nee echt hoor die zijn net zo snel als een sneltrein vind ze persoonlijk ook nix net als die sylvie maargoed als hun maar gelukkig zijn
begrijp ik nou goed dat die abia al drie kinderen bij 2 verschillende vaders heeft????? Dan is dit dus vader nr. 3! pffffffffffffffffffffff..............
wat reageren jullie allemaal bot zeg. Ik ben blij voor ze dat ze zwanger zijn. Vervelend voor Sylvie, maar dit nieuws zat er al aan te komen.
Één van de kindjes is toch doodgeboren? Dat was zij toch? Ik hoop dat ze een goede zwangerschap heeft en een gezond kindje krijgt. Wij weten ongeveer 5% van het verhaal. Hopelijk zijn ze gelukkig.
Silvia krijgt 4,5 miljoen staat eronder. Daarnaast nog flinke allementatie voor zoon lief. Zal vast wel wat verdriet goedmaken. Ze is na horen zeggen zelf ook geen lieverdje geweest in de relatie en wat haar ex doet in zijn nieuwe relatie is niet aan haar. Ik gun ze bijde een goede toekomst toe en hopelijk kunnen ze gewoon door een deur om het voor hun zoon niet al te moeilijk te maken. Ze moeten ze gewoon is net rust laten. Er is een kind bij betrokken die niet al te leuke verwijten moet horen op nieuws en later ok in bladen waarvan een groot deel niet waar is. Daar denkt niemand aan
Wat zijn vrouwen toch ook aardig tegen elkaar onderling, bah. Hoop dat jullie kinderen dit gedrag niet overnemen van jullie.
Arme Damian en andere kids. .. niet te volgen al die stiefzusjes/broers met verschillende papa's...halfzus/broers en dan ook nog nieuwe vriendjes van mama Ze doen maar maar slim lijkt me dit allemaal niet
Mijn oudste heeft een andere vader dan mijn andere 4 kinderen. Stel nou dat ik een nieuwe partner krijg die ook nog graag een kindje zou willen. Ik ben 32 dus dat zou in theorie kunnen. Dan heb ik 6 kinderen van 3 vaders. Zeg je dan ook tegen mij, wat een wijf zeg?