Je zou essential balance kunnen bellen/mailen om te zien of zie iemand bij jou in de buurt weten die ook zo werkt.
Nog even over metformine, ik heb het dus een tijdje geslikt toen. Maar ik vond het een vreselijk middel! Had veel last van bijwerkingen, voelde me echt vreselijk. Maar denk niet dat iedereen er zo veel last van heeft.
Rosao: De contactpagina wil hij bij mij niet openen. Ik ga even zoeken via Google naar PCOS en dietist, mss dat ik iemand kan vinden hier in de buurt. Super bedankt voor je hulp!
@annedore, jeetje wat een gedoe he dat afvallen!! Tis je al een keer gelukt, dus deze keer zal dat ook zeker weer gebeuren!!! En dat laatste wat je zegt is zeker waar, ik hoop dat we elkaar doorheen kunnen slepen hiero. En dat we er voor elkaar kunnen zijn. Hier is het kwa financien ook geen vetpot helaas, dus zal ook moeten roeien met de riemen die we hebben. Helaas afgelopen jaar vanwege de crisis, minder contracturen gekregen, dus moet elke maand al 400 euro missen nu, en dan merk je goed kan ik wel zeggen.
Hier ook geen hulp.. ook eerst 15 kilo afvallen.. En bij mij word geen diagnose gesteld, want ze weigeren het om mij te onderzoeken om dingen uit te sluiten of te bevestigen.. Kom niet in aanmerking voor oriënterend onderzoek, want als er iets uit komt, kunnen ze er toch niets mee.. Sterkte.. grote teleurstelling.. Maar het gaat je vast lukken!! xx
Dat vind ik wel heel extreem zeg! Ik zou dan denk ik een ander ziekenhuis zoeken. Straks is het een mechanisch probleem van geblokkeerde eileiders oid, daar hoef je echt niet voor af te vallen!
Offtopic: Ja ik ook je wilt niet weten hoe ik aan die onzekerheid kapot ga, maar heb stad en land af gebeld.. en heb je eindelijk een kliniek gevonden, die je eventueel zou kunnen onderzoeken, zonder de bmi grens. Word het niet vergoed door mijn verzekeraar.. Het is niet grappig meer.. Het gaat niet om vruchtbaarheidsbehandelingen bij mij, alleen weten waar ik aantoe ben.. mja.. daar gaat dit topic nie over...
Ook ik krijg geen hulp eerst maar eens min 15 kilo afvallen. Zo frustrerend dat ze je niet gewoon willen helpen.. Vind het inderdaad een goed idee om elkaar hierdoor heen te slepen en door dik en dun te steunen... Ben nu toch maar weer eigenwijs aan eiwitshakes begonnen om toch een begin te maken.. Hoe proberen jullie het?
@RSL , wat een stelletje ... Echt superstom dat ze je niet eens even onderzoeken, ik had bij mij verwacht dat de huisarts me weg zou sturen omdat ik te zwaar was, ik het verhaal uitgelegd dat ik inderdaad ook alleen maar wilde weten of het uberhaupt allemaal goed zou zitten daarbinnen, en tegen mijn verwachting in stuurde hij me direct door. Tis voor hun maar een kleine moeite, even bloedprikken, kijken of dat allemaal goed zit kwa hormonen en of je schildklier goed werkt, en een inwendige echo om te kijken of het daar goed zit, thats all. En je mag van mij gewoon hier je verhaal blijven doen hoor!!! Dus geneer je niet!! Xxx
Ik hoop dat je mij bedoelt, Leen. Thx!!!! Het klopt helemaal wat hier boven staat. Het is helaas geen pesten wat gynaecologen doen, maar de harde waarheid. Ik heb er een maand heel veel moeite mee gehad, vond het zo oneerlijk. Alle dingen die jullie hierboven ook schrijven. Jammer genoeg is het niet áltijd dé oplossing, maar het verhelpt wel de eerste hobbels. Liefs,
Nou, ik weet wat je bedoelt! Ik zit sinds augustus in de WW En dan als je de MMM ingaat weet je ook gelijk dat je die lekkere eigen risico kan gaan betalen :x Overigens had ik nooit een eisprong van mezelf, toen ik 18 kilo kwijt was wel af en toe. Ongeveer 3 in een jaar. Volgens mijn gyn is dat ook wel het hoogst haalbare voor mij, dus ik mag als ik die 38 kg kwijt ben direct beginnen met fostimon spuiten, niet opnieuw aan de clomid oid. Maar heeeeeel stiekem hoop ik dat we een van die heeeeeel zeldzame eisprongen goed kunnen benutten zou geweldig zijn! Ga jij ook koolhydraatarm doen! Of heb ik dat verkeerd begrepen? Voor tips mag je me altijd vragen hier of pb'en hoor!
Ik heb het ruim 4 maanden geslikt en had iedere dag buikpijn en diarree. Niet te houden diarree echt vreselijk! En dat is echt 4 maanden lang gebleven. Toen ik stopte was mijn buik binnen 2 dagen weer rustig! En qua afvallen heeft het helaas niks voor me gedaan... Ik was er ook niet blij mee.
Nou daar zijn we weer eventjes, kan zijn dat ik even wat minder reageer, want voel me een beetje kut, vanmorgen naar fertiliteitsarts geweest. En het gaat nog wel even duren, voorlopig eerst 3 maanden kijken hoe het met mijn gewicht gaat, moet minimaal 30 kilo kwijt, zal moeilijk worden met mijn pcos, want alles wat ik eet slaat mijn lichaam op als vet, het vocht in mijn lichaam is ver beneden peil, dus zal moeten zorgen dat dat weer goed gaat worden, zal moeten sporten al weet ik totaal niet wat ik moet gaan doen want ik haat het,en dan zal ik het daarna waarschijnlijk nog een jaar zelf moeten proberen, voordat ze mogen helpen met medicijnen. Mocht ik nu zwanger raken, wat eigenlijk niet te verwachten is zoals het er nu uitziet van binnen, zal het toch snel misgaan aangezien het zich niet kan innestelen. Sorrie dat ik ook op weinig mensen meer reageer maar zit er ook ff helemaal doorheen. Hoop over 3 maanden te kunnen zeggen dat t gelukt is ( althans een gedeelte)
Wat vervelend om te lezen... Mag ik vragen waarom ze verwachten dat het toch snel zal misgaan omdat het niet kan innestelen? Succes meis....ik weet hoe moeilijk het is....ik moet er nog 10 meer kwijt dan jij....en dat is idd ontzettend moeilijk met pcos
@annedore, omdat er teveel vet rondom en in je organen zitten, als je pcos heb en flink wat overgewicht, zodra het eizakje verdwijnt na een week of 8/10 en het zich in wil nestelen, kan dit gewoonweg bijna niet door dat vetweefsel
Steppie, wat k*t zeg dat het allemaal zo moet gaan! Ik wil je een hart onder de riem steken want ik vind dat er behoorlijk tegenstrijdige dingen worden gezegd altijd in de mmm-wereld. Ik heb ook pcos. En ja dat kan door overgewicht komen maar dat hoeft niet! Ik heb ook pcos zonder overgewicht nml. Ik was en ben helaas ook veel te zwaar. Ik ben 55 kg afgevallen voor onze kinderwens. Kun je nagaan hoe zwaar ik was. Pas toen ik 45 kwijt was naar de ha gegaan voor een doorverwijzing. Bij de gyn werden we direct geholpen ook al was Ik nog iets te zwaar. Ze hanteren een bmi van 30. Ik had toen 31 maar omdat ik al zoveel kwijt was was het geen probleem. Vervolgens Nog eens tien kg afgevallen gedurende het traject. Mijn gyn was heel positief juist ook al had ik nog steeds overgewicht. Schatte in dat we vast snel zwanger zouden zijn. Niets gezeur over innestelen. Ik ben afgevallen met sonja bakker de eerste tien kg en daarna koolhydraatarm. De laatste 25 kg met het cambridge dieet. Kijk naar dat laatste. Miss is het iets voor jou. Je kunt er zo n tien kg per maand mee kwijtraken. Dat gaat heel rap. Maar het is wel zwaar. Zoals in mijn handtekening staat waren wij in ronde twee al zwanger. Pilletjes (clomid) deed niets bij mij. Helaas zijn er ook kilo's blijven plakken en is de wens voor een tweede kindje weer zo hevig. Ik probeer nu ook mijn best te doen want er moet nog twintig af wil ik mij weer mogen melden bij de gyn.... Oh ja: de geertgen kliniek helpt iedereen, ook als je 160 kg weegt schijnt. Ik ken ze verder niet maar moet je maar even googlen. Er zijn hier meiden die daar om die reden ook zitten en er zelfs steeds meer dan 100km voor rijden. Wat dat betreft snap ik niet dat r wordt gezegd dat innestelen dan weinig kans heeft! @annedore: Ik heb al vaker wat van je gelezen! Wel herkenbaar jouw situatie! Jij hebt Gelukkig nog zeldzaam een eisprong. Moest wel lachen om wat je schreef, dat je hoopt daar gebruik van te maken. Dat idee had ik namelijk ook na mn bevalling maar na een aantal maanden elke dag seks en elke maand zinloze testjes ben ik r mee opgehouden. Gelukkig maar want nu na negen maanden nog steeds geen ei gehad haha Ik ga ook met koolhydraatarm eten weer bij die beruchte zh grens hopen te komen. Veel succes! !
Nou lieve steppie, laat ik je dan vertellen dat dat verhaal echt niet altijd opgaat! Ik kreeg idd de eerste keer een vroege miskraam. De tweede keer is mijn bevruchte eitje echt uitgegroeid tot een gezonde baby van bijna 8 pond En ik was ten tijde dat ik zwanger werd bijna 60 kg te zwaar. Ik wil een zwangerschap en bevalling/keizersnee echt niet overdoen met 60 kg overgewicht en zou het een ander ook niet aanraden. Laten we zeggen dat ik van mijn ervaring heb geleerd. Maar ik weet ook dat vrouwen met extreem overgewicht niet altijd perse miskramen krijgen e.d.. Meer risico op een bepaald scenario is geen zekerheid dat het gaat gebeuren.
Hey, leuk dat ik een bekende naam voor je ben Wat ben jij veel afgevallen, ontzettend goed van je zeg!! Ik hoop het je na te doen met koolhydraat arm. Want ben toch bang, en realistisch, dat ik het met die 3 eisprongen per jaar niet ga redden Jij ook succes!