september 2013....1e ronde

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by mami2, Sep 7, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Artife

    Artife Fanatiek lid

    Oct 11, 2013
    2,119
    1
    36
    Breugel
    Oh handig dat je dat zegt. Dan zal ik me tegen die tijd nog wel een nieuwe aanschaffen want heb van deze nu ook nog een stukje geknipt! Inderdaad te lang :p maar moet ik tegen dan een recht staafje nemen ?
    Ja is inderdaad wel heerlijk!

    Ooh bagheera, moet lastig voor je zijn al die zwangerschapsklets... :(
    Hopelijk kan je snel meedoen! Zal er wat rekening mee houden!
     
  2. Bagheera3

    Bagheera3 Fanatiek lid

    Jun 22, 2011
    1,718
    1
    38
    Female
    werk, huisje, boompje, beestjes
    Utrecht
    Nee joh!! Lekker kletsen ;) ik geniet op afstand mee ;)
     
  3. Artife

    Artife Fanatiek lid

    Oct 11, 2013
    2,119
    1
    36
    Breugel
    Oke, als het teveel wordt moet je het wel zeggen he!
     
  4. Ananas13

    Ananas13 Fanatiek lid

    Sep 8, 2013
    1,779
    888
    113
    @bubblybaby; Ja ik ben ook heel benieuwd haha! Maar aangezien m'n ovulatietestjes donkerder worden, denk ik dat ik toch gewoon in n nieuwe cyclus zit en m'n ei binnenkort ga krijgen.

    Ik ga nog wel vrijdag of zaterdag testen, gewoon f voor de zekerheid.. Maar ben er nu al van overtuigd dat ie toch negatief is ;)
     
  5. Bagheera3

    Bagheera3 Fanatiek lid

    Jun 22, 2011
    1,718
    1
    38
    Female
    werk, huisje, boompje, beestjes
    Utrecht
    @ananas net even naar je testen gekeken, ze lijken idd donkerder te worden...spannend meis! Ik duim toch voor een positieve test dit weekend ;)
     
  6. Artife

    Artife Fanatiek lid

    Oct 11, 2013
    2,119
    1
    36
    Breugel
    Ja denken dat het negatief is is wel goed! Dan is de teleurstelling niet te groot, off.... ;)
     
  7. Ananas13

    Ananas13 Fanatiek lid

    Sep 8, 2013
    1,779
    888
    113
    Haha, nee ik denk ondertussen echt dat ie negatief is.. Anders zouden m'n testen toch ook niet oplopen? ;)
     
  8. Artife

    Artife Fanatiek lid

    Oct 11, 2013
    2,119
    1
    36
    Breugel
    Daar heb ik echt geen id van :D maar had bier wel eens gelezen dat zwangerschapshormoon er wat op gelijkt? Ofzoiets?

    Maar kan inderdaad allebei de kanten op dusja, stom dat wachten!
     
  9. bubblybaby

    bubblybaby Fanatiek lid

    Sep 3, 2013
    3,069
    1,037
    113
    Female
    Dat zou denk ik ook wel kunnen, maar ga idd maar gewoon van opkomende ovulatie uit ^^ ook suuuper toch?! Misschien kan je dan over 2 weekjes wel positief testen :D geeft ook niets ^^.

    Hoe is het met Bagheera :) ?
     
  10. Artife

    Artife Fanatiek lid

    Oct 11, 2013
    2,119
    1
    36
    Breugel
    Zo mensjes, de verloskundige heeft gezegd dat ik moet toegeven aan mijn moeheid en als ik moe ben ik optijd in bed moet kruipen! Dat ga ik nu dus PROBEREN! Vriendje ligt al te knorren in de zetel, hopelijk val ik eens snel in slaap! X

    Trouwens misschien eens proberen de onderwerpen in de club te gebruiken?
    Ovulatietesten, kwaaltjes ....
    Heb al gelezen dat het wat ingewikkeld wordt zo op deze manier?
     
  11. Ananas13

    Ananas13 Fanatiek lid

    Sep 8, 2013
    1,779
    888
    113
    Ja daar zou ik ook blij mee zijn!;) Ik vind op dit moment alles prima, als ik maar weet waar ik in hemelsnaam in m'n cyclus zit haha!
     
  12. lorreke

    lorreke VIP lid

    Sep 10, 2013
    5,304
    396
    83
    jullie wachten tot 4 nov ik tot de 5e hopelijk Niet ongi dan..
    Vanaf hoeveel dagen voor NOD kan je eigenlijk al testen??

    Schade van de schutting is 1000 euro pffff moet snel een nieuwe komen anders kan de hond niet mer achter thuis, heel zielig hebben deur bijna altijd open staan en kan hij lekker naar buiten en andere hondjes ruiken enz, als ik dat nu doe loopt hij gelijk naar de hondjes toe en de weg op (als ik niet op let, want hij luistert verder heel goed) en wil niet steeds naar buiten kijken als hij buiten is dna kan ik mijn eigen dingen niet meer doen.
     
  13. Artife

    Artife Fanatiek lid

    Oct 11, 2013
    2,119
    1
    36
    Breugel
    Opzich kan het vier dagen van te voren al. Vroeger niet. Maar ik had toen nog niet genoeg hcg. Bij een dag ervoor was het ook nog maar weinig :) maar het kan wel, denk dan wel alleen dat negatief geen vaast resultaat is!

    En nu slapen! :p
     
  14. Meijtje

    Meijtje VIP lid

    Nov 24, 2011
    5,086
    187
    63
    @lorreke ik heb tot nu toe altijd na NOD pas positief getest. Dat maakt het voor mij niet aantrekkelijk om voor NOD te testen maar 2 dagen na.

    @Tine ik had van alle 2 de rechte, want kon ik zelf buigen in de vorm die ik lekker vond zitten. Ik zou wel een rechte er bij nemen, want iedere buik reageert anders, die van mij had een lichte s bochtje uiteindelijk.
    En ja ik ga ook aan mijn slaap toegeven. Kleine meid was om 4.45 wakker. die houdt geen rekening met zomer en wintertijd (en dan gaat ze echt al een uur later naar bed, maar haar biologische klok pfffff.

    Allemaal fijne avond!
     
  15. lorreke

    lorreke VIP lid

    Sep 10, 2013
    5,304
    396
    83
    Bedankt voor de reacties. Ik denk niet dat ik ervoor ga testen maar was even benieuwd;)
    Duurt nog een week tot mijn nod. Erg spannend allemaal

    Slaaplekker!!
     
  16. Tru1981

    Tru1981 Actief lid

    Aug 11, 2013
    438
    0
    0
    NULL
    Leiden
    Ja ik kan zelf helemaal niet tegen prikken bij mezelf dus ik vind het ook verschrikkelijk bij haar ga nog net niet huilen maar kan het me heel goed voorstellen. Oké goed gegroeid inderdaad. Mijn dochtertje moet 22 november voor de prikjes weer. Ze was laatste keer bij 10 maanden (extra controle) 76 cm dus ook een lange dame van wie zal ze dat nou hebben hihi.
     
  17. Artife

    Artife Fanatiek lid

    Oct 11, 2013
    2,119
    1
    36
    Breugel
    Bubbly! Ik heb voor de zekerheid ook nog een testje gedaan klinkt stom maar ben er blij om want er kwam op: zwanger 2-3!!!
    Hihihi nu is het echt ehct aant worden jaaj!
     
  18. Humava

    Humava Niet meer actief

    Bij mezelf vind ik prikken helemaal niet erg. Jij hebt idd ook een een lang dochtertje! Ik ben ook wel erg benieuwd hoe lang onze dochter uiteindelijk wordt.
     
  19. Bagheera3

    Bagheera3 Fanatiek lid

    Jun 22, 2011
    1,718
    1
    38
    Female
    werk, huisje, boompje, beestjes
    Utrecht
    @bubbly hier gaat t goed hoor ;) geduldig aan t wachten tot ongi over is, ei is geweest en dan wordt t weer spannend ;)
     
  20. bubblybaby

    bubblybaby Fanatiek lid

    Sep 3, 2013
    3,069
    1,037
    113
    Female
    Haha mooi zo ^^ @bagheera

    @tineBX: leuk heee :) heb jij ook als je het warm hebt of heel moe bent overal aderen :p?... Bij mij zie je ze dan op mijn handen en armen, borsten en bij mn liezen, maar ook benen. Eek! ^^
    En het drukt nu achter mijn schaambeen. Sinds gisteren; heel gek gevoel! Ik ben inderdaad ook veel moe, als ik vrij ben doe ik elke middag een dutje en ik ga redelijk vroeg naar bed (nu al... omg).
    Vannacht droomde ik dat ik een tweeling kreeg :') hahaha.

    Zo en hoe is het vandaag met iedereen?

    @lorreke; omg dat is behoorlijk wat geld! >_< wat een pech!
     

Share This Page