Vandaag heft Koningin Maxima een tentoonstelling geopend en wow, wat had ze prachtige schoenen aan! Iemand het ook opgevallen? (NOS journal bijvoorbeeld)
Wat ik me trouwens wel eens afvraag... haha... hoe kan het toch dat ze elke keer een ander paar schoenen aan heeft en er toch goed op kan lopen. Ik moet mijn schoenen toch heel vaak inlopen, voordat ze echt helemaal goed en lekker zitten. Of zou ze iemand hebben die ze voor haar inloopt (geintje...)
Ik hoef mijn schoenen nooit in te lopen. De ze altijd aan ze zitten meteen goed. On topic: de hele mooie schoenen compenseren het lelijke hoedje
Nou ben ik niet echt weg van deze outfit (schoenen zijn wel prachtig), maar wat ziet maxima er toch altijd geweldig mooi uit!
Zeker mooie schoenen, apart dat ze op de foto er een beetje uitzien als zwart en in het filmpje meer richting goudkleurig.
Mwoah, vind dit toch een beetje hoefjes... lijkt me wel ideaal, een beroep waarin er goed uitzien deel van je werk is: sporten, schoonheidsspecialiste en kapper als zaken-afspraken in plaats van in je vrije tijd die je nooit hebt, en altijd de mooiste en duurste kleren uitzoeken
Rest van de outfit ook trouwens, brrr. Die raar strak zittende rok, lelijke hoed, babypoepkleurige bloes.
Mijn valt het enorm op dat haar borsten op haar navel hangen... een goedzittende BH zou geen overbodige luxe zijn