De verschikkelijke wachtweken

Discussion in 'Zwanger worden' started by grotedroom82, Oct 22, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Wolkje85

    Wolkje85 Fanatiek lid

    Aug 8, 2011
    1,424
    0
    0
    Noord Brabant
    heel herkenbaar! wij zijn bezig voor kindje nr 2 en het meest irritante wat er bestaat zijn mensen die zeggen (sorry ik wil niemand beledigen) laat het maar lekker even duren, ik vind de voorpret en het proberen zo lekker! Nou ik dus niet! vreselijk! die twee weken wachten zijn echt killing! En ik zie er dan dus ook echt tegenop om weer dat circus in te moeten met wachten en teleurstellingen. bah!

    ik heb vandaag mn nod, maar nog niks tot nu toe.... ben heel benieuwd.
     
  2. Goo

    Goo Bekend lid

    Jan 24, 2013
    791
    0
    16
    Wat spannend Wolkje! Nou ik duim voor je hoor!!:D
     
  3. xxmichelle

    xxmichelle Actief lid

    Aug 16, 2013
    218
    0
    0
    Jeugdzorg
    Alkmaar
    neee pff herken het helemaal! ik probeer me steeds te bedenken dat ik dit gewoon rustig moet volhouden, omdat 9 maanden wachten op een kleintje ook heel lang duurt! ik wil ook echt rustig blijven en hoop niet dat ik al te teleurgesteld ben als ik ongesteld wordt.. ben echt bang dat ik keihard ga janken en nergens meer zin in heb!
     
  4. Wolkje85

    Wolkje85 Fanatiek lid

    Aug 8, 2011
    1,424
    0
    0
    Noord Brabant
    ach joh, als dat gebeurt, lekker laten gebeuren! dan huil je maar even en voel je je kut, jammer dan! gun jezelf een dagje om te balen, de dag er na weer met frisse moed aan de slag. menstruatie betekent natuurlijk het begin van een nieuwe cyclus, dus een nieuw begin waarin je weer van start kunt met een schone lei!

    en hier idd spannend... hihi! :D
     
  5. grotedroom82

    grotedroom82 Actief lid

    Jan 2, 2013
    194
    0
    0
    wageningen
    Je leest ook altijd overal dat mensen kwaaltjes hebben en moe en misselijk zijn...Daarom ga ik twijfelen als ik niks voel. Terwijl ik de vorige keer ook bijna geen kwaaltjes had. Maar als je iets voelt dan voelt dat als bevestiging. Maar kan je ook weer teleurstellen. :$
     
  6. grotedroom82

    grotedroom82 Actief lid

    Jan 2, 2013
    194
    0
    0
    wageningen
    Wolkje inderdaad spannend!! Duimen draaien dat je niet meer een volgende ronde in hoeft maar een mooi wondertje bij je draagt!!
    Wanneer ga je testen??
     
  7. Wolkje85

    Wolkje85 Fanatiek lid

    Aug 8, 2011
    1,424
    0
    0
    Noord Brabant
    @ kwaaltjes: ja je kunt jezelf zo gek maken met wat je wel en niet voelt. steekje hier, kriebeltje daar.... twee maanden geleden had ik volgens mij gewoon een schijnzwangerschap: ik voelde alles, maar dan ook echt alles. en precies hetzelfde als toen ik zwanger was van mn zoontje. Opgezette buik, misselijk, pijnlijke borsten, geen eetlust, dikke puisten in mn nek, constipatie, ga zo maar door. en niks hoor! ik dacht bijna dat de test kapot was, haha! zo overtuigd was ik van mezelf: alles in me zei dat ik zwanger was. Tot ik ongesteld werd de dag er na. zo vaag!

    Wel of geen kwaaltjes zegt helemaal niets. de een voelt niets, de ander van alles. net als dat de een een bevalling heeft van 40 uur en de ander maar 2. iedereen is anders. en jammergenoeg kunnen we niets doen dan die twee verschrikkelijke weken wachten.....

    ik ga overigens dalijk richting het kruidvat om een test te halen en dan wacht ik (als het lukt) tot morgenochtend als er dan nog niks is. zal je zien dat ik dalijk ongesteld word als ik bij de kassa sta.... is me al wel eens eerder overkomen, haha!
     
  8. grotedroom82

    grotedroom82 Actief lid

    Jan 2, 2013
    194
    0
    0
    wageningen
    Nou spannend is het. ik hoop voor je op een dikke vette positieve!!..
    :)
     
  9. Mystiek

    Mystiek Fanatiek lid

    Oct 19, 2013
    2,646
    1,529
    113
    OV
    En dat is precies waar ik bang voor ben. Domme wachttijd. :D
     
  10. toers

    toers Niet meer actief

    Hier ook weer de stomme wachttijd aangebroken! Gisteren mn ei dus ik moet nog heel lang!

    De kwaaltjes probeer ik echt te negeren nu in ronde 9 dus ik ben er al 8 keer ingetrapt :D
    De testdrang is moeilijker te stoppen helaas meestsl ga ik 10 dpo voor de bijl...
     
  11. xElles

    xElles VIP lid

    May 24, 2013
    9,575
    2,232
    113
    Hai meiden!
    Ik hoop dat jullie allemaal snel een positieve test mogen hebben! :)
    Ook hier op het wachtbankje. Zondag is mijn NOD. Tenminste.. dat denk ik. Ik heb in juli een vmk gehad. Daarna werd ik niet ongesteld en is het opgewekt. Dit is daarna weer de eerste 'normale' ronde. Met ovutesten denk ik op de 13e mijn ei gevonden te hebben.. spannend duss! :D
    Ik háát die wachtweken echt.
    En bij alles wat ik voel (misselijk/moe/steken/gevoelige borsten) vraag ik me af of ik dat écht voel, of dat het tussen m'n oren zit :D :p
     
  12. nootje1986

    nootje1986 Actief lid

    Oct 15, 2013
    117
    1
    0
    NULL
    NULL
    Ik moet wachten tot zaterdag
     
  13. ASK1983

    ASK1983 Nieuw lid

    Oct 22, 2013
    1
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik mag morgen een test doen, durf het alleen niet omdat ik 2 maanden geleden een miskraam heb gehad en daarna gecurreteerd. En vervolgens nog een operatie gehad omdat er nog een stukje zwangerschap in zat.:(
    Dus ik vind het best wel spannend..
     
  14. Emmy32

    Emmy32 Actief lid

    Sep 29, 2013
    209
    0
    0
    NULL
    NULL
    Vanavond toch maar getest, spanning was niet te houden. Lijkt alsof ik een heeeeeeeeel licht streepje zie, maar kan ook TE graag willen. Misschien moet ik toch 's morgens testen. Donderdag is mijn NOD. Wat adviseren jullie?
     
  15. Panda1

    Panda1 Bekend lid

    Feb 28, 2013
    841
    117
    43
    Overijssel
    Minimaal 2 dagen wachten en dan weer testen
     
  16. Emmy32

    Emmy32 Actief lid

    Sep 29, 2013
    209
    0
    0
    NULL
    NULL
    Het was een extra gevoelige test..... Kan het dan zijn dat ie alsnog morgen of overmorgen positief zou zijn?
     
  17. Panda1

    Panda1 Bekend lid

    Feb 28, 2013
    841
    117
    43
    Overijssel
    Hcg doet er 2 a 3 dagen over om te verdubbelen. Ik denk dat je morgen dan niet ineens een knaltest krijgt.Als je wacht tot overmorgen heb je wel kans dat de test duidelijker os geworden. Succes!
     
  18. Goo

    Goo Bekend lid

    Jan 24, 2013
    791
    0
    16
    Spannend Emmy!! Ik hoop het voor je!
     
  19. grotedroom82

    grotedroom82 Actief lid

    Jan 2, 2013
    194
    0
    0
    wageningen
    Spannend!!..Ze zeggen idd meestal om de 2 dagen testen omdag hcg dan verdubbeld.. Maar ik zou persoonlijk niet kunnen wachten:D

    Ik hoop dat je duidelijke positieve test krijgt. En voor de andere ook snel:)
     
  20. Wolkje85

    Wolkje85 Fanatiek lid

    Aug 8, 2011
    1,424
    0
    0
    Noord Brabant
    spannend emmy!

    Meiden, ik heb vanmorgen getest..... ZWANGER! :D

    en wat een knaller! Normaal testte ik ook altijd al een aantal dagen voor nod, nu netjes gewacht tot 1/2 dagen er na (had maandag/gisteren mn nod) en daarom nu meteen een hele duidelijke!

    Ben super blij! En ook helemaal in shock! haha!

    Hoop dat ik het door kan geven naar jullie en dat jullie ook allemaal snel een posi test hebben!
     

Share This Page