Niet zo onzeker zijn meid! Een test, en zeker die van kruidvat, blijft wit als er geen hcg hormoon wordt gemeten. En je test volgens mij nog voor je NOD. En ik heb altijd begrepen dat je dan even om de ff moet testen om echt te zien dat de test donkerder wordt. Die testen van kruidvat zijn 99% betrouwbaar en dat mogen ze niet zomaar zeggen. De kans dat je dan 3x foute test hebt is dus echt heel klein (0.01x0,01x0,01). Hoop dat ik zo je onzekerheid weg neem. En volgens mij mag je die testen tot 10 min aflezen dus zit je nog steeds goed!
Bedankt voor de lieve reacties!!! Morgen, en overmorgen(nod) gewoon weer testen, en dan woensdag met een digitale. Hou jullie op de hoogte!! Andere meiden, succes nog met wachten!! Rode dames, jammer!!! Hoop op een mooie nieuwe ronde!!
Ik had precies zulke testen ik moest zelfs 10 min wachten op een streepje de eerste test was zelf half uur later had m al weggegooid en ging na een half uur de prullebak in duiken! Ik heb toen een dag later CB gekocht en daar stond zwanger 1-2. Helaas liep die zwangerschap later uit op een miskraam.
heb toch maar een testje gedaan.. negatief. Dan zal ik morgen wel gewoon ongi worden hoop ik. Succes allemaal!
Balen! Ik had ook weer een negatieve test vanmorgen. ..kon t toch niet laten om te testen...moet zeggen dat ik eerst ongi wil worden voordat ik t geloof zeg maar...stomme verhalen over t feit dat je ook pas na je NOD positief kan testen
Ik ben inmiddels 4(gemiddelde cyclus, of 2 dagen(langste cyclus) over tijd. Kv2v5 zijn negatief. Hopelijk over en paar dagen toch nog positief, totaal geen voortekenen van ongi wat ik nomaal heel erg heb..
Deba, leolientje ....ik ga duimen dat geen ons 3en bloed ziet But we dont keep our hopes up...anders is t nieuwe rondes, nieuwe kansen
Dat is zo Chriss alleen hoop ik dan dat de ongi snel door komt dan kunnen we verder. Maar natuurlijk hoop ik ook voor ons allen op een mooie positest. Deze dag zonder rode duivels zit er weer op!
Hoi allemaal! Hier nog steeds geen bloed te bespeuren! Als ik uitga van gemiddelde cyclus, ben ik twee dagen over tijd. Als ik uitga van langste cyclus (39 dagen), moet ik nog een dagje of twee wachten. Vanmorgen weer getest en weer negatief (woensdag ook). Maar ondertussen nog steeds niet ongesteld, dus ik blijf stiekem toch een beetje hopen.. @Evelien, ik zie echt wel duidelijk drie keer een streep, dus Jeeej!! @de rode dames: balen en een stevige knuffel! Dat jullie volgende ronde maar aan de beurt mogen zijn, verdorie! @de wachtenden: Spannend!!!! Ook al is de hoop klein, je weet maar nooit! Hopelijk de komende dagen veeeeeel roze!! x
Oeh jullie maken het met zijn allen wel spannend hoor! Geen bloed geeft moed dus positief blijven dames . Er zijn idd mensen die pas ruim na nod positief testen. Ik zit nu zelf 4 à 5 dpo. Wil volgende week zondag een restje gaan wagen.
Hai girls, dames die roze zijn gefeliciteerd! Dames op rood balen hoor! Hier ook geen hoop meer, vandaag al donkere afscheiding dus dan komt mijn ongi vast morgen netjes op mijn NOD! wel blij dat ik aankomende maand geprikt word op mijn eisprong! Dan weten we in ieder geval of dat goed werkt of niet! Stelt hopelijk iets gerust! Succes nog aankomende testers!
Vandaag mijn nod, en nog geen druppel bloed te bespeuren. Maar ik heb mijn cyclus nooit goed bijgehouden, dus ik weet niet of het echt later is dan normaal. Gisteren testte ik nog negatief, overmorgen doe ik weer een test. Ik houd het nog even spannend.
Het wordt spannend hier! Hopelijk wordt het snel een roze feestje hier! Ik heb een vraagje: heb net getest met een Etos 2v5 (zelfde als Kruidvat, toch), en ik zie alleen in het licht een kleurloze streep lopen, netjes binnen de tijd. Is dit een voorgedrukt streepje, of hebben die testen dat niet?