Kruidvat test (2 voor 5)..streep verschijnt pas buiten afleestijd

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door Sassie1981, 19 okt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Honeybeeb

    Honeybeeb Niet meer actief

    Wat ontzettend lief dat je dat zegt, dank je wel! En voor jou duimen we natuurlijk allemaal voor een prachtig plakbeebje.. :)
     
  2. noa81

    noa81 Actief lid

    13 dec 2010
    413
    0
    0
    Dank jullie wel!! Ik kan het nog niet echt geloven. Ik wil straks toch nog KV test of zo kopen. Ik wilde net gaan maar de kinderen zijn zo lief aan het spelen dat ik ze maar niet in de auto ga zetten omdat ik een test wil halen :) zIk heb van etos een een gewone test maar die zijn niet zo gevoelig. Ik denk dat ik inderdaad elke dag ga testen om te kijken of het duidelijker wordt. :)
    Voel jij je anders? Kun je het al geloven?
    Succes!!!
    @ honeybeeb. Succes. Ik hoop dat het heel snel een positief resultaat geeft!
     
  3. Honeybeeb

    Honeybeeb Niet meer actief


    Thanks meid!! Lief!!! :)
     
  4. Sassie1981

    Sassie1981 Fanatiek lid

    2 mrt 2006
    2.888
    617
    113
    Honeybeeb, graag gedaan hoor! Een plakbeeb zou heel fijn zijn ja:)

    Noa81, gek idee he? Ik voel mij al een week anders. Steekjes in buik, koude handen, hoofdpijn, moe, stemmingswisselingen.
    Had ergens wel het gevoel dat ik zwanger zou zijn. En nu heb ik 100 testen nodig om het te geloven:)
    Hoe voel jij je?
     
  5. noa81

    noa81 Actief lid

    13 dec 2010
    413
    0
    0
    Hahaha. Nou ik blijf ook testen. Ik zou nu alweer willen testen maar kan beter wachten tot morgen.
    Ik voel me niet erg anders. Wel meer zin in melk en ei maar ja wat wil dat nou zeggen.en een beetje meer moe maar met twee jonge kinderen is dat ook normaal :)
    Die action testen zijn trouwens zo goedkoop dat we de komende weken elke dag kunnen testen toch haha
     
  6. Sassie1981

    Sassie1981 Fanatiek lid

    2 mrt 2006
    2.888
    617
    113
    Helemaal mee eens! Heb nog 1 kruidvat test liggen en morgen haal ik er nog een paar bij de action. Heb sinds een paar dagen ook rugpijn, maar dat heb ik ook als ik ongi moet worden.
     
  7. Sassie1981

    Sassie1981 Fanatiek lid

    2 mrt 2006
    2.888
    617
    113
    Toch maar een clearblue gehaald :)
     

    Bijgevoegde bestanden:

  8. Honeybeeb

    Honeybeeb Niet meer actief

    Mooi! Nogmaals gefeliciteerd sassie! :)
     
  9. Sassie1981

    Sassie1981 Fanatiek lid

    2 mrt 2006
    2.888
    617
    113
    Dank je! Nu mijn man nog overtuigen dat het echt waar is. Hij vindt het echt een gek idee. Hij wil al zo lang een 3e.
     
  10. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Mooie cb sassie! Wat zal je man blij zijn!
     
  11. noa81

    noa81 Actief lid

    13 dec 2010
    413
    0
    0
    Super!! De CB is de allerfijnste test! Op de een of andere manier moet je die bevestiging gewoon hebben. Niet dmv een streepje maar door het woord 'zwanger' :)
    Ik heb vanmorgen weer een actiontest gedaan en een van kv gedaan en allebei een heel mooi lijntje en weer donkerder dan gisteren. Morgen is mijn nod dus ik was al blij dat ik nu positieve testen heb. Ik kan het zelf nog niet geloven. ik heb een foto gemaakt van de testen en ik zit er steeds naar te kijken om mezelf ervan overtuigen dat het echt zo is.
    Mijn man is er helemaal stil van. Ik liet vanmorgen de testen zien en vroeg " geloof je me nou" en toen gaf hij aan dat hij er toch aan moest geloven haha. Ik geloof niet dat het bij hem helemaal doordringt, maar hij zat wel allemaal te praten over het verbouwen van het huis voor een extra kamer hihi.we laten het allebei even bezinken.

    Volgende week maar eens bellen na de VK denk ik.
    Wanneer ga jij een afspraak maken sassie?
     
  12. Disneyfan

    Disneyfan Fanatiek lid

    14 okt 2013
    1.036
    158
    63
    Gefeliciteerd!:D
     
  13. Sassie1981

    Sassie1981 Fanatiek lid

    2 mrt 2006
    2.888
    617
    113
    Wat leuk! Moet je wel even je banner aanpassen he :)
    Kun je een foto van je test plaatsen? Ik wilde per se de clearblue hebben. En ik had geluk want er ging 50% korting af. Was bij de etos. Deze schijnen uit het assortiment te gaan, maken plaats voor een nieuwe variant.

    In mijn hoofd ben ik ook al aan het puzzelen hoe ik dat ga doen met de slaapkamers. Mijn kids hebben nu ieder een eigen kamer. Ik denk dat ik de grootste kamer ga splitsen d.m.v. kasten.

    Hmm misschien handig om eerst af te wachten alles goed gaat.

    Ik wil de verloskundige over 2 weken bellen. Wil een vroege echo, omdat ik voordat ik zwanger werd van mijn dochter (inmiddels bijna 6 jaar geleden) 2 miskramen heb gehad.
    Wanneer ga jij bellen?
     
  14. Ytest

    Ytest VIP lid

    11 mei 2012
    13.444
    9
    38
    Proficiat dames :)
     
  15. Sassie1981

    Sassie1981 Fanatiek lid

    2 mrt 2006
    2.888
    617
    113
    Dank je!
     
  16. noa81

    noa81 Actief lid

    13 dec 2010
    413
    0
    0
    Dank je!!

    Aangepast :)
    Ja dat heb ik ook, eerst maar eens kijken hoe het gaat. Ik wacht nog een of twee weken totdat ik de verloskundige bel denk ik.

    Ik heb een foto van de test van vanmorgen erbij gedaan. Het is een gewone action test. Misschien dat ik de cb nog ga kopen maar nu heb ik even genoeg testen liggen :)

    twee miskramen? Oh dat moet wel ingrijpend zijn geweest. Dan wil je nu het zekere voor het onzekere nemen natuurlijk.

    Ik merk dat ik elke dag wel een beetje moe voel, ik zou nu ook echt naar bed kunnen gaan. Mijn man is voetbal kijken bij de buren en ik zit heeeeerlijk in mn jogginpak met een kop thee op de bank! Echt genieten!
     

    Bijgevoegde bestanden:

  17. Sassie1981

    Sassie1981 Fanatiek lid

    2 mrt 2006
    2.888
    617
    113
    Pff hier ook vermoeidheid en rugpijn. Maar ja, het is voor het goede doel he.
    Lopen jouw testen goed op?
    Zelfs na de clearblue gelooft mijn man het nog niet. Hij blijft maar vragen: echt? Is het echt? Ben je echt zwanger? Hahaha...

    De miskramen waren niet leuk. Ik was niet heel ver hoor (6,5 week), maar toch hakte het er goed in. Ik wilde zo graag zwanger worden, dat ik mijn lichaam niet eens rust gunde. Het was zwanger-miskraam-zwanger-miskraam-zwanger. Maar ik heb het geweten hoor. Mijn lichaam was op.

    Ik vind het leuk dat we gelijk lopen. Kunnen we lekker tegen elkaar aan zeuren over onze kwaaltjes :)
     
  18. springxsummer

    springxsummer Niet meer actief

    Gefeliciteerd dames! :)
     
  19. Sassie1981

    Sassie1981 Fanatiek lid

    2 mrt 2006
    2.888
    617
    113
    Dank je! Bij jou schiet het al op he?
     

Deel Deze Pagina