Ik sta echt te shacken net met middagurine een test gedaan en zie echt een 2e streep. Heb in sept een miskraam gehad en weet dus helemaal niet wat mijn cyclus. Zou het echt of kan het nog door de miskraam komen.. Iemand hier ook direct na een miskraam zwanger en ging de zwangerschap goed? Hier 2 foto's alleen op mijn phone zie je de 2e streep maar niet op de pc. beetje raar.
Ik vind hem wel duidelijk! Had je na een miskraam al nog een keer getest om te kijken of het nog positief was?!
Ziet er positief uit. Maar inderdaad is ie na je mk al negatief geweest? Ivm restje hcg wat in je lichaam zat.
Nee niet echt maar ook alle klachten waren weg.. en ik heb sinds paar dagen ook weer afscheiding die ik bij mijn andere zwangerschappen had en ben best moody en heb ook opeens heel veel honger. Daarom deed ik de test ook .. moet maandag wachten en kan dan gyn bellen alleen ik ben zo bang om teleurgesteld te worden.
Ik was meteen zwanger na mn miskraam 11 juni de vrucht verloren en die datum moet ik nu aanhouden als de eerste dag van mn zwangerschap. Als je het zeker wilt weten zou ik over twee dagen opnieuw testen kijken als het een stijgende test is, of naar de huisarts gaan en bloed laten prikken en kijken wat je hcg waarde is
O yasmijn, wat spannend!! Ik zie ook een tweede streepje! Duim voor je dat het van een nieuwe zwangerschap is en dat het deze keer goed verloopt!
Ja heel erg spannend. Maar wou sowieso maandag opnieuw testen en dan ook gelijk even gyn bellen over hoe en wat. @ Uppendup, ik heb echt geen idee wanneer ik het vruchtje was verloren want kwamen onwijs veel stolsels uit.
wanneer in sept heb je de msikraam gehad? in het begin of het einde? Het kan 2 kanten op. Kan nog een rest zijn, kan ook van een nieuwe zwangerschap zijn. Ik zou gewoon kijken of ie over een dag of 2 duidelijker is. mocht het echt een nieuwe zwangerschap zijn dan moet ie over 2 dagen zeker wel duidelijker zijn. Zo niet vrees is dat het een rest is. Spannend, Succes
Ik had bijvoorbeeld 1week ná mijn curretage nog steeds een licht positieve test.. Ik hoop dat je zwanger bent meid!!
Ik was ook de ronde na mijn miskraam weer zwanger. En die zwangerschap ging goed. Wanneer begon de miskraam en hoelang heeft het vloeien geduurd?
20 sept begon ik te vloeien en hele weekend enorm veel stolsels verloren 1 weekje maar. Toen zat er nog heel klein beetje weefsel en toen had ik weer tabletten genomen en toen 3 dagen lang weer gebloed met stolsels en toen was ik klaar helemaal geen bloed niks.
Hmmm dus je hebt eigenlijk pas een mk achter de rug...dan kan het beide kanten op. Heb wel eens gelezen dat meiden 4-5wk een positieve test hadden na hun mk. Ik duim dat je test morgen nog donkerder je,dan ben je gewoon zwanger!! *duimen*
Ik zat even te kijken naar mijn data.. Op 23 nov. begon de miskraam, op 12 dec een eisprong en op 20 dec de 1e licht positieve test. Dus het zou wel een nieuwe zwangerschap kunnen zijn. Ik zou de komende dagen door testen om te kijken of de streepjes donkerder worden.
Maandag een nieuwe test doen om te kijken of hij donkerder wordt. Hoop het voor je. Ik had tot 10 weken na mijn miskraam positieve testen zoals jij. Er bleek restweefsel te zitten, maar dat zijn wel uitersten!
ik had 12 sept ook een miskraam, deze maand teste ik weer positief, heb indd ook getwijfeld maar ongesteldheid bleef uit en de testen gingen van een tuurstreepje naar een knaltest in een aantal dagen dus nu geloof ik het wel Het is indd wel mogelijk dat je het hormoon nog in je hebt, maar lopen je testen op dan ben je zwanger.
Ik had 22 september een miskraam. Ik heb een week na de miskraam nog getest en er was geen streepje meer te zien. 2 dagen geleden 18 oktober weer een nieuwe positieve test!! Blij maar ook bang...