gewoon 4 bijna 5 jaar. En ze heeft een gedragsprobleem omdat mensen dingen voor der verzwijgen. Zit daarom zelfs op speciaal onderwijs.



    Sorry dat ik vandaag zo afwezig was. En misschien nog ben. Vandaag bij de vk geweest op zich gaat alles goed. Met mij en met baby, alleen blijft baby te groot! Dit houd in dat ik niet alleen op suiker moet prikken maar ook dat ranzige drankje moet gaan drinken om toch zeker te zijn dat ik niet te hoge suikers heb waardoor baby groot is. Mijn moeder was vandaag mee en zei vertelde mijn vk dat zij dit ook had en ik normaal ter wereld ben gekomen. Mijn gewicht is prima maar mag niet boven een gewicht komen want dan moet ik of beneden bevallen of in het ziekenhuis en blijkt kindje te groot dan alsnog medisch waarschijnlijk. Ik heb erg gemengde gevoelens en was blij dat mama mee was. Ik moet nu dus nog meer rust gaan nemen en dan een extra echo en die test.

    En vandaag der achter komen dat ze een babyshower regelen en dan op de dag dat mijn zusje er niet bij kan zijn wegens koop zondag, vind dat dus helemaal niet leuk. Voor mij is mijn zusje heel belangrijk!! En juist die kan er niet bij zijn. Ik wist wel van de shower, want mijn beste vriendin had me gevraagd wie ik graag uitnodigde en nu op eens hoor ik dat ze allemaal extra mensen heeft uitgenodigd die ik niet heb op gegeven. Ik hou niet van druk gedoe. Ze heeft sowieso al heel wat verraden. En doet de meest domme acties, ze smst mijn man dat hij moet zeggen op een zondag naar een klant te gaan en mij mee te nemen en dan moet hij naar mijn ouders rijden voor die shower, nou sorry hij zou van mij te horen krijgen dan ga maar alleen want dat plan je niet op een zondag. Dat smsje kreeg hij 5 min na dat ze aan mij vroeg of ik bij hem in de buurt was en ik ja had gezegd ;) En ik moet dus die week ervoor en er na al die extra onderzoeken laten doen of het allemaal echt wel goed gaat met kindje en de groei geen kwaad kan. Anders word het als nog zkh bevalling.

    Lang leven de hormonen ik jank al de hele dag als een gek :( Voel me heel down en heb de neiging te zeggen zoek het maar uit met je shower heb er geen zin in, maar dan stoot ik ook de genodigde voor hun kop.
     
  18. Ikapika

    Ikapika VIP lid

    21 okt 2012
    5.073
    0
    0
    omgeving Haarlem
    Vandaag was de kraamverzorgster er voor het laatst. Wat ga ik haar missen, want zij was echt super! Ik was altijd sceptisch over een vreemde in huis, maar wat hebben we genoten. Ik heb wel een traantje gelaten. Maar voel me nu ook zeker dat we het zelf kunnen met zijn drieën :D
    M. weegt vandaag 2980 gram en is voorbij haar geboortegewicht. Ze houdt haar temperatuur goed. We zijn vandaag voor het eerst met de wandelwagen een ommetje wezen maken. Wat was dat heerlijk.
    @Eda, ik lees dat je soms wat onzeker bent over het aankomend moederschap, maar meid, maak je geen zorgen. Het komt goed! Kijk niet verder dan van dag tot dag. Het moederschap gaat stap voor stap. Dat is wat ik nu leer. Je groeit in die rol en je voelt zelf ook aan wat goed is voor je kleintje. Geniet ervan als je kleintje er straks is. Ik hoop dat je haar snel in je armen mag sluiten :)
     
  19. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    @parel oh ja snap je nu wel , laat ze maar lekker naar je toe komen.
    Over je suiker, hoop het toch niet voor je meid. Maar ben jij te veel bijgekomen of is je kindje te groot?

    Overdoe babyshower. Nou je man kan toch zeggen dat jij dit niet wilt. Wat belachelijk dat ze het net plannen als je zusje niet kan?!

    @ika dubbel als ze weggaan he, ergens wel fijn maar die hulp was ook heerlijk. Nu begint het voor de echhie he :D
     
  20. JoyofLiving

    JoyofLiving Fanatiek lid

    10 apr 2013
    2.571
    0
    0
    @ Gewicht, de gyn zei dat hij vanaf nu ongeveer 250 gram per week aan zal komen, dus komen we uit op 4100 gram op 40 weken. Het is niet zozeer super groot, maar schijnt wel dat de bevalling dan zwaar zou kunnen zijn :( Daar zie ik dan nog het meeste tegenop....

    @ Parel, hier hetzelfde, moet woensdag een suikertest doen. Hoe groot is jullie kindje nu dan?

    En over je babyshower, is niet leuk nee dat ze geen datum kiezen waarop je zusje ook kan... Maar je zusje had er ook zelf iets over kunnen zeggen dat zij er graag bij wil zijn en ze dus maar een andere datum moeten prikken. Vind het ook stom dat je al zoveel weet, maarja aan de andere kant is het natuurlijk wel heel lief dat ze zoiets voor je regelen en die moeite willen doen. En anders misschien toch tegen je vriendin zeggen dat je hebt vernomen dat je zusje er niet bij kan zijn en of het misschien mogelijk is dat ze een andere dag kunnen kiezen of het via je man spelen ;)

    @ Ika, je raakt ook zo snel vertrouwd met een kraamverzorgster vind ik... Vooral met je eerste kindje en alles dus nog nieuw is enzo is het gewoon fijn als er steeds iemand is waarop je kunt terugvallen. Al vind ik een week dan wel precies lang genoeg :)
     

Deel Deze Pagina