Kom op meiden! Ik vond het ook erg kinderachtig dat ts het niet met ons wilde delen, maar moeten we hier dan over aan de gang blijven? Laten we het lekker gezellig houden ladiesss
Omdat ze dan bang was, dat ze zelf de trein niet meer geleverd kreeg... En op zich is het een lief gebaar....
Ben ik de enige die blijft refreshen? Altijd ben ik te laat in topics zoals deze. Heb niets te doen. Erg he.
Ik weet onderhand wel wie het moeilijk heeft op ZP en heb dus gisteren via PB wat geregeld om te versturen... Zo kan het ook, hoeft niet een heel topic voor gemaakt worden. MAAR misschien willen meerdere mensen wel het voorbeeld volgen van TS en ook wat mensen helpen die het minder makkelijke hebben op het moment. Zo kunnen er meerdere geholpen worden in deze moeilijke tijd..
Lief van je! Ik ben nog wel steeds benieuwd waar hij zo goedkoop was.. Misschien hebben ze nog andere leuke deals..
Ik hoef niks hoor. En vind het wel een lief gebaar van je t.s Weet helemaal niet waar het om gaat. Zou ook zeggen lionesse.
Dan had ze niks moeten zeggen. Logisch dat duplo fans dit niet leuk vinden. Lief gebaar ja vind ik ook. Maar zo te lezen is het verstandiger geweest een excusses topic te openen dan afkopen omdat ze zich schuldig voelt.
op zich wel een lief gebaar, maar de cadeautjes die ts nu uitdeelt zijn dingetjes die iemand met een kleine portemonnee meestal zelf nog wel kan kopen bij de action. Die kosten geen drol, iemand met een kleine knip kun je dan eerder blij maken met iets dat ze zelf echt niet kunnen betalen. En ja, ik heb ook een erg kleine knip en ben blij met alles wat ik van anderen krijg, maar zo'n prulletjes (wel leuke prulletjes!) bij de action kan ik gelukkig nog wel zelf kopen. Ik typ het misschien wat lomp, maar hoop dat het gesnapt wordt wat ik bedoel.
Hé sh*t ik heb een heel leuk plaatje die goed bij dit topic past. Maar denk niet dat het op prijs wordt gesteld, jammer
Ik baalde toen inderdaad als een stekker, omdat mijn zoontje dol is op duplo en het voor ons dan wel haalbaar was, al heb ik nu wat anders verzonnen ondertussen. Maar goed waarom boos blijven zo ben ik niet, je maakt een lief gebaar. Je vind vast iemand waar je het kwijt kan.
Super tof van je om dit te doen. zou graag in aanmerking komen, wij kunnen door omstandigheden niks extras halen voor de feestdagen voor onze meisjes. En ieder andere gun ik het net zo hard, absoluut.
Het is een lief gebaar hopelijk vind je iemand die het goed kan gebruiken ts. *Balen dat ik het andere topic heb gemist *