Alweer bijbetalen Nuon?!

Discussie in 'De lounge' gestart door LadyKikker, 25 okt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    heb je nuon budget, dwz dat je alles zelf online regelt? dan zijn de tarieven per kwh lager dan bij de andere aanbieders, tenminste dat zag ik bij het vergelijken..

    je kunt ook de `termijnmanager` doen en dan zie je ook welk termijnbedrag het beste bij je past.

    Overigens hoorde ik van Nuon dat in januari de tarieven gaan dalen.
     
  2. Klein

    Klein Fanatiek lid

    4 jan 2009
    1.405
    1
    0
    Wij hebben eneco en kreeg vandaag een mail dat de eindafrekening klaar stond op 'Mijn Eneco'. We krijgen €206 terug:D
     
  3. Baylee

    Baylee Fanatiek lid

    21 jan 2008
    2.417
    0
    36
    wow wat een grootverbruikers zeker qua elektriciteit

    Toen wij nog een zee aqua hadden en nergens naar keken verbruikten wij 6500 kwh per jaar (zee aqua verbruikte ruim 2500 kwh per jaar)
    2 jaar geleden plots een rekening met 1400 euro bij betalen we hadden ruim 8000 kwh verbruikt wat in mijn ogen helemaal niet klopte.
    Om je meter te laten ijken en als ze niets vinden betaal je ruim 700 euro dus ik moest gewoon vinden wat het was werkelijk waar heel wat uren voor mijn meter doorgebracht elke dag opschrijven de dag en nacht meter na een paar weken was ik er plots achter onze meter liep dubbel op in de nachten en weekenden en de dag meter ging snachts nog veel harder draaien dan de nacht meter (die dan van toepassing was)
    Na 11 maanden is alles kwijtgescholden en heb ik een nieuwe meter gekregen digitaal
    Dus ik zou vanaf nu even elke dag alles opschrijven en kijken wat je die dag gedaan heb (droger vaatwasser mss)

    Succes en hopelijk kom je erachter wat de oorzaak door deze grootverbruik is !
     
  4. kiki80

    kiki80 Fanatiek lid

    6 sep 2006
    3.967
    0
    0
    Centraal
    Even een paar weken elke dag de standen bijhouden. Dan zie je precies waar het hoge verbruik in zit.

    En nuon hoeft helemaal niet duurder te zijn hoor. Ik zit er al jaren en blijf bij hen het goedkoopste uitkomen, toevallig vandaag nog gechecked.
    En wij zijn met een 2-onder-1-kap ongeveer 220 per maand kwijt en letten erg op ons verbruik.
     
  5. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    7 jan 2013
    5.719
    477
    83
    Wij betalen €170 per maand. Eindafrekening van de week gehad en moeten €95 bij betalen. Wij wonen in een 2 onder 1 kap huis.
     
  6. Klein

    Klein Fanatiek lid

    4 jan 2009
    1.405
    1
    0
    Woww wat een hoge maandbedragen!! Wij betalen 76€ per maand!!
     
  7. LadyKikker

    LadyKikker Fanatiek lid

    12 feb 2012
    4.235
    1.891
    113
    Vrouw
    Er is gister iemand langsgeweest en kan geen mankementen vinden... Gas lekt niet, cv ketel is prima..
    Nu rest ons om aankomende week ALLE stekkers eruit te trekken en kijken of de meter blijft lopen.
    Want dan zou er stroom kunnen lekken.. Dan 1 voor 1 de stekker overal weer in en kijken hoe heftig de meter dan reageert..
    Evt later zo'n meter via de bouwmarkt, maar dit is even een gratis oplossing, misschien wel afdoende...

    We schrijven nu iedere dag, om dezelfde tijd de meterstanden op en wat we gedaan hebben die dag... (droger aan, vaatwasser aan, enz.. ) We hebben gister naar de meter gekeken als de droger aan staat, maar dan gaat hij echt hard! Alsnog zou dat niet ons hoge verbruik verklaren, aangezien we niet heel de dag de droger aan hebben...

    We gaan maar meer was ophangen denk... Alleen droogt t amper in huis, zeker met dit weer..... Iemand nog tips hiervoor? Ik wilde al vochtvreters neerzetten.

    pfff. ergens wel een sport, zo bezig zijn met je verbruik...
     
  8. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    7 jan 2013
    5.719
    477
    83
    Als ik jouw was zou ik op zolder gaan kijken of je man stiekem geen treintjes daar houdt :D
     
  9. diaan1982

    diaan1982 Fanatiek lid

    8 okt 2009
    3.212
    1
    0
    Whaha moest ik ook al een keer aan denken!
     
  10. LadyKikker

    LadyKikker Fanatiek lid

    12 feb 2012
    4.235
    1.891
    113
    Vrouw
    Hahaha... Hij zei gister al dat het mn fohn was.... :)
     
  11. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    7 jan 2013
    5.719
    477
    83
    Het was toch de krultang :D
     
  12. sneeuwpop

    sneeuwpop Fanatiek lid

    11 feb 2010
    2.273
    0
    0
    220,- per maand vind ik nog hoog
    hier betalen we 176,- en zelfs dat vind ik al te hoog, we wonen vrijstaand met vloerverwarming.
     
  13. LadyKikker

    LadyKikker Fanatiek lid

    12 feb 2012
    4.235
    1.891
    113
    Vrouw
    Heb nooit krullen :p
     
  14. loetje

    loetje VIP lid

    6 jun 2006
    7.445
    1.843
    113
    Nee, geen Nuon budget;) Maar ik heb net op de vergelijksites gekeken en heb al gezien dat het een stuk goedkoper kan. Even de Consumentenbond afwachten, anders gaan we sowieso overstappen..
     
  15. loetje

    loetje VIP lid

    6 jun 2006
    7.445
    1.843
    113
    Als ik de vergelijkingssites bekijk, staat Nuon toch echt vaak zo rond de 8e plek? En op dat soort sites staan dan vaak ook nog de aanbiedingsprijzen voor nieuwe klanten. Als bestaande klant betaal je in dat geval meer..
     
  16. ikbenderweer

    ikbenderweer Actief lid

    4 apr 2013
    172
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier zonnepanelen bij het contract gekregen... was een beetje sceptisch, maar het eerste resultaat van 10 mnd is 350.- terug :)

    Nu nog een oplossing vinden voor dat dure gas, want elektriciteit
    kost me de kop niet!
     
  17. kiki80

    kiki80 Fanatiek lid

    6 sep 2006
    3.967
    0
    0
    Centraal
    Daarom begrijp ik het zelf ook echt niet. Alles gechecked, incl. belastingen en vastrecht en ze blijven goedkoper. Mijn prijs is ook niet de prijs die ik op diverse websites zie. Nooit contact met ze opgenomen of iets gewijzigd. Ik blijf zitten waar ik zit ;)

    @sneeuwpop, het ligt wel aan de woning hoor. Enorme glasgevels en trappenhuis volledig van glas. Geen deuren -> stoken. In vergelijking met onze buren ben ik erg weinig weg. Wel vorige week een nieuwe cv laten installeren, dat zou ons 30% minder stookkosten moeten opleveren :D
    En eerlijk gezegd krijg ik ook elk jaar een mooi bedrag terug.
     
  18. sem frummel

    sem frummel Fanatiek lid

    21 okt 2011
    2.386
    1
    36
    verzorgende ig
    welke ketel heb je als ik vragen mag??

    wij hebben jaren bij nuon gezeten en zijn nu overgestapt naar eon is echt stukken goedkoper als de nuon
    wij hebben een hoekhuis uit de jaren 50 en betalen 200 per maand en gaan dit jaar terug krijgen hebben 2400 electra verbruikt
    vloerverwarming hoeft niet veel te gebruiken ligt eraan hoe aangesloten is
    verder let ik nergens op
    geen spaar of led lampen,heb overals spots
    verwarming staat altijd op 20 gr en doe ook geen stekkers eruit of deuren steeds dicht
    ik denk serieus dat er met je meter iets niet goed is of dat er getapt word

    succes in ieder geval
     
  19. Lexxie

    Lexxie Fanatiek lid

    16 jun 2012
    1.666
    0
    0
    NULL
    NULL
    Vanmiddag moest ik ineens weer aan dit topic denken. Wij kregen de jaarnota, van Eneco.

    Begin dit jaar zijn we overgestapt van Eneco naar greenchoice. We kregen toen weer een aanbod van Eneco, dus we zijn weer terug gegaan. Eneco kreeg toen de (geschatte) meterstanden door van greenchoice. We moesten €800 bijbetalen en gingen €320 per maand betalen.

    Vandaag dus de afrekening. Kreeg het Spaans benauwd! We moeten bijna €2500 bijbetalen!
    We blijken een gasverbruik te hebben van 5100 m3 te hebben.
    Meteen gebeld met Eneco en stedin, netwerkbeheer.
    Ze gaan het uitzoeken. Onze meter is een maand geleden vervangen, dus ze gaan de oude meter nakijken!

    Twee jaar geleden moesten we ook al een bedrag van 1951 bijbetalen. Vorig jaar kregen we terug.
    Onze buren moeten ook veel bijbetalen. De schuinoverburen blijken 's nachts meer te gebruiken dan overdag. En de overburen betalen ook een bedrag van €425 per maand, zij hebben de eindnota nog niet ontvangen.

    Enig idee wat we kunnen doen behalve alles goed bijhouden?
    Wij wonen trouwens in een bovenwoning, winkel onder ons is alleen in december in gebruik, verder staat deze leeg. Ja, ga iedere dag in bad, maar dat kan het probleem toch niet zijn?
    We hebben drie jaar geldeden een nieuwe ketel op laten hangen, over HR dubbel glas laten plaatsen en de muren en het dak laten isoleren. We stoken met de open haard, omdat we gelijkvloers wonen, verwarmen we bijna het hele huis hiermee.

    Iemand ideeën?
     
  20. minon

    minon Niet meer actief

    Is er wat mis met het centrale kastje in de wijk dan ofzo? Als iedereen ineens hoge standen heeft. Weet niet precies hoe het werkt maar zou het anders ook niet weten.
    Edit: wij stoken ons huis ook warm op houtkachel en tijdens zwangerschap ging ik ook iedere dag in bad (harde buiken) gasverbruik van 500 kuub. Wel koken wij elektrisch
     

Deel Deze Pagina