Wie beginnen er ook rond de jaarwisseling?

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Ytest, 14 sep 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. marievs

    marievs Fanatiek lid

    16 sep 2013
    2.118
    293
    83
    Wauw, kun jij je ei voelen? Das echt super! Ik niet! Het enige wat ik voel is een lage rugpijn in die periode, maar af dat mn ei is?

    Jij voelt je ei ook toch ytest? Wat voelen jullie dan precies?

    Wij gaan er nu al voor, omdat ik mn ei niet voel! Om de dag vanaf dag 5 van de cyclus!

    Ytest: dan heb je een korte fase erna! Die van mij is rond de 14/15 dagen! Als die lage rugpijn mn ei was!

    Ik ga denk ik ook die tarwekiemolie slikken na mn ei! Wil gewoon niet dat die mn cyclus in gevaar breng! Of de 1e paar keer nog niet en dan vanaf jan ongeveer!
     
  2. Tulpje88

    Tulpje88 Actief lid

    21 mei 2012
    146
    0
    0
    NULL
    NULL
    Echt exact voelen niet hoor...
    Maar de laatste keer was het wel heel duidelijk.
    Ik kreeg het in een keer heel warm, warme wangen. Daarna 2 dagen veel slijm.
    Ik heb het ook altijd rond dag 14, mn cycles is verder wat lang, 31 dagen.
     
  3. kzh

    kzh Fanatiek lid

    30 mei 2011
    3.465
    0
    36
    Gelderland
    Ik moet nog even wachten op mij ei hihi.
    Mu duphaston (om de cyclus af te breken) tot zondag, dan waarschijnlijk 7 dagen later ongesteld.
    Heb clomid van dag 4 tm 7 maar vorige keer ook pas erg laat mijn ei.. Dus zal wel eind november worden.

    Ik slik overigens alleen foliumzuur 5mg (wegens epilepsie hoge dosis) en dus de hormonen.
     
  4. Mississippi

    Mississippi VIP lid

    10 feb 2012
    10.511
    4.635
    113
    Hoi dames! Nou hier hoop ik op een vroeg ei ;) gisteren niet 'voorzichtig' geweest, ml zei erna, op welke dag in je cyclus zitten we eigenlijk? Dus ik zei nou in principe genoeg dagen ervoor, maar ik weet het ook niet zeker. En het maakte m ook niets uit, dus... :)

    Ik voel mijn ei ook altijd, krijg dan een soort kramp onderin, duurt dan halve dag ofzo. Soms is het echt heel pijnlijk... Heb dat ook pas sinds ik bevallen ben, daarvoor voelde ik het nooit. En ja afscheiding natuurlijk, maar dat vind ik een lastige peiler want daar heb ik wel langer last van.
     
  5. Esther15

    Esther15 VIP lid

    20 apr 2006
    7.918
    7
    38
    thuis
    Hei meissies,

    Sorry dat ik er even niet geweest ben. Net de drukste week van allemaal gehad met naar gyn gaan.
    En het is eindelijk over na 2 keer afbreken mogen we nu zaterdag de IUI gaan doen. Vanavond pregnyl spuiten.

    Ik ga strakjes even terug lezen allemaal hoe het er voor staat bij jullie.
     
  6. Mississippi

    Mississippi VIP lid

    10 feb 2012
    10.511
    4.635
    113
    Spannend Esther! Ik ga voor je duimen!! :)
     
  7. Esther15

    Esther15 VIP lid

    20 apr 2006
    7.918
    7
    38
    thuis
    Dank je wel meissie.

    Over het voelen van een eisprong eventjes,
    het is meestal dat je juist het groeien van het eitje voelt. Daarom door blijven gaan tot de pijn/kramp/wat dan ook weg is want dan is hij pas gesprongen.
     
  8. Ytest

    Ytest VIP lid

    11 mei 2012
    13.444
    9
    38
    Eisprong voelen... Toen we voor de eerste gingen 4 rondes niet gevoeld!

    Nu afgelopen 2 rondes vreselijke pijn op de bank moeten zitten of krom kopen voor een half uur dan zakt het langzaam weer!
     
  9. Ytest

    Ytest VIP lid

    11 mei 2012
    13.444
    9
    38
    Ik ga heel hard voor je duimen!!
     
  10. Ytest

    Ytest VIP lid

    11 mei 2012
    13.444
    9
    38
    Apart, dat heb ik dus ook!
     
  11. Ytest

    Ytest VIP lid

    11 mei 2012
    13.444
    9
    38
    Nog mensen hier? :)
     
  12. Tulpje88

    Tulpje88 Actief lid

    21 mei 2012
    146
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja zeker Ytest!

    Succes Esther!

    Ik zag dat iemand een topic had geopend in de trend van: wachten op ei is net zo erg!
    Haha is wel zo merk ik, een loze tijd....
    Maar goed dit is ronde 1, dus ik heb nu nog heel veel geduld....
    Is het rondom het ei, beter het elke dag te doen of om en om?
     
  13. Tulpje88

    Tulpje88 Actief lid

    21 mei 2012
    146
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oh Ytest dat topicis van jou! Haha
     
  14. marievs

    marievs Fanatiek lid

    16 sep 2013
    2.118
    293
    83
    Ik zou het om de dag doen. De kwaliteit van het sperma gaat achteruit als je het elke dag doet. Wij hebben de eerste ronde wel elke dag gedaan rond de eisprong en deze ronde doen wij het om de dag. Over twee weken weet ik of dit gewerkt heeft :).
    Ik zou het gewoon doen wanneer je zin hebt, maar wel minimaal drie keer per week.

    Ik denk dat ik mn ei komt. Ik ging uit van een cyclus van 31 dagen, maar ik voel me nu hetzelfde als vier weken geleden. Toen begon het ook op donderdag en nu is het ook op donderdag begonnen. Ook gister weer dezelfde pijn als vier weken terug op zaterdag. Dit zou betekenen dat mijn cyclus deze periode 28 dagen is. Of mijn lf is lang, maar dan is hij wel erg lang. 18 dagen minimaal. We zullen zien. Over twee weken weten we meer. Ben heel benieuwd, maar ik ga er niet vanuit. Aangezien mijn man, iedere keer als we gaan klussen, een aantal biertjes heeft gedronken. Dat is niet bevorderlijk. Maar goed.

    Wel gek dat mijn ei nu eerder is. Misschien dat dit toch komt door de vele vitamine c dat in de granaatappelsap zit en door de bananen die ik eet (daar wordt je rustiger van haha). Of door de omega 3 die ik slik :). Het is alleen maar fijn.

    Hoelang blijft bij jullie die 'pijn' bij je eisprong. Ik heb altijd vier dagen last van mn onderrug en dan is het ineens weg. Tot ik weer ongesteld moet worden.
     
  15. Ytest

    Ytest VIP lid

    11 mei 2012
    13.444
    9
    38
    Haha ja! Begin er weer van te verzuren, dat wachten :p
     
  16. Ytest

    Ytest VIP lid

    11 mei 2012
    13.444
    9
    38
    Ik heb meer eigroeipijn.. Gevoelig, ovulatie zelf half uur flink pijn en rest van de dag een beurs gevoel..
     
  17. zusteryvonne

    zusteryvonne Actief lid

    9 mrt 2011
    149
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi. Wij gaan ook eind van het jaar voor de 2e. Heb nu een zoon van 20 mnd. Zou graag eerder willen maar wachten nog even.

    Hoop dat we allemaal snel zwanger mogen zijn

    Gr yvon
     
  18. marievs

    marievs Fanatiek lid

    16 sep 2013
    2.118
    293
    83
    Denk dat die rugpijn ook groeipijn is! Het is nu zo goed als weg! Gisteravond voelde ik ook allemaal steekjes toen ik op bed lag in mn onderbuik! Ben lekker op mn rug gaan liggen en mn buik warm gehouden! Hoop dat de zwemmertjes mn ei hebben gevonden! Een beurs gevoel heb ik eigenlijk niet! Voel nu nog wel wat lichte steekjes, maar tis bijna weg! ben echt benieuwd of dat dit mn ei was, aangezien hij volgens mij cyclus van 31 dagen pas donderdag zou zijn! Kan ook zijn dat deze cyclus korter is! Hoop het zo :)!

    Fijne dag allemaal!

    Welkom yvon!
     
  19. marievs

    marievs Fanatiek lid

    16 sep 2013
    2.118
    293
    83
    Mmm... Dat beurse gevoel, voel ik nu! Denk ik tenminste! Bij bepaalde bewegingen, net of ik een blauwe plek heb! Maar goed dat ik het gister ook nog gezellig heb gemaakt! Zaterdag op zondag nacht ook al en gister had ik weer zin! Was nog wel aan het twijfelen, omdat je het beter om de dag kan doen! Ben toch gezwicht, omdat ik echt zin had!

    Sorry voor al de vragen, maar tis pas de 2e ronde en vrij nieuw nog allemaal!

    Weer 2 weken op het wachtbankje :)! Gelukkig is het druk op het werk en met mn studie :)! We zullen zien, ik ga er iig niet vanuit! Dan kan het altijd meevallen!
     
  20. kzh

    kzh Fanatiek lid

    30 mei 2011
    3.465
    0
    36
    Gelderland
    @ esther ; spannend zeg! :D ik duim!

    @ klussen ; mijn gyn zegt dat met goed sperma je gewoon elke dag kan klussen..

    @ eisprong ; geen idee, heb volgens mij niks gevoeld. Maar heb ook nog maar 1 keer een eisprong gehad
    en toen wist ik het dmv tempen en ovutesten

    @ zusteryvonne ; welkom, en veel succes!
     

Deel Deze Pagina