Dat moment...

Discussie in 'De lounge' gestart door Joycey, 6 nov 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. PenK

    PenK VIP lid

    20 jan 2006
    6.275
    521
    113
    Ik zou een opmerking maken in de trend van; 'Je hebt het zeker wel ontzettend druk nu je al die Action filialen moet voorzien van deze schilderijen?!';)
     
  2. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Hahahaha! :D

    Nu ik zo over de eerste 'shock' heen ben van wat ik aantrof bij de Action, en de reacties van mijn partner via de e-mail (die heel bruut en bot wil gaan doen en er inderdaad een grap van wil maken :cool:) denk ik dat ik gewoon mijn mond verder hou.

    Ik heb er even lol om gehad, maar nu heb ik zoiets van: oké, laat maar gaan. Het is het niet waard om er een familieruzie ofzo over te gaan krijgen want ik weet zeker dat 'oom' helemaal in een deuk zou liggen, maar dat 'tante' dat absoluut niet zou kunnen waarderen en zich gekwetst zou kunnen voelen. Dus beter van niet...!

    Toch zou ik zelf die humor wel kunnen waarderen :D Ik heb eens een keertje een CD gratis gekregen bij de aankoop van een *ikweetnietmeerwat*. Die CD heb ik aan een semi-vriend gegeven voor zijn verjaardag en ik deed net alsof ik ervan overtuigd was dat het wel iets voor hem was (een nederlandstalige CD met slechte muziek!). Het is dat die CD tijdens de verhuizing kwijt is geraakt, anders had ik hem terug gekregen met mijn verjaardag :cool: Vond ik wel jammer; ik had hem graag gekregen voor de lol. Dan had ik hem met Sinterklaas weer afgegeven met lootjes trekken!
     
  3. Knapie

    Knapie Fanatiek lid

    5 nov 2013
    1.524
    0
    0
     
  4. TempusFugit

    TempusFugit Niet meer actief

    Joycey, schrijf alsjeblieft een boek (of 10) over je leven. Echt waar, de manier waarop jij dingen uittypt zou teennagels knippen nog een avontuur laten lijken :D
     
  5. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.212
    16.569
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Ik snap niet helemaal waarom er zo'n heisa wordt gemaakt over dat prentje??
    Is toch leuk om op een kinderkamer te hangen?
    Wel apart dat ze beweren hetzelf te hebben gemaakt maar om daar nu weer allemaal hersenspinsels op los te laten lijkt me niet de moeite waard.
    Ik zou het gewoon vragen.
     
  6. edelweiss

    edelweiss VIP lid

    24 jan 2013
    7.328
    474
    83
    gewoon ophangen als ze komen en daarna ritueel verbranden dat ding.
     
  7. fidel2010

    fidel2010 VIP lid

    26 aug 2010
    6.659
    212
    63
    Isner geen jubileum in aankomt, hetzelfde schilderij kopen en er een mooie datum op schilderen.... Of verjaardag ofzo?
     
  8. dochters

    dochters Fanatiek lid

    11 jul 2013
    4.894
    15
    38
    Vrouw
    Ik zou ze gewoon zeggen dat je dacht dat ze het schilderij helemaal zelf geschilderd had, maar dat je ze bij de Action zag liggen. Kijken hoe ze dan reageert! :)
     
  9. Knapie

    Knapie Fanatiek lid

    5 nov 2013
    1.524
    0
    0
    Ik ben benieuwd naar de afloop :D ??
     
  10. Manuk

    Manuk Fanatiek lid

    19 okt 2010
    2.751
    62
    48
    Vrouw
    Groningen
    Haha ik ook!!
     
  11. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    Ik zou hem voor de grap ophangen, met die van de action ernaast.
     
  12. Cathelijne1986

    Cathelijne1986 Niet meer actief

    Ik zou er eentje bijkopen, ze beiden showen en zeggen dat je voor de zekerheid een reserve bij hebt gekocht, voor als er iets mee gebeurt :D
     
  13. zogezegend

    zogezegend Niet meer actief

    ik zou het in een "speciale doos" op zolder leggen, en dat ook gewoon zeggen..
    ik heb ook spulletjes die ik gekregen heb, maar foeilelijk vind op zolder liggen..
     
  14. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Dit!! hahaha! :D
     
  15. Denise K

    Denise K Fanatiek lid

    11 apr 2010
    2.230
    354
    83
    Vrouw
    Meeeh, ik heb de foto gemist.. Was wel benieuwd :p
     
  16. chila

    chila Niet meer actief

    Nouja zeg wat een actie!!

    Ik zou ze ermee confronteren en vragen waarom ze doen alsof ze het zelf gemaakt hebben terwijl het gekocht is.
     
  17. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Haha, ze zijn afgelopen zondag geweest en ik had hem opgehangen in de babykamer (waar eerst iets anders hing), maar ze zijn niet in de babykamer geweest en hebben er ook niet meer naar gevraagd, dus ik heb het laten rusten.
     
  18. Josie88

    Josie88 Niet meer actief

    Heel goed idee, heb je bij deze al twee lezers!
    Ik hou van je topics, heerlijk! :D
     
  19. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Oh nou, ik open vaak genoeg nieuwe topics (daarnet nog ééntje bij baby & dreumes) over mijn leven, dus veel leesplezier! :D

    p.s. het boek komt heus nog wel!
     

Deel Deze Pagina