De titel zegt het al; De stad hangt vol met van die leuke (nep leren) jasjes. Nu kan ik zo'n stoffen jasje nog wel combineren, maar die jasjes niet.. Voor de winter binnen is het te veel een jasje om te dragen, en het zit ook niet onder je winterjas. (Vind/denk ik) Op een jurkje staat het ook niet bij mij (ik ben vrij smal dus zo'n jasje oogt dan wijd). Op een jeans met een sjaal voor nu (als buiten jas) is dus het enige wat ik er nu mee kan verzinnen.. Hoe dragen jullie ze? En zijn ze idd wat ik denk te warm / onpraktisch voor de echte winter? Heb namelijk een hele leuke zien hangen,maar voor die prijs wil ik er wel meer plezier van hebben als alleen bij goed weer en 18gr+ buiten.. Thanx!
Ik vind een leren jasje juist wel heel erg het geld waard, echt een basisstuk in je kledingkast. Terwijl ik 'm alleen als tussenjasje draag, maar dat is een heel groot gedeelte van het jaar
Heb je het dan over een echt leren? Of ook zo'n look a like? Want ik heb een zwarte nepper en die draag ik nu dus inderdaad buiten, prima jasje. Maar ik heb geen 2de nodig dus die ik nu zou kopen wil ik iets meer kunnen dragen vd winter bijv. Anders is het zonde..
Ik heb een aantal van dit soort jassen, de een wat dikker dan de ander. Maar ik draag ze op een jurkje of op een broek. In de lente of een koude zomerdag uiteraard zonder jas maar in de winter onder mijn jas. Ik vind het ook een basisstuk wat echt wel het geld waard is.
Ik heb een echte leren, ik ben gek op leer en hou niet van nepleer Een 'gewoon' leren jasje draag ik niet als buitenjas in de winter, dat vind ik idd veel te koud. Ik draag 'm ook niet zoals ik blazers wel draag dus dan blijft hij aan de kapstok hangen...
Dan denk je dus hetzelfde haha.. Ik ben er dus ook bang voor dat hij blijft hangen omdat ik er niets mee kan.. Maar goed ze verkopen het massaal nu dus ik dacht ff vragen hoe anderen dat doen.. Ik heb namelijk voor buiten dus 1 echte leren en 1 nepper.. 1 bruin en 1 zwart.
Ik heb er een aantal, zowel echt als nep leer en een suède lichtblauwe. Ik draag ze als tussendoorjas, 's zomers als het wat kouder is of 's winters wanneer het wat warmer is. Nu draag ik mijn leren jasje ook als buitenjas met een leuke grof gebreide grote sjaal/omslagdoek of gebreide poncho. Vind het vooral ideaal als ik met de auto ergens heenga of wanneer ik bijv. ga winkelen.
Ik heb er even geen beeld bij wat voor jasjes je bedoelt.. Ligt aan mij denk ik, aangezien iedereen meteen lijkt te snappen over welke jasjes je het hebt
Ik heb er eentje die ik als blazer draag. Donkere spijkerbroek, zwart t-shirtje, laarsjes met hak. Ik draag dit bijv op het werk. Als het dan te warm wordt kan ik het jasje uit doen. Ik trek trouwens nooit mijn winterjas hierover dus kan dan alleen an als ik ergens met de auto naar toe ga
Ik heb er twee, en ik gebruik ze ook als tussenjasje alleen. Jammer, want voor binnen vind ik ze juist leuk.
Nee haha. Met een winterjas erover zit het voor geen meter. En probeer ik het eens, kijk ik in de spiegel en heb ik het gevoel dat ik de kapstok niet kon vinden
Leuk !! Ik draag ze op een wat 'liever' jurkje en vind de combi heel leuk!! Ik draag het gewoon onder m'n winterjas hoor. Ik koop winterjas altijd maatje groter, zodat er een dikke lekkere wintertrui onder past, of dus zo'n jasje
Hier hetzelfde. Ik draag ze niet binnenshuis, vind dat te warm en eigenlijk een beetje raar Dus in de winter blijven ze in de kast. Zou nu dan ook geen nieuwe kopen
Ik heb er twee: een stoere stoffen en een echt leren. Ik draag ze wel gewoon als jasje. Gewoon een stoer shirt eronder, eventueel met een riem/ketting/sjaaltje. Ik draag ze ook als tussenjas. Ik zou ze voor geen goud willen missen.
Ik weet niet precies wat voor jasje je bedoelt, maar ik heb een aantal (nep)leren jasjes. Echt als binnenjasje. ik gebruik ze als blazer met een tuniekje eronder, of een stoer shirt. Skinny en hakken eronder en klaar! Ze zitten niet lekker onder een jas, nee, maar dat geldt ook voor blazers. Heb ook een nepleren buitenjasje, maar die is echt anders, met zakken en andere boorden en manchetten.