NOD lijst 16 t/m 30 November 2013

Discussie in 'NOD forum' gestart door Catelijntje, 3 okt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mennehh

    mennehh Niet meer actief


    Hahahaha hoe cool! Captain Jack Sparrow... Ok zie zo'n gelaarsde
    Kat voor me met donkere lijntjes om zijn oog hihihi leuk!
     
  2. mennehh

    mennehh Niet meer actief

    Moet nu ook gelijk aan dat liedje denken:
    Eeeeeeoooooooo captain Jack eeeeooooooo captain jack
     
  3. Goldfishie

    Goldfishie Fanatiek lid

    2 jun 2013
    4.331
    25
    48
    Hier ook een man die denkt dat hij een zoon krijgt. We zijn al een keer met namen bezig geweest en toen had hij alleen 1 jongensnaam opgeschreven. :)
     
  4. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector
    Echte mannen maken meisjes :D
     
  5. Leeuwinnetje14

    Leeuwinnetje14 Fanatiek lid

    26 sep 2013
    1.907
    0
    36
    Van de vorige NOD topic!:D
     
  6. Leeuwinnetje14

    Leeuwinnetje14 Fanatiek lid

    26 sep 2013
    1.907
    0
    36
    Hahaha een kat die Captain Jack Sparrow heet! Geweldig!:D
    Wij hebben een Asterix en Obelix, zijn zusjes en die van mijn vriend heten Kittie en Sandy. We hebben er nu dus 4, maar is goed te doen! Alleen zodra we zeggen, wanneer komt er een baby komt Obelix tussen ons in liggen. Zo van, ik wil geen baby's!:p

    Maar voor mij zou het ook echt niet uitmaken of het een jongen of een meisje is. Zolang het maar gezond is zeg ik altijd. En aangezien zwanger raken al niet zo makkelijk is, is dit al helemaal een bijzaak. Maar dat houdt niet in dat ik het wel of niet wil weten! VL weet wel sinds kort dat ik klets op dit forum, had het graag geheim gehouden, maarja het is toch ontdekt! Nu zegt ie steeds: wat kletsen jullie toch allemaal.....hahahahaha
     
  7. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector
    Wij hebben nu 2 meiden en we zouden het wel heel gezellig vinden als er nog 1 meisje bij komt, heerlijk dat gegiechel.

    Maar aan de andere kant.....het is hier de laatste en om nooit te weten hoe het zal zijn om een zoontje te hebben.

    Dus het maakt me geen fluit uit :D
    (als alles er maar op en d'r aan zit en alles werkt zoals het moet werken)
     
  8. Leeuwinnetje14

    Leeuwinnetje14 Fanatiek lid

    26 sep 2013
    1.907
    0
    36
    Hahaha, ja als je al 2 meisjes hebt is een jongen voor papa ook wel leuk! Maar 3 meiden lijkt me ook wel leuk.

    Als ik zwanger zou mogen worden van een meisje, zou dat wel heel speciaal zijn, want dan hebben we 4 generaties in de familie!:)
     
  9. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector
    Of juist heel sneu voor het jongetje met 3 moeders, haha!
    Maar mijn man heeft echt wel een voorkeur voor een meisje...hij vindt jongetjes altijd zo druk en baldadig :p
    Ook alleen maar omdat ie dat gewend is aan onze meisje-meisje dochters :p
     
  10. Leeuwinnetje14

    Leeuwinnetje14 Fanatiek lid

    26 sep 2013
    1.907
    0
    36
    Nou ik ken ook wel mensen die een voorkeur hebben hoor!
    Een vriendin van mij heeft 2 jongens en dat is ook echt een jongensmoeder.

    Ik zou een meisje al leuk vinden omdat je daar leukere dingen voor kunt kopen en voor veel later, moeder-dochter dag enzo!;)
     
  11. Annemoon

    Annemoon Bekend lid

    4 apr 2013
    816
    0
    0
    Vooral heel druk met werk, mijn glaskunst, de neef
    Oost NL
    Zow, even de tijd genomen en vanaf pagina 1 alles door gelezen. Inderdaad wat veel bijzondere verhalen, veel mk en veel lange wachters!
    Ik hoop op een hele mooie maand voor allemaal, mmmmmm en dan lekker taart :)

    Qua namen zijn we steeds minder ermee bezig, omdat de romantiek een beetje weg is nu we de mmm in zijn en we slechte uitslagen hebben gehad. Maar ml en mijn moeder zijn ervan overtuigd dat we eind volgend jaar twee meisjes krijgen, pfff lang wachten maar ik teken ervoor!
     
  12. Leeuwinnetje14

    Leeuwinnetje14 Fanatiek lid

    26 sep 2013
    1.907
    0
    36
    Weet je wat mij vaak opvalt? Ik kijk heel vaak meteen na het lezen van een reactie naar de handtekening van die persoon.

    En ik heb al een jaar de pil niet geslikt, dus ik weet dat ik een nette cyclus heb van 28-29 dagen, maar dat wil gewoon helemaal niets zeggen dat je dan ook zo zwanger bent....:( En ik heb dat wel altijd gedacht.

    Ik klets hier pas sinds begin oktober mee, dus ben nog redelijk nieuw hier, maar ik vind dat je ook veel ervaringen hier op kunt doen.

    @ Annemoon: ik kan me helemaal voorstellen dat je nu niet meer met namen bezig bent. Ik zou precies hetzelfde hebben. Maar ik hoop dat de wens van je moeder en ML uit mag komen! Ik duim voor je mee!;)
     
  13. Goldfishie

    Goldfishie Fanatiek lid

    2 jun 2013
    4.331
    25
    48
    Annemoon: ik ga me al helemaal verheugen op die lekkere taart! Jamjam! :)

    Armanda: ook al heb je een nette gemiddelde cyclus, dan moet je nog op het juiste moment klussen, moeten de zwemmers de goede kant op gaan, dan moet het eitje nog bevrucht worden en moet die ook nog blijven hangen... Soms denk ik wel eens of het niet wat makkelijker had gemogen. Wat een gedoe zeg, dat zwanger worden. Gelukkig is het klussen geen probleem! :)
     
  14. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector
    @ tegelijk?
    Dat zou wel gaaf zijn :D
     
  15. wondertjeinmaak

    wondertjeinmaak Fanatiek lid

    2 sep 2012
    4.652
    7
    38
    Vrouw
    Ik mag me hier ook weer melden helaas.

    Zal vanavond alles een bijlezen, las op de laatste pagina over bijzondere verhalen, ben wel benieuwd nu

    wondertjeinmaak ronde 13, 1e kindje 25 jaar. NOD 29 nov.
     
  16. 0Zebra0

    0Zebra0 VIP lid

    6 nov 2010
    10.813
    0
    36
    Noord-brabant
    over het geslacht.. bij de 1e wilde ik heeeel graag een meisje, al riep ik natuurlijk heel hard dat het me niet uitmaakte, en natuurlijk was ik net zo blij met een jongen!
    maar stiekem diep van binnen wilde ik écht een meisje en zei mijn gevoel meteen dat ze een meisje zou zijn :)

    nu maakt het me echt 0,0 uit! een meisje zou misschien leuker zijn voor dochter qua spelen, maar met een jongen is alles weer nieuw en anders. heb nu echt geen voorkeur en man ook niet.
    wij hopen gewoon op een gezond 2e kindje
     
  17. Memvan4

    Memvan4 Actief lid

    14 okt 2013
    212
    1
    0
    NULL
    NULL
    Ik schrijf niet zoveel mee maar lees wel. Wat veel verdrietige verhalen hier eigenlijk ook he :(

    Ik heb absoluut geen voorkeur voor een geslacht. Nu we ons meisje met 17wkn zijn verloren, wil ik nog maar 1 ding: een babietje die wèl mag blijven :( En eerlijk: ik heb beide geslachten ook al hihi.

    Deze maand voor het eerst ovulatietesten gebruikt. Maar nog steeds geen tweede streepje (ja heeeeeeel vaag). Raar hoor.
    Ooit wel eens eerder een paar testen gedaan maar niet elke dag. Toen zag ik ook geen streepje maar dacht dat ik het dan gewoon al had gemist.

    Domme vraag misschien maar kan je bij een regelmatige cyclus ook gewoon geen eisprong hebben? Of is menstrueren automatisch een eisprong?
     
  18. Memvan4

    Memvan4 Actief lid

    14 okt 2013
    212
    1
    0
    NULL
    NULL
    Haha, dat stond ook een keer in een tijdschrift! Tot nu toe klopt het, mijn huidige man heeft alleen 3 meisjes gemaakt LOL
     
  19. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector
    Haha!!!

    Maar ik zou het niet weten qua eisprong....ik weet alleen dat je menstruatie 14 dagen na je eisprong komt (of niet natuurlijk ;)).
    Logischerwijs zou je dan denken dat als je menstrueert, je ook een ei hebt gehad...

    Maar of het zo is.....:)
     
  20. alysia

    alysia Nieuw lid

    30 okt 2013
    4
    0
    0
    NULL
    NULL
    goedemiddag..
    diegene die nu binnenkomende voor een volgende ronde succes met deze ronde duimen draaien!

    namen nog geen idee ...vonden het bij ons dochtertje al moeilijk ...hihi eerst maar zwanger worden en dan de rest..

    Hier ff een vraagje
    heb inprincipe een cyclus van rond de 28 dagen soms een dag korter of langer...nou was zondag 20 okt de eerste dag van mijn laatste menstruatie..menstruatie was donderdag 24 okt weer over..heb afgelopen dinsdag 29 okt klein beetje bloedverlies gehad was snel weer over en nu gisteravond 31 okt beetje krampen en weer wat bloedverlies...en nu vanmorgen klein beetje nog...
    ik heb dat ooit eerder een keertje gehad...maar voor de rest nooit...is dit echt een ovulatie bloeding zo voor je eisprong?? of zou me eisprong ook iets eerder geweest kunnen zijn??

    niet dat het voor het klussen uitmaakt want vollop aan de klus geweest vanaf dat is geen menstruatie meer heb...geen boeiend detail maar vannacht nog hihi

    hoop dat iemand of andere deze ervaring ook wel eens hebben gehad??
     

Deel Deze Pagina