Oh jee Troy, ook al een vrouw van een karpervisser! Wat grappig. Hoe ver gaat die van jou erin? Die van mij wel heel ver hoor. Maar goed, hij gaat niet naar de kroeg of dat soort dingen denk ik dan maar haha.
Heey lov nogmaals gefeliciteerd we hadden je al gemist. Wat fijn dat jullie het zo leuk hebben gehad! Tiger lief en ik weet ook wel waar maar ja muts die ik ben he
Dat heb ik ook niet. Vooral mijn billen en heupen .... Pffff Maar als het een goede is kunnen ze kijken hoe jij moet gaan staan en dan krijg je mooie foto's. Ik ben benieuwd!
Wat leuk zeg troy, vissen! Dat is nog eens origineel. Plaats je een foto als het af is? Lov nogmaals gefeliciteerd! Tigermommy wat een leuke boom. Wat ben je al ver zeg.
Ach en met photoshop kan je jezelf altijd nog mooier maken haha (denk je dan die modellen altijd zo strak zijn haha) lang leve de computer!
Ik vind dat nog helemaal niet en word er onrustig van maar goed ik moet hierna nog een zolder voor zoonlief in elkaar flansen haha (dus heb nog wat werk erna liggen haha)
Thx meiden! Ja hoe voelt het hahaha. Toch wel anders...compleet, het plaatje klopt nu Mooooooi tiger!
Meiden dank zo gaat mn schaamte wel over.. Zit dus blijkbaar tussen me oren en in de cijfers op de weegschaal
Gefeliciteerd Lov Gaaf Paula, je buik!! Alweer 26 weken!! Mooie boom zag ik idd van Tiger? Waar heb je die vandaan? Of zelf gemaakt Wil t eigenlijk niet weten haha, maar hoeveel zijn jullie 'al' aangekomen? Ik zeg t niet, veel te veel, door mn gesnoep