Uitgerekend in Juni 2014

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by annamar, Sep 30, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. babybanjo

    babybanjo Bekend lid

    May 12, 2013
    675
    1
    16
    Juf
    Jee Goblins, leuk om te lezen dat je man zo reageerde!
    Fijn dat je samen zo blij bent.

    Jolien1982, en Luv u more 1982, welkom. Nu ben ik niet meer de laatste die is uitgerekend :p Maar nog steeds de laatste voor een eerste echo :(


    Nog vier weken.... en wachten duurt lang!


    Net gelezen: onderzoek: 1op de 10 vrouwen is dronken in de eerste drie maanden van de zwangerschap vanwege de stress....

    (ik niet hoor!)
    Toch wel ff opzienbarend...
     
  2. goblins

    goblins Fanatiek lid

    Oct 27, 2013
    3,591
    3,222
    113
    ministerie van defensie
    Swifterbant
    Das wel heel veel ja.

    Tja, ik heb wel een etentje gehad, en heb 1 stukje biefstuk met rodewijnsaus gehad. (de alcohol is er dan toch al uit).
    Niet te eten, ik hou er nogsteeds niet van.
    Mij zul je niet dronken zien, mijn laatste glas alcohol was toch wel een jaar of 10 geleden.
     
  3. yakuzi

    yakuzi Fanatiek lid

    Aug 23, 2012
    1,109
    844
    113
    @babybanjo ik heb nog geen afspraak voor mn termijnecho heb maandag mn intake en dan maken we de termijnecho afspraak.. dus het kan maar zo zijn dat ik de laatste ben:(
     
  4. babybanjo

    babybanjo Bekend lid

    May 12, 2013
    675
    1
    16
    Juf
    Oh... nou ja... geduld wordt wel getraind zo he....;)
    HEEEL veel geduld....:(
     
  5. blien

    blien Lid

    Sep 15, 2013
    53
    0
    0
    Ik ben 29juni uitgerekend :) heel spannend allemaal. 2dec de 1e echo, ben zo benieuwd en hoop zo dat alles goed is. Succes allemaal :)
     
  6. Ellin

    Ellin Actief lid

    Aug 3, 2010
    323
    13
    18
    NULL
    NULL
    @ blien, welkom en gefeliciteerd! Ook voor jou duurt eerste echo nog wel even. Zijn jullie niet alleen Babybanjo en Marianne ;)

    @ goblins, super leuk om zo je man te verrassen, je had er wel een flink portie geduld voor nodig voor je je geheim kon onthullen, moest erg lachen om te lezen dat hij eerst op zn gemak zn schoenen uit ging doen, etc. Heb je ook enig idee hoe ver je bent?

    @ sabinewn gefeliciteerd met jullie goede echo!

    Ik heb vanavond om 21.00 u de eerste echo, pfff... spannend! Hoop dat de tijd beetje snel gaat vandaag, maar even goede afleiding verzinnen!!
     
  7. MrsP

    MrsP Actief lid

    Oct 14, 2011
    205
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi meiden
    Mag ik me hier ook toevoegen? Ik heb 14 oktober positief getest en ben, zoals jullie kunnen zien, 6 weken en 3 dagen zwanger. Volgende week vrijdag heb ik mijn eerste echt. Erg spannend. 23 juni ben ik uitgerekend.
    Het wordt mijn eerste kindje en heb qua symptomen eigenlijk nergens last van.

    Groetjes
     
  8. blien

    blien Lid

    Sep 15, 2013
    53
    0
    0
    Spannend ellin! :)
     
  9. annamar

    annamar Niet meer actief

    Aan de nieuwe meiden welkom en gefeliciteerd :)
    @Sabine wat goed gefeliciteerd met je goede echo :)
    @Ellin succes vandaag :) en geniet ervan he!!
    @goblins haha moest wel lachen om je verhaal :p indd dat op zijn gemak de schoenen uitdoen en dat hij je even vreemd aankeek leuk dat hij ook zo blij is :D

    en babybanjo en marianne ik hoop dat de tijd voor jullie snel voorbij schiet.. zodat jullie ook snel kunnen gaan genieten van een echo duurt indd wle lang bij jullie hier is het echt met 8 weken en 12 weken!
    maar is ook pas sinds een jaar schijnbaar dat ze dat bij deze praktij het zo doen meestal ook wat later een echo riond de 10 weken gelukkig voor mij dat het veranderd is hier!
     
  10. guusje27

    guusje27 Fanatiek lid

    Apr 16, 2010
    4,417
    0
    0
    Heb een jurkje gemaakt voor mijn dochtertje, best goed gelukt vind ik zelf! :p
     
  11. Luv u more 1982

    Oct 8, 2012
    74
    0
    0
    NULL
    NULL
    Leuk jurkje Guusje! Heb je veel ervaring met het maken van kleding?
     
  12. annamar

    annamar Niet meer actief

    oh guusje wat super leuk zeg! knap
     
  13. goblins

    goblins Fanatiek lid

    Oct 27, 2013
    3,591
    3,222
    113
    ministerie van defensie
    Swifterbant
    @ellin, helaas weet ik nog niet hoever ik ben. Ik heb gisteren de vk gemaild, met de mededeling dat ik overdag niet te bereiken ben, alleen op vast nummer van werk, maar ja, das ook zo wat... met 2 collega's op kantoor.
    Dus heb ik vandaag is 2 uurtjes overgewerkt, zie ik een gemiste oproep om 18:10u, van de VK, maar ja, toen zat ik nog in de auto....


    Ik vind het heerlijk om alle verhalen hier te lezen, ik hoop 6 nov een afspraak te hebben, en dat ik dan weet hoe ver ik ben. dan heb ik ook wat meer duidelijkheid.
     
  14. Ellin

    Ellin Actief lid

    Aug 3, 2010
    323
    13
    18
    NULL
    NULL
    @ goblins, balen dat je net de oproep had gemist, hopelijk probeert ze het zo nog een keer!

    Leuk jurkje Guusje, crea hoor!

    Wat betreft de echo's, bij onze vk ook normaal met 8 en 12 wk, maar bij mn vorige zwangerschap deden ze nog niet zelf en kreeg je een een verwijzing voor echo bij 10-12 wk. Maar liep toen bij de gynaecoloog, dus had toen ook al eerder echo. Nu mag ik al zo vroeg komen ivm vmk's van afgelopen jaar.

    Nog anderhalf uur...!! Pfff
     
  15. yakuzi

    yakuzi Fanatiek lid

    Aug 23, 2012
    1,109
    844
    113
    @ellin heel veel suc6!!
    En de aan de nieuwe meiden welkom!:) het clubje word steeds gezelliger guusje wat een super schattig jurkje! Leuk dat je zo crea bent;) nou ik zal ook ff crea gaan doen met wat meiden wij hebben een soort "krans" hihi weet niet of iemand er bekend mee is:p
     
  16. annamar

    annamar Niet meer actief

    een soort krans?? haha nee ik niet dus :p
    ellin nog een uur!!
     
  17. ShallY

    ShallY Fanatiek lid

    Sep 14, 2013
    3,870
    736
    113
    Nou meiden ik denk dat het mis gaat. Ik heb bij het afvegen af en toe een veeg bloed en heb een zere rug. Pff ik voelde mr zo blij en opgelucht na de echo maandag.
     
  18. babybanjo

    babybanjo Bekend lid

    May 12, 2013
    675
    1
    16
    Juf

    Shally, je hebt al wat vaker bloed gehad. Ik lees van meer vrouwen dat ze vaker bloed verliezen en toch al veel verder in de zwangerschap zijn gekomen.
    Misschien stopt het weer! Sterkte!
     
  19. annamar

    annamar Niet meer actief

    ach meis toch :( hopelijk stopt het indd weer en is het niks,maar leuk is het zeker niet!
    ik duim voor je dat alles gewoon goed blijft gaan rustig aan he dikke knuffel
     
  20. ShallY

    ShallY Fanatiek lid

    Sep 14, 2013
    3,870
    736
    113
    Ja dat weet ik maar heb nu ook af en toe wat krampen. Morgen bel ik even het ziekenhuis.
     

Share This Page