Tja.. heb een lf van gemiddeld 11 dagen. Als ik dinsdag nog niet ongi ben en temp hoog blijft zal ik eens een testje wagen. Dan zit ik op 11-12 dpo.
Dames hier mijn testjes van gistermorgen en vanmorgen, ik gooi het maar gewoon weer in de groep De linker is 2 dagen voor nod en de rechter van vanmorgen 1 dag voor nod. Ik vind ze zo licht Wat vinden jullie?
mijn temp was nog hoog, maar had vanochtend buikpijn dus dat zegt vaak genoeg . Vandaag 10 dpo (als ik van de kortste uitga want het kan ook 11 zijn). Morgen zou ik dan ongi moeten worden. Ik hoop mijn testdrang tot morgen te kunnen bedwingen. Als temp morgen nog hoog is (waar ik niet vanuit ga) dan doe ik zowieso een test.
Ja hoor hoef niet eens te turen. En dat ze zo licht zijn is logisch toch als je nog voor je nod zit! Gefeliciteerd meis!
Dank je wel meiden! Het is de 3e maar de onzekerheid wordt er duidelijk niet minder om Ik heb de testen van de 2e nog liggen en de 2 die ik voor nod heb gedaan zijn ook zo licht. Pas op en na nod kreeg ik donkerdere testen. Maar jullie kennen het wel, zoeken naar extra bevestiging he
Ik zie een lichte streep hoor, waar in je cyclus zit je en wanneer heb je de andere testen gedaan? hcg verdubbeld om de 2 dagen.
ik zie ook een heel licht streepje! ben wel benieuwd hoeveel dpo je nu dan zit met deze test! hopen op een streepje wat donkerder word
Bedankt voor jullie reactie's. Eisprong kan t niet zijn, had afgelopen vrijdag nod. Bovenstaande test is van vanochtend. Deze testen zijn van donderdagmiddag en zaterdagochtend:
Weet je zeker dat je je ei hebt gehad dan? Gebruik je ovu testen of temp je? Want je testen worden niet duidelijker.... Dat os meestal niet zo goed.
Ik dacht na de test van zaterdag: yess, zwanger! Maar die van vanochtend is niet donkerder, terwijl hij dat dus wel zou moeten zijn. Bah, slaat toch de twijfel toe of t wel goed gaat. Of mss hele langzame stijging van hcg??