hoi dames via marktplaats heb ik reactie gehad van iemand die graag het nestle beertje wilt hebben nu zegt die persoon dat het door de brievenbus past weten jullie of dit idd zo is??? in het verleden heb ik eerder een nestle beertje verstuurd maar dat ging echt niet door de brievenbus
Door mijn brievenbus wel, maar wij hebben een hangende brievenbus beneden met een vrije grote gleuf.... Ik kan mij voorstellen dat dit niet door elke brievenbus zou passen
@veghelsemeid, wellicht heeft diegene een andere soort brievenbus ipv zo'n klepje aan de deur? Geen idee..
Als het om die Nestle Berentutdoek gaat, die past inderdaad door de brievenbus! Via hier destijds een aantal reserve exemplaren voor Aiden ontvangen en via Nestle destijds ook een extra exemplaar ontvangen. Gewoon via de gleuf van de brievenbus.
Gewoon bij het postkantoor brengen, daar zullen ze het voor je opmeten en als het een twijfelgeval is, zullen ze vragen aan je of je het op eigen risico wil verzenden als brievenbuspost. En dat doe je dan.
Ik heb een groene brievenbus naast de voordeur hangen waarvan je gewoon de deksel op kunt tillen en iets erin stoppen of eruit halen.