eigenlijk wil ik er niks achter zoeken maar doe t wel en ik hoop toch niet dat het waar mag zijn!!! jij mag blij zijn met jou vent de mijne werkt in B waar jij woont.
Dat snap ik en ik zou ook echt wel even pissig zijn hoor als mijn vriend zo'n hoge rekening zou hebben. Maar jou vriend reageerd bijna hetzelfde als mijn vriend als ik zo zou reageren als jou Maar ik weet ook dat hij bij draait en daarna het aan mij zal laten zien wat er nou fout is gegaan. Ik hoop dat jou vriend dat ook doet
hier ga ik dan nu ook wel van uit heeft meneer een leuke seks film gezien dan ala geniet ervan maar wees dan wel eerlijk
daar ga ik ook vanuit het was vanavond na een middag visite en andere drukte w.s hem over de zolen gelopen en hij was al niet fit en de h.a liet ook nog eens verstek gaan met een recept uitschrijven ivm zijn oorontsteking!!! andere huisarts zoeken :x
Sneeuwpop, heb je mijn stukje wel gelezen? Want dat zou echt een optie kunnen zijn..ik dacht ook dat het automatisch ging hoor met een nieuwe abonnement(alle oude instellingen ) maar dat was niet zo... Dalijk beschuldig je hem voor niks hihi
ik beschuldig hem van niks maar het is mijn achterdocht die even bot vierde, door jullie antwoorden weet ik nu dat het aan een ander abonnement kan liggen en dat de instellingen niet autom. over worden genomen.
Zat hij die perioe niet ook in het buitenland? Heeft hij een nieuw abbo afgesloten dat hij een anderhalve maand in een keer betaald wat vaak gebeurd? Zou er niet direct het ergste van denken, maar even wachten tot hij wat fitter is en er dan over beginnen en rustig vragen hoe en wat.
Kan het misschien ook niet zijn, dat hij een buitenlandsnetwerk pakt? Heb er niet zoveel verstand van. Maar jaren terug heb ik een dongel stick gehad en deze schakelde zonder melding oid over op 't duitse netwerk. Geloof mij van die rekening werd ik echt niet blij. Maar ik weet niet hoe dat gaat met een internet abo op de telefoon.
100 - 150 vind ik al bizar veel. Ik zat toevallig in een maand zonder wifi op 50, maar 100? Maargoed nu 380!!! Jeeeeeetje weet je wat je daar allemaal mee kan doen. Ik zou wel de rekening doorkijken. Geen eens uit achterdocht richting je man maar ook om te kijken of het wel klopt bij provider.... Alhoewel, bij je man die niets vertelt over zo'n rekening en zo moeilijk doet zou ik ook wel gaan twijfelen...
Instellingen aanpassen. Als je man zoals je zegt veel in het buitenland zit moet hij zijn roaming uitzetten. Iedere keer als hij de grens overgaat pakt hij buitenlands mobiel internet op en gaat de telefoon allerlei locaties updaten. Ik weer niet of je man op een kantoor werkt maar zoveel mogelijk op WiFi netwerken overschakelen is een stuk goedkoper.
Ik zou de factuur willen zien. Wij zijn hier samen verantwoordelijk voor de financiën. Met zo'n hoge factuur kunnen we dus minder sparen of wat dan ook en dat zou mij frustreren. Dus vind ik dat je moet weten waarom er zoveel betaald moet worden. Hier geen hogere nota's dan 30/35 pm. Door idd de tips die suzy ook al geeft.
Ja precies ik ook. En het hoeft echt niet te zijn wat merendeel van dit forum meteen denkt... Vaak klik je ergens op en zet je onbewust iets aan, of download je iets. En dat kan al iets heel simpels zijn als een knipperend plaatje op een site zoals ook op deze site. Hoe meer knipperende toestanden, hoe sneller je door je GB´s heen bent. Ik zou ook idd even kijken waar dat vandaan komt. Hoeft echt niet meteen iets raars te zijn.
Helemaal mee eens. Als je over de data bundel heen bent, en je gaat vervolgens in het buitenland internetten, dan kost dit ONWIJS veel geld. Een collegaatje van mij heeft haar zoontje spelletjes laten doen op haar iphone met dataroaming aan, en de rekening was bijna 1000 euro. Ik zou dus niet meteen zo fel en wantrouwend reageren, want internetten buiten je bundel in het buitenland is dus gewoon heel erg prijzig! Bedenk je dat een youtube filmpje al gauw 50 mb is om in te laden, en dat je in het buitenland per MB betaald.