whaha ik eet ook ineens elke dag een cracker kaas en heb vanmiddag een net pers sinaasappelen gekocht Wat heeft iedereen al een mooi bolletje!! Ik vind zwangere buiken zoooo moooiiii! Ik ging bij nummer 1 ook vrij hard, maar denk dat ik nu harder ga. Heb wel een hoger startgewicht als bij mijn zoontje. Ben nu op 85 begonnen, en bij hem destijds 83 en wat anders verdeeld kwa vetjes. Ben toen ver boven de 100 uitgekomen, hoeveel exact weet ik niet want wegen was hier niet echt belangrijk op het einde zeg maar. Klinkt helemaal leuk mummm! Lekker eten en samen vieren
even wat fotos van de vorige zwangerschap. toen was ik ook echt snel groot, maar uiteindelijk was mijn buik best normaal.
Gefeliciteerd met de mooie echo's vandaag! Ik heb nog geen buikfoto's gemaakt, het is ook nog niet zo opvallend bij mij. Voel het aan m'n broeken, maar zie het nog niet echt. Als ik volgende week weer een mooie echo heb, wil ik ook wel elke week een foto gaan maken. Auw!!! Heb nu pijn in mijn stuitje zeg! Ben net in de achtertuin gestruikeld over een hekje van m'n konijnen (staat er al jaren... nog nooit gevallen). Dacht meteen 'oneeee m'n kindje' en ben dus heel raar terecht gekomen. Viel eigenlijk voorover maar ben heel raar gedraaid en op mijn rug terecht gekomen. Ben me kapot geschrokken en was meteen bang voor een miskraam van de rare bewegingen.
@ mumm, lief van je vriend @ Cathrien, oh jee ook al misselijk @ aloha, je hebt echt vooruit gedragen he. Leuk die foto's @ nijntje. Jasses kijk uit meid. Zul je net zien ben je voorzichtig val je. Heb ik net een pizza gegeten ( van de supermarkt) heb ik die op heb ik nog honger bahbah
Nee klopt idd klopt ook hoor is totaal nog geen babybuik ! Gewoon je opgeblazen darmen en je darmen verplaatsen zich ook he! dat voel je ook als steken en krampen. Vervelend zeg van je misselijkheid! drink je melk na het eten? stabiliseert wel een beetje namelijk ook goed voor maagzuur maar de meeste weten dat wel denk ik.
ieuwl pizza Hier hadden we lekker kippenbouten met patat heerlijk makkelijk voor het weekend haha. Zit nu wel vol aardig wat gegeten ook ben benieuwd wanneer de trek weer toeslaat..
Hihih heb big mac menu en twee hamburgers op.... ooo wat erg zeg. En kan nu niet zeggen dat ik nog steeds vol zit.
Mijn laatste sigaret gerookt... vanaf nu gaat het avontuur beginnen! Zie er toch wel een beetje tegenop
Oke. Ik ga nu dus serieus mn bed uit. Om pannenkoeken te bakken. Lang leve de vreetbuien schaam schaam.
Ja dit is toch gewoon erg! Ik had zin in bittergarnituur maar aangezien we dat niet in huis hebben......leek pannenkoeken me wel een goed alternatief whaha.
Haha ik heb nog geen trek gehad vanavond! maar had me dan ook wel echt vol gevreten! zo hond uitlaten misschien daarna honger! xD hoeveel ga je dr bakken?
Haha gezellig Tuttebel laat ze smaken Had ook nog honger, maar heb me ingehouden @ An en Luca jullie hebben ook lekker gegeten @ cindy, succes je kan het!
owwww, ik ben jaloersss... ik wil ook zulke buikfoto's ! ik zal er morgen eens 1 op zetten, misschien als ik me best doe dat ik ook een bobbeltje heb haha
ik zit nu trouwens ( over eten gesproken ) aan de rauwe witlof met pindasaus, geen idee waarom ik dat lekker vindt, maar gaat er in als koek :s
Oh haha dat klinkt wel smerig zeg! Btw even een vraag, ik heb een doodgewone 3 kamer appartement alles gelijkvloers dus, is het dan wel noodzakelijk om een babyfoon aan te schaffen ?
@ buikfoto's: wat een mooie buikjes zijn er nog bijgekomen. Bij mij zit ook wel een verschil tussen ochtend en avond, dus zal ook zeker deel darmen en eten zijn wat zorgt voor het buikje. Al maakt dat het voor niet minder leuk @Cathrien: balen van je misselijkheid @Nijntje: Auw! Volgens mij zit het vruchtje super goed beschermd, dus zal vast wel meevallen. Gewoon je lichaam even goed in de gaten houden @Cindy: Je kunt het! @Bibababy: Getsie! Klinkt heel ranzig hahaha @GwoonAn: Wij hadden bij ons dochtertje in ons vorige huis (appartement) wel een babyfoon. Zodra alle deuren dicht waren en we de tv aanhadden staan moest ze erg hard huilen om gehoord te worden. Aangezien ik persoonlijk haar niet wilde laten huilen vond ik de babyfoon dus errug prettig. Hoorde het meteen als er iets was Hier een leuk avondje gehad voor de verjaardag van mijn vriend. Lekker ontspannen genoten en lekkere hapjes gegeten