Hoi meiden! Zou ik me ook nog bij jullie aan mogen sluiten? Wij hebben van de week besloten om ook voor een 2e te gaan Toevallig had ik rond die tijd mijn eisprong dus we hebben het er maar meteen op gewaagd. Het zou erom hangen of we op tijd waren, dus zie dit nog even niet als de de 1e ronde Wij hebben al een zoontje van 16 maand. Het kriebelt bij mij alweer een hele tijd, maar vriendlief is nu pas overstag gegaan. Leuk om met jullie alle verhalen te kunnen delen!
Over 2 weken ongeveer... Maar ik ga pas testen als ik overtijd ben. Scheelt een hoop stress, dat heb ik wel geleerd van de vorige keer Sta er nu heel ontspannen in!
Welkom Lady! Spannend hoor Hoop dat het gauw raak is. Leuk om weer in een groep te kletsen, maak het weer zo echt
Hallo allemaal Hier even een update.. Gisteren niet over gehad. Beetje teleurstellend.. Hij begon er ook niet over dus dat zal gewn goed teken zijn. Ik wilde er zelf ook niet over beginnen om hem maar evende tijd te kunne geven. Maar als het vanavond weer zo gaat dan begin ik er zelf wel over
nog meer meiden hier, leuk, welkom! ik zal het beheer vragen het topic te verplaatsen naar de clubs, ok? wat betreft ledenstop: lijkt mij ook prima, ik kan het nu al niet meer volgen haha misschien kunnen we ook een overzichtslijstje maken? ziet er altijd zo leuk uit iemand zei het al: door in dit groepje mee te kletsen wordt het ineens weer zo echt inderdaad! ik hoop ook dat ik een stuk relaxter kan blijven bij deze zwangerschapswens . in een toekomst zou ik wel 3 kindjes zien, maar voorlopig maar eerst zwanger worden en blijven van een 2e. spannend zat!
Goed idee Kara, zo'n overzicht ziet er zeker mooi uit altijd! En idd slim om ons groepje naar de clubs te verplaatsen @lennylenn - oooh wat een teleurstelling zeg! Zou er dan maar zelf over beginnen.. hoop dat hij toch voor een 3e wil gaan
@lady welkom! @ lennnylenn.. lastig he soms moet je even een tactisch moment afwachten. . @ kara misschien kun je dan gelijk vragen of ze er ledenstop bij schrijven dat kunnen hun toch ook? Ik wil er ook niet teveel mee bezig zijn.. maar dat is altijd wel lastig.. een pil op die dag een injectie op die dag tussendoor nog echo's dus dan ben je er automatisch mee bezig.. alleen die 2 weken wachten duren altijd zoooo lang.. en ik kan ook niet te vroeg testen want de injectie voor de eisprong geeft een valse positieve test.. Het scheelt misschien wel dat ik het super druk heb en dat de dagen voorbij vliegen . Weet iemand hoe je een tabel moet maken? ?
Goed idee om ons even te laten verplaatsen. En ook het idee dat geoperd werd om het topic klein te houden. Ik raak ook altijd de weg kwijt als er zoveel meiden meekletsen.... @Lennylen: balen meid! Ik hoop echt voor je dat hij toch overstag gaat. Ik vind het knap van je dat je de bal nu even bij hem laat liggen. Denk dat het wel een goed idee is. @lady1985: spannend weer!!! Goed als je het vol kunt houden om paste testen na nod! Dat is toch altijd wel lastig vind ik.... Zelf moet ik op 10 dpo testen. Ben ik niet zwanger kan ik stoppen met de utro. Vind het wel fijn dat het al op 10 dpo is want zo lang wachten is niks voor mij,pfffff..... Leuk idee om een lijstje te maken! Welke gegevens zetten we er in?
gezellig hier, nu al! Helemaal mee eens! @ctje: een wondertje is het zeker, maar net zo wonderlijk als alle kindjes vind ik hor. de weg is wat langer geweest, maar ik besef me dat het nog veeeel langer had gekund! ik prijs mezelf dus wel gelukkig. en, zoals onzewonders ook beschrijft: als je eenmaal weet waar het aan ligt ben je al een stuk verder! maar het speelt zeker mee in de vaart achtere deze kinderwens want wat als het weer zo lang zal duren.. gelukkig weten we allemaal dat het kan en dat geeft mij vertrouwen. hoe hebben jullie dat? Ik moet zeggen dat het mij nu ook meer vertrouwen geeft nu dat ik het bewijs dat het kan in het ledikantje heb liggen. @onzewonders: de moeilijke zwangeren verzamelen zich toch blijkbaar op een forum he? meer behoefte om erover te kunnen praten denk ik.. ik zie dat jij ook al een hele weg hebt afgelegd. gelukkig dat je blijkbaar met succes lid bent geworden van de utrogestan-club! ben je steeds snel zwanger geworden? mijn afspraak heb ik begin dec staan! gyn had gezegd 2 maanden af te wachten na stoppen met bv, vandaar niet nu meteen. Ik ben in de vierde ronde zwanger geworden, toen miskraam, toen ronde 8 zwanger, miskraam, ronde 9 zwanger, miskraam, ronde 10 zwanger en hij ligt nu heerlijk te slapen! <3 Spannend weer om naar de gyn te gaan hè! Dat is dan echt weer het begin van het nieuwe wondertje! @mavi derya: leuk je hier weer tegen te komen ! je bent dus begonnen met de kuur, spannend weer! merk je al iets aan je productie?[/QUOTE]
Het verzoek is ingediend bij de beheerders - dus als je het topic hier kwijt bent zijn we verhuisd! @lennylenn: succes vanavond. het lijkt me heel lastig om hier niet samen op een lijn te zitten maar zelf wel sterke gevoelens te hebben. @lijstje: zal ik een begin maken? dan kan iedereen zichzelf toevoegen? en iemand die zin heeft creatief te zijn met lay-out en kleurtjes, ga je gang Mama's die verlangen naar een tweede wonder: Kara: dochter (okt'12), 29 jr, pco. in afwachting van cyclus, in dec naar de gyn!
Wat vinden jullie trouwens van het pendelen? Ik zie dat er net iemand weer een topic geopend heeft hierover. Ik durf dat niet eigenlijk.... Ik ben zo bang dat het dan slecht nieuws is....
Mama's die verlangen naar een tweede wonder: Kara: dochter (okt'12), 29 jr, pco.in afwachting van cyclus, in dec naar de gyn! Mavi: zoon ('07) zoon (aug'12) 24jr, pco t/m maandag kuur provera daarna wachten op ongi.
dat heb ik ook nog nooit gedaan..! maar ben ook wel benieuwd. voor mezelf helpt het wel om te denken dat het 'pas' volgende zomer raak zal zijn. dan geef ik mezelf wat meer ruimte/tijd. maar, ga je het doen??
Hey meiden! Ik kom ook even gezellig buurten en mee kletsen! Wij zijn nu ook weer bezig voor een 2e. Onze zoon is nu 9,5 maand en is zo'n zoet mannetje, dat we er eigenlijk al snel weer aan zaten te denken! Ik iets eerder dan manlief😉 Ben net vanavond ongi geworden dus 1e ronde relaas niet gelukt, maar zou ook wel te mooi geweest zijn! De volgende keer maar weer😄
Nee, ga het denk ik niet doen. Vind dat veel te eng! Stel dat er niets uit komt! Ben als de dood! Een vriendin heeft wel met mijn trouwring boven mijn hand gependeld en die gaf aan jongen-meisje-jongen. De jongen klopt al. Maar ik durf echt niet te pendelen voor de maand van de zwangerschap. Ik laat het wel op mij af komen!