Vind ik ook...wat je niet prettig vindt om naar te kijken, moet je gewoon niet kijken. Ik hou niet van teveel been bij een vrouw, brrrr, maar ja, ga ik ook niet verbieden. Ik kijk gewoon niet. Denk idd ook dat BV zo erg onaantrekkelijk gemaakt wordt.
De meneer met het openstaande overhemd zal verzocht worden zijn boord te sluiten en hetzelfde geldt voor de dame met het diepe decolletee. Zo werkt dat in een sterrenrestaurant...maar goed, duidelijk is dat een aantal mensen een statement wil maken. Vooral doen hoor... wordt de wereld echt beter van. Hetvvalt me trouwens op dat iedereen makkelijk ingaat om het restaurant voorbeeld maar dat ik rekening hield met mijn zeer bejaarde oma wordt overgeslagen....
Hier idem... Ik kan me nog herinneren dat ik 2 jaar geleden bij een goede vriendin op kraambezoek was, en dat was de eerste keer dat ik live een voedende moeder zag, en aangezien haar meisje nog klein was en ze haar nog moest helpen was het niet ''discreet'' maar gewoon de borst eruit en de andere borst droogdeppen en na het voeden melkdruppels laten opdrogen omdat ze gebarsten tepels had. Ik wist me toen even een paar seconden geen houding te geven (Oh, moet ik nou wel kijken of niet kijken? Ze haalt hem er helemaal uit... Oh... Moet ik nou wel of niet doen alsof ik dat gezien heb) om mezelf vervolgens in gedachten heel hard te vermanen (Doe normaal! Dit is heel normaal! Zo ziet borstvoeding eruit! Zij zal zich vast nog ongemakkelijker voelen als jij zo ongemakkelijk gaat doen) want ja het kan soms ongemakkelijk zijn om ineens een hele borst te zien maar dat is de ''schuld'' van de kijker en niet van de voedende moeder. Edit een hele borst is natuurlijk niet altijd nodig, het mag van mij wel wat onopvallender, maar zoals in dat andere topic al een moeder zei, probeer maar een flesje voor te bereiden en te geven op een ''discrete'' manier, het is altijd wel klungelen en je zult altijd wel wat zien, en het is heel jammer dat daar zo preuts over wordt gedaan.
Juist, dit dus. De voorbeelden die jij aanhaalt zijn hele 'persoonlijke' dingen, waar jij misschien last van hebt, maar andere mensen misschien niet. Dus dat is dan 'jouw' probleem
Wat betreft de diepe shirts....ik kan me toch echt niet voorstellen dat als (bijv) Estelle (nu nog) Gullit in een chique restaurant (zond badr dan hihi) zit te eten, met een luuuuchtig blousje, dat men haar dan verzoekt zich wat "discreter" te kleden..hoeft ook niet. Als zij zich daar goed bij voelt:be my guest! Ik was 2 weken geleden op kraambezoek en het ging er idd ook niet handig aan toe. De boel er uit en zoogcompressen en tepelhedjes vlogen in het rond. Gelukkig is mijn vriend wel wat gewend Ik vond het alleen maar heel mooi om te zien! (en weemoed dat er hier geen kleintje meer komt..)
Tja, dat ligt eraan. De één vindt het misschien onsmakelijk veel borsthaar, de ander heeft een telescoop nodig om het te zien. Het ligt dus niet altijd voor de hand dat hem verzocht zal worden om zijn shirt dicht te knopen Wat betreft jouw grootmoeder: dat is dan ook het verschil tussen bekenden/vrienden/familie en onbekenden in een restaurant, op een terras, in een boekwinkel, whatever. Jij weet dat je oma zich er niet prettig bij voelt, en omdat je van je haar houdt voedt je dus buiten haar zicht. Dat is iets anders dan een wildvreemde die aanstoot neemt aan het voeden, en dan verwacht dat jij je maar klakkeloos naar zijn wensen schikt.
Inderdaad... Of een of andere drugsbaron met een blouse met iets te veel open knoopjes verzoeken zijn bovenste knoopjes dicht te doen... Kan me daar helemaal niks bij voorstellen en zou het ook helemaal niet waarderen want die man mag zich kleden hoe hij wil, dat ik me daar aan erger is toch mijn probleem? Die 200 euro leg je toch neer voor dat eten, je hebt er het restaurant niet mee gekocht
En dan vervolgens twitteren over die kerel: dat ie z'n overhemd niet dicht wou doen, terwijl het hem vriendelijk was gevraagd en hem ook nog een ander overhemd was aangeboden!
Ah dus zolang je iemand maar niet kent is het geen probleem... hahaha... ik vind jullie wel grappig en gelukkig komen jullie overduidelijk nooit in sterrenrestaurants. Lekker schijt hebben aan onbekenden maar wel de wereld willen verbeteren grin There is a thin line between having class and not having any class
Ik "maar" 2 keer, mijn vriend voor zijn werk talloze keren... Enne...er zit toch echt van alles wat! Ook type drugsbaron hahaha Ik moet er wel om lachen
Ik weet niet waar jullie komen maar duidelijk niet op dezelfde plaatsen als ik en wel rekening willen houden met een bekende maar niet in willen gaan op een verzoek van een ondernemer vind ik redelijk 'schijt hebben aan'. Maar doe vooral wat je goed dunkt maar de bijdrage aan het relaxt omgaan met borstvoeding kunnen geven zal er vast enorm groot zijn.... tenslotte vang je met azijn oh zo veel meer vliegen.......... Oja... ik neem aan dat jullie dan ook voeden tijdens een sollicitatiegesprek?
Ik snap nou werkelijk niet wat nou het vreselijke probleem is om gewoon rekening te houden met andere mensen. In sterrenrestaurants (en dat kan je belachelijk vinden of niet) komen nu eenmaal ander soort mensen. Sorry voor iedereen die zich beledigd voelt, maar het is nu eenmaal zo. En vanwege dat exclusieve karakter gelden daar etiquetten die in de plaatselijke bistro gewoon niet zo belangrijk zijn. Als ik voor een hoop geld in zo'n restaurant zit te eten, dan zit ik daar om een bepaalde reden en verwacht een bepaalde ambiance. Ik kan me dan ook ongelooflijk irriteren als er dan dus iemand met een spijkerbroek en t-shirt zit te eten. En ja, ik geef borstvoeding en ook ik kan me vreselijk irriteren als er zichtbaar borstvoeding wordt gegeven (als in niet discreet, en vooral open en bloot). Er zijn gewoon mensen die er aanstoot aan nemen. Klaar. En ook dat kan je ontzettend idioot en onwetend vinden, het feit BLIJFT dat dit aan de hand is. In plaats van zeer rigide roepen dat die mensen maar gewoon daarmee moeten omgaan in het kader van "het is natuurlijk", is net zo fout als iemand de zaak uitzetten omdat ze borstvoeding geeft. Respect ... mensen! en inlevingsvermogen in de ander!!!
Dus jij gaat in op ieder verzoek dat je krijgt? Het is nog steeds een verzoek, niet een bevel, dus je mag het weigeren. Dat betekent niet per definitie dat je er schijt hebt aan de ondernemer. Situatie 1: vrouw geeft BV. Ondernemer komt naar haar toe, vraagt haar om in een andere ruimte te voeden. Zij overweegt dat, komt tot de conclusie dat ze dat niet wilt, legt uit waarom ze dat niet wilt (eten wordt koud, is erg ongezellig) en komt met een alternatief, bijvoorbeeld aan een andere tafel gaan zitten, doek overheen, o.i.d. Verzoek dus geweigerd, in de originele vorm, maar wel respectvol. Situatie 2: vrouw geeft BV. Ondernemer komt naar haar toe, vraagt haar om in een andere ruimte te gaan voeden. Zij wil dit niet, roept: 'waar bemoei jij je mee?!?' en trekt vervolgens demonstratief haar shirt uit. Verzoek wederom geweigerd, maar dan met extra schijt.
Spijkerbroek en t-shirt worden bij de deur al geweigerd. En de makke van 'discreet' is dat dat heel subjectief is.
Waarom niet... een flesweigeraar en hij heeft honger... NB: bij de gang van zaken bij verzoek 1 mag je dus als ondernemer vervolgens ook de mevrouw verzoeken (vereisen) om het restaurant te verlaten.. geen kosten natuurlijk.