nee blijkbaar niet Maar goed, ik vind toch echt dat mensen die een baby hebben gewoon overal naar toe moeten kunnen gaan wanneer ze dat zelf willen In mijn ogen is het juist te gek voor woorden dat je dat niet zou kunnen doen. Voor iedereen persoonlijk
@Eden; Ik heb nog nooit in een sterrenrestaurant gezeten, met of zonder baby. Dat is meer een financiële kwestie en staat los van baby/borstvoeding. Maar ik ga nu echt niet naar andere restaurants dan voor de geboorte van onze zoon hoor. Waarom zou ik? Ik heb voorheen altijd lekker gegeten bij de Griek, Argentijn, Mexicaan, Italiaan en ook bij een paar iets chiquere restaurants met een meer Franse keuken. Waarom zou dat nu niet meer kunnen?
Dan moet je ook met weerstand om kunnen gaan vind ik. Of het nou terecht is of niet. Sorry hoor maar we hebben het nog steeds over een sterrenrestaurant.
Niet iedereen is het met elkaar eens, daarom zeg ik ook het stukje fatsoen en respect naar de medemens. Het is niet dat deze vrouw niet mocht borstvoeden, ze verzochten haar het ergens anders te doen. Om dan scheit aan iedereen te hebben vind ik een gebrek van fatsoen en respect naar je medemens.
Ik zeg toch niet dat je dat nooit meer kan doen? Ik doe het ook nog genoeg maar dan echt zonder kinderen, ook omdat ik dan echt niet relaxed en rustig kan eten. Ik hou echt zielsveel van me kinderen maar uit eten gaat is toch echt een momentje voor mama alleen
Omdat bij de mexicaan het pleps komt en bij een chique restaurant...tja, met die mensen moet je natuurlijk wel rekening houden:x
Oké, maar dat is voor jou zo. Prima, vooral doen en lekker van genieten. Maar dat jij het zo doet, betekent toch niet dat mijn man en ik het ook zo moeten doen? Ik kan met onze zoon net zo veel genieten van een etentje als zonder hem. Natuurlijk is het soms fijn om even zonder kind weg te gaan, maar ik vond en vind het juist ook vaak gezellig om hem wel mee te nemen. Bovendien vind ik het (maar dat is voor mij persoonlijk!) flauwekul om oppas te regelen voor momenten dat hij best mee kan. Die oppas bewaar ik dan liever voor momenten dat ik hem echt niet mee kan nemen. (Studiedag of ouderavond ofzo).
Ik geef deze x geen bv maar ik vind een vrouw die haar kind voed een mooi beeld. Ik kijk er juist altijd naar,prachtig. Maar ik vind wel dat als je in zo een restaurant zit je wel een beetje moet aanpassen door bijvoorbeeld een poncho ofzo aan te trekken dat niet alles open en bloot is. Of een flesje kolven??
Tupp: ik ben helemaal niet tegen voeden in het openbaar. Maar vind het gewoon niet passend in dit topic dat de voeding die ik mijn kind (ook in het openbaar!) geef zo vernederend wordt neergezet. Maar ben het ook met sommigen eens, ik zal mijn baby niet meenemen naar zo'n lux restaurant, vind ik niet echt passend. Als ik voor zo veel geld uit eten ga, verwacht ik daar geen baby's en zeker geen voedende vrouw.
ja ik blijf het zeggen Borstvoeden is zo normaal...dat moet overal kunnen Elk ander argument kan me niet overhalen. Ik zou niet weten wat mij van gedachten zou kunnen veranderen. ben benieuwd wie dat kan
Niet lullig bedoeld maar zo te zien heb je er maar 1. Ga maar eens met 3 kinderen uit eten. Ik heb er niks op tegen en inderdaad je moet doen waar jij je goed bij voelt. Toch vind ik de boze reacties erg overtrokken als je het hele verhaal leest. En hoezo flauwekul, dat is voor jou ook ook persoonlijk
Een luier verschonen is toch ook normaal, doe je dat dan ook op tafel? Daar zoek je toch ook een goede plek voor? En nee bedoel niet dat bv vies is.
Ja was ook stom voorbeeld maar ik probeer aan te geven dat niet alles wat zo normaal is daarom overal zou moeten kunnen
Inderdaad! Ik voed ook zelf, ik ben, vanwege prematuurtje die het niet lukte aan d borst te drinken, een full-time kolver. Ik ga toch ook niet aan tafel zitten kolven. Ik begrijp heel goed dat de moeder een aparte ruimte is aangeboden. Misschien de volgende etentjes voor dat echtpaar in een bv-café.
Waarom toch zulke vergelijkingen? Wat heeft een luier er nu weer mee te maken. Je zegt zelf, bv is niet vies, vergelijk het dan ook niet met iets onhygiënisch. Ik probeer het te begrjjpen, maar dat lukt niet,
Kinderen zijn normaal en maken maken vaak wat meer volume dan volwassenen. Moet dat dan ook kunnen in een STERRENrestaurant? Dus als ik daar zit (a`250 euro per couvert) moet het gewoon vinden dat er naast me een kind zit wat - heel keurig maar met een redelijk volume - zit te praten met papa en mama over Thomas de Trein en graag even een rondje loopt tot het eten komt... Nee, Bosi... niemand kan jouw gedachten veranderen... lekker tegen.. heerlijk (net mijn dochter... maar die is 3,5 jaar )
Maar bedoel toch dat zoiets ook heel natuurlijk is maar dat het dan niet automatisch betekend dat het overal maar moet kunnen??????