Ik geloof er zeker in, zelf heb ik het nooit gedaan. Wel over nagedacht in mijn puberteit, maar blijkbaar toch een gevoel dat het een slecht idee was. Gelukkig maar!
10 jaar geleden gedaan, met z'n drieen. Vond het wel eng, zeker toen ik diezelfde nacht alleen terug naar huis moest fietsen. Voelde me onbehaaglijk. Degene bij wie we het glaasje draaiden, probeerde diezelfde nacht op het binnenplaatsje het glaasje stuk te slaan. (dat schijnt te moeten) Maar het glas was zó sterk, dat lukte niet, het ging niet kapot. Toen heeft hij het in zijn geheel maar laten liggen op de stenen en is naar bed gegaan. De volgende ochtend deed hij het raam open en was er niets meer over van het glaasje, het lag in duizenden scherven op de binnenplaats. Hierna hebben we het nooit meer gedaan. Ik ga het ook nooit meer doen.
N.a.v. dit topic ben ik op youtube gaan zoeken. Ik geloof er nl niet in dat het via tv/pc naar 'binnen' kan komen. Maar ik stond net op om wat koffie te pakken in de keuken, zie ik de voordeur opeens wagenwijd openstaan! En natuurlijk zal het een windvlaag zijn geweest (waait nogal hard hier op t moment) maar mijn hart stond wel ff 3 sec stil hoor Vanochtend ook al de rolgordijnen naar beneden geflikkerd maar ook dat zal wel de wind zijn geweest. Waarschijnlijk ben ik te nuchter om er écht in te geloven maar ben zeker wel in staat om á la minute te vertrekken uit mijn huis (en nooit weer terug te keren) zodra die voordeur weer open zou staan, vooral nadat ik deze op slot heb gedraaid, dat dan weer wel
Ik vind dat van die dingen waar je heel ver weg van moet blijven. Ik kan er alleen maar spijt en probleemgevallen van.
Ik heb het vroeger wel eens gedaan met mijn ouders. Mijn moeder was zelf medium en die geloofde er eigenlijk niet zo in, vooral omdat bij ons dus nooit wat gebeurde. Mijn vader kende ook van die verhalen over asbakken die in het rondvliegen en lampen die gaan knipperen, dus die zat dan vol spanning te wachten tot er iets ging gebeuren. Haha, helemaal niks dus. Maar ik durf het nu niet zo goed zelf aan om het te proberen.
Ik kan alleen maar zeggen: niet doen. Op middelbare school een keer gedaan waarna meerdere kinderen onwel werden. Nooit meer aan gedacht om het te proberen.
Heb er nog nooit iemand over gehoord in mijn omgeving en ik kan me ook niet voorstellen dat iemand zou voorstellen om dat te doen. Ik ben er niet huiverig voor, maar het lijkt me een puberale bedoening.
Het is ook maar net hoe bang je jezelf maakt. Deuren die openslaan of rolgordijnen die naar beneden vallen zijn de schuld van de wind. Maar na het lezen van topics zoals deze of het zien van een film over geesten, is het al snel de schuld van iets dat we niet rationeel kunnen verklaren. Op de basisschool in groep 6 was er plots ook die 'trend' op geesten op te roepen in de spiegels van de wc. Sommige kinderen gingen er dan voor staan en riepen 3 keer 'bloody mary' of 'it'. Vervolgens raakte 1 meisje zo overstuur en beweerde dat ze 'it' had gezien in de spiegel. Maar goed, dat meisje verzon wel vaker wat. Ze was er gewoon in gaan geloven ofzo. Meester heeft er toen ook heel snel korte metten meegemaakt. Maar goed, ik geloof best dat er mensen zijn die dingen hebben meegemaakt die niet logisch te verklaren zijn. Mijn ouders zeiden altijd dat ik vooral uit de buurt moest blijven van dergelijke praktijken. Dat zal ik ook tegen mijn dochters vertellen
Nee ik zou het zelf nooit doen en ken ook niemand die het ooit gedaan heeft. Mijn nekharen staan al overeind na het lezen van dit topic
Nee niet doen! Gewoon echt niet... Mijn neef heeft maaaaanden in een inrichting gezeten nadat hij dit had geprobeerd. Hier ook gedaan en tot op de dag van vandaag grote spijt! Dus ook als je nieuwsgierig bent... Niet doen hoor...
Hihi dacht eerlijk gezegt dat het 1 of ander drankspelletje was ofzo voor ik het topic opende hmmzz als ik zo alles lees zou ik er ook nooit aan beginnen! Gebeuren soms al genoeg onverklaarbare dingen hier in huis!
Na het lezen van jullie verhalen ben ik veeeel nieuwsgieriger. Wil het weleens meemaken van dichtbij. Als ik geen kinderen had zou ik het mieschien wel hebben gedaan. Een gekke moeder in een gesticht gun ik ze niet en straks worden zij ook lastiggevalen door een demon of djinn brr.
Als puber vond ik het lollig om dit met vrienden te doen. Er is nog nooit wat gebeurd en ik geloof er ook niet in. Ik geloof wel dat onze hersenen onder stress ons dingen kunnen laten zien of voelen die er niet zijn.
waarom trekken dit soort topics mij altijd aan? Ik zag hem.. dacht nee niet lezen.. en ondertussen was ik de pagina al door... zucht.. vanavond maar weer met lampje aan slapen.... (ik ben heel bang aangelegd)