Hoi allemaal! @Schoesje! Tot gauw, als je zwanger bent! Logische keus! @Babyflower...je treft het echt met dit lekkere weer....heerlijk wandelen! Lekker genieten!
Eda wat jammer dat er nog niks gebeurt bij jou...... We wachten vol spanning het goede nieuws af! Hoop voor je dat het niet al te lang meer duurt, kan me helemaal voorstellen dat het erg teleurstellend is als je zo lang naar een bepaalde datum uitkijkt en die dag dan vervolgens stilletjes voorbij gaat....
@eda ik hoop ook dat er snel wat gebeurd, hou nog een beetje moed he. @all Nou ik ben vanmorgen bij de huisarts geweest. Lieve vrouw is het gelukkig. Vl moet zaad inleveren (is ie me heeeeel dankbaar voor, ahum) en ik word alleen getest op chlamidia en dat was het. Ik had ergens gehoopt dat ze nog meer gingen testen. Ik heb ook nog aangekaart dat ik nauwelijks ongesteld word maar in haar ogen betekend dat niets. Dus werd dat eigenlijk een beetje weggewuift terwijl ik daar toch andere gevoelens bij heb. Maar goed ik heb niet veel keus verder. Kreeg wel het gevoel dat ze je hier snel naar huis sturen om verder te klooien maar misschien is dat gevoel wel niet terecht hoor. Goed nu heb ik een bloedtest in het vooruitzicht en ik ben zoooooo bang voor naalden
Oh ja vl mag drie dagen niet lozen en da's vanaf vandaag....en morgen heb ik mijn ei! Stom he...niet in de gaten gehad.
Zie je nou wel dat het mee viel? als zijn zaad goed is en jij heb geen chlamidia dan krijg je toch zeker wel vervolg testen?
Ja het viel mee, t is een lekker chaotisch dametje . Het was me niet helemaal duidelijk of er daarna nog een vervolg komt maar dat zal ik volgende keer vragen. Ik krijg altijd een beetje het gevoel dat ik me te druk maak dat ik bijna 32 ben. Ik heb echt het gevoel dat ik niet zo veel tijd meer heb maar mijn partner vind dat ik nog heeeeeeel lang heb en de huisarts gaf me ook het idee dat het allemaal wel rustig aan kan. Dat gevoel heb ik helemaal niet. Ik zie t gewoon niet...na mijn 35ste nog eens zwanger raken. Voor mij houd het daar gevoelsmatig gewoon op.
Wat vervelend dat je je toch niet helemaal serieus genomen voelt op alle vlakken.... En wat ontzettend zonde dat jullie nu geen gebruik kunnen maken van je ei morgen! Kun je niet gewoon vanavond nog lekker klussen, en dan vanaf morgen 3 dagen niet lozen?? Een dagje later zaad inleveren is toch ook prima? Tis zonde als je deze ronde verloren zou laten gaan toch?
@Eda Zet hem op meid! Hoop dat je snel mag gaan bevallen! @Erminea Wat goed van je dat je de stap naar naar de huisarts hebt gezet! Wel weer vervelend dat je dan het gevoel hebt dat ze je niet serieus neemt. Doet je vriend dat wel? Wanneer de uitslag is van jouw test en van de zijne en dat blijkt goed te zijn dan zou ik niet vragen maar gewoon zeggen dat je een vervolgonderzoek wil. Soms moet je zeggen namelijk wat je wil... Zeker bij dokters tegenwoordig Wat betreft je leeftijd snap ik je! Vrouwen hebben nu eenmaal een biologische klok en rappelende eierstokken horen daarbij! Ik denk dat dit voor een man moeilijk te begrijpen is...Het is een bepaald gevoel... En mannen en gevoelens Wat tralalala zegt...ik zou deze ronde niet verloren laten gaan...wie weet Succes! Je hebt een belangrijke stap gezet en dat vond je heel moeilijk! Top!
He dames thnx, lief dat jullie zo meeleven. Probleem is dat we alleen vrijdag kunnen helaas. Maar we hebben gister nog geklust en misschien vind ik het ergens ook wel lekker een maandje vrij te hebben. Vl neemt het wel serieus hoor alleen deelt mijn zorgen niet zo...wel lastig. Maar hij houd van me en probeert me te steunen en dat vind ik al vreselijk lief. Misschien moet ik het eerst eens een kans geven. Hetcis een aardige huisarts dus misschien valt het allemaal wel mee. Volgende week donderdag hoor ik meer. Oooow ik hoop wel dat de uitslagen goed zijn hoor. Pfff dat wen mens zo sterk ergens naar kan verlangen at ze hindernissen nemen die ze hun hele leven uit de weg gingen. Ik wil het zo graag...
@schoesje: bedankt om het te komen melden en geen probleem hoor, snap best dat het je leven kan overheersen en dat is niet de bedoeling!!! veel succes en hopelijk kom je vlug terug... @erminea: ik zou gewoon dat zaad volgende week lozen hoor, geen ronde laten voorbijgaan!
Ja zo leer je weer heel veel over jezelf...je verlegd je grenzen...of dat heb je iig gedaan Ik vind het super stoer van je!
Erminea, goed zaad kan lang overleven hoor hier is het bewijs.. 5 dgn voor eisprong! Hoop dat alle uitslagen goed zijn.. En inderdaad gewoon een verwijzing naar de gyn 'eisen' hoor! Snap heel goed dat je qua leeftijd toch vaart wil zetten, en zeker MMM kost veel tijd!
@erminea: ik duim voor je dat alle uitslagen goed zijn volgende week! @all: mijn test was weer omo wit vanmorgen! Maar weer wachten op menstruatie en dan op naar ronde 10 . Weer een ronde met veel bijwerkingen van de clomid. Het liefste zou ik de gyn nu op willen bellen om te vragen of we niet gewoon alvast nu kunnen gaan verder kijken, maar heb nog 2 rondes liggen... Ik heb een baal moment nu!
Vragen kan altijd...bovendien denk ik dat het beter is als je achter de behandeling staat...als je het gevoel hebt dat dit niets gaat worden en verder wilt kijken, zou je dat misschien voor kunnen leggen aan de gynaecoloog! Wie weet kan hij je juist wel gerust stellen!
Kowalski, kun je de gyn niet gewoon opbellen en het eens voorleggen? Zeggen dat dit voor je gevoel weinig doet en vragen of jullie eens in gesprek kunnen om te overleggen wat andere mogelijkheden zouden kunnen zijn?
@kowalski: ja, idd, misschien gewoon bellen en alvast een afspraak regelen (kan denk ik ook tijd duren) bvb eind dec of begin januari... afbellen kan altijd, of je gaat daar naartoe lekker zwanger, maar dan heb je toch het gevoel enigszins controle te hebben/nemen op je lijf, die het momenteel precies laat afweten zoals die van mij, nog steeds beweging heel hoog tegen mijn ribben, dus geen indicatie dat ze eruit wilt voor het moment
Balen Eda @hier: morgen 37 weken dus vanaf dan mag ie komen! Nu weet ik wel dat de kans groot is dat het nog 3 tot 5 weken duurt voor ie er is, maar stiekem hoop ik dat ie echt niet lang meer op zich laat wachten. Ben er echt helemaal klaar voor! Zowel qua huis als qua gevoel. Bevalbad en logeerbed staan klaar in de woonkamer, en ook een pakketje met handdoeken, hydrofielen, etc etc ligt al klaar, ziekenhuistas is ingepakt voor het geval we onverhoopt toch niet thuis kunnen bevallen, babykamer is helemaal af en ingericht, en ik wil nu eindelijk wel eens écht kennismaken met ons mannetje!
getest vandaag...kon t niet laten. Er staat weer eens een licht streepje. Afwachten maar weer. 2 Dagen geleden had ik ook getest en die was echt spierwit, nu niet.