Ik snap dat je aan vrienden of familie wil laten weten dat de operatie goed is gegaan. Wat ik niet snap, en wanneer ik dus denk dat het alleen maar om de aandacht gaat, is als mama foto's online zet van voor, tijdens en na de operatie. Wat moet het kind ook denken straks? 400+ mensen hebben mij hulpeloos zien liggen in het ziekenhuis. Thanks mom!
Laat ze lekker mensen, maak je hier niet druk om en vooral niet aan irriteren, dit hou je toch. Ik heb al regelmatig wat gewonnen op FB zonder zielig te doen.
Dit ben ik volledig met je eens. Laten weten dat een operatie ed. goed of niet goed is gegaan is tot daaraantoe (doe ik ook). Maar kwetsbare foto's van je kindje op het internet.. Daar heb ik heel veel moeite mee. Er zijn bij ons maar een handje vol mensen die deze foto's hebben mogen zien. Maar goed ieder zijn ding.
Daar heb je toch stichting doe een wens voor? oid. Ergerlijk dit soort moeders... googlet dat meisje zichzelf later eens en komt dat dan allemaal tegen (of haar toekomstige werkgever :-/)
Ik zie hier en op sites ook fotos langskomen van overleden kids e.d. vroeger had ik er wel moeite mee, vond het soms moeilijk, maar die mensen hebben net zo goed recht om hun fotos te delen, zeker op een prive facebook. Ik was vroeger 8 van de 12 maanden minimaal ziek en heb heel wat verjaardagen e.d. in ziekenhuizen moeten vieren het ziekenhuis was voor mij en ins net zo normaal als thuis dus ik heb fotoalbums vol met dat soort fotos toen had je nig geen facebook maar mn ouders waren net zo trots op die fotos als andere mensrn omdat jet bij ons hoorde dus ik kan er wel wat beter doorheen kijken dan andere mensen denk ik.
zag het voorbij komen op fb.. zou ze weten dat er een hele discussie is door haar is losgebarsten, haha!
Vind ik ook. Heel erg is het, maar ze profiteren er wel van. Ik reageer dan niet eens. Weet toch wel dat een ziek kind voor een gezond kind gaat.
Foto's van kindjes die bijv. geopereerd zijn of in het ziekenhuis liggen, daar kan ik inkomen, dat is toch iets wat best impact heeft voor ouders op zo'n moment. Zielig gaan lopen doen om maar dingen te winnen of aandacht te krijgen, vind ik wat anders. Zo'n type ken ik ook en verrek...ze krijgt met haar zielige verhalen nog heel veel voor elkaar. Overigens dikt ze die verhalen flink aan hoor, maar daar prikt niet iedereen door heen. Zulke types houd je toch.
Laat ik duidelijk zijn dat ik de mevrouw in kwestie er ook misbruik van vind maken hoor, ik heb het puur over delen op je eigen fb of iets in die trant waar ik wel begrip voor kan opbrengen. Maar steeds je verhaal zo brengem vind ik niets . Kijk ik moest ooit eens een reden geven om naar bosrijk te willen dus heb dan ook verteld dat dat de laatste vakantie was samen met mn mama, dus ook de kids hun laatste herinnering aan haar, maar ik treed dan verder niet in detail.
Ja ik kan er ook niet goed tegen. Dat je kindje ziek is, dat is heel erg. Maar het feit dat ze dat erbij vermelden is puur en alleen om meer kans te maken om te winnen. Als ouder van een ziek kindje kun je ook gewoon reageren met: ik wil winnen! Maar volwassenen kunnen m.b.t. zichzelf er ook wat van hoor! Hoe vaak ik niet bij winacties voorbij zie komen: - ik heb nog nooooooit iets gewonnen en anderen wel - ik heb geen geld en kan mezelf zoiets niet permiteren - mijn ouders hebben nooit geld gehad om mij zoiets te kunnen kopen - ik ben mijn baan verloren en kan zoiets dus niet betalen - ik heb zo een ontzettende rotte periode achter de rug (want.....) dat ik dat echt verdien and on....and on....and on....
Vind dat ook wel een beetje misbruik maken van de ziekte en niet netjes.. Maargoed bij de meeste winacties moet je een reden opgeven, dan ga je niet zeggen ik heb genoeg geld dus geef mij die prijs maar.. Dus ja ik snap dat mensen zo;n reden opgeven en zie het ook niet direct als aandacht willen of zielig doen.. Ze willen gewoon graag die prijs omdat ze het zelf niet kunnen betalen of omdat ze hun zieke kindje er een plezier mee willen doen.. Ik lig er niet wakker van Ander verhaal is het wanneer je het verzint!