Voorstel als we hier iedereen in toelaten, er komen en taan verschillende en in de nieuwe het eerst clubje besloten houden voor ons alleen?? En op iedre pagina dus duidelijk dat daaaaar een ledenstop is ??
Ik heb gevraagd of zusteryvonne er gewoon bij mag en voor idd wie wil kan hier gewoon ook verder kletsen naar mij weten gat deze toog niet dicht! Spannend ytest! Ben heel erg benieuwd.
Zusteryvonne en LoreLore Jullie mogen nog mee kletsen in ons vernieuwde clubje Dat zijn echt de laatste dames en mag deze gesloten worden!! http://www.zwangerschapspagina.nl/zwanger-worden-clubs/474844-zw2014-eerste-clubje.html#post16005362 Ps. als er een lange tijd niet gereageerd wordt, zeg een maand, zonder aan te geven bijv vakantie oid, dan kan het zijn dat je uit de lijst verdwijnt
Hoi. Wat lief dank jullie wel. Maar even een zakelijk iets. Hebben jullie nu iets anders geopend of gaan we hier door. Hihi Nog niet erg bekend met zwangerschapspagina X