Wowwww 10 bier??? Volgens mij spreken ze al van een verslaving als je 2 glazen drinkt elke dag en niet zonder kan. Nu drink ik bijna elke dag een wijntje bij het eten maar is het er niet mis ik het ook niet. Meid niet lullig bedoeld maar ik zou toch hulp gaan zoeken want dit valt echt wel onder de categorie verslaafd. Edit: En jij denkt dat je goed functioneert met zoveel bier. Maar dit doe je echt niet.
oeps en dan klaag ik al tegen mijn man als hij op een doordeweekse avond 2 biertjes pakt. ik geloof niet dat het goed is 10 bier per dag dat is 3 kratten in de week als je in het weekend niet nog meer drinkt.
Haha oei, dat is wel ff heftig Eigenlijk vond ik het zelfs nog wel meevallen.. Maar als ik dan zo'n test doe ga ik me druk maken.
Haha ik woon gelukkig niet alleen en dronken ben ik nooit dus mijn kindje heeft het helemaal goed hier hoor!!!
Je vind het meevallen...? Serieus... Als je al zeker weet dat je het niet een maand kan laten staab En je het gaat halen als je niks heb.. Dan ben je gewoon een alcoholist!
dat is ook wel nodig ook! bijna een halve kist bier perdag. meis je zou jezelf door drinken met die gedrag. Mag ik vragen wanneer je drinkt?
Maar even zonder gekheid jij vind het dus echt normaal dat als er geen bier is je naar de winkel gaat om het te halen en zelf al weet dat je niet zonder kan? *geen aanval hoor maar gewoon een vraag* Oh en jij denkt dat je dochter er niks van mee krijgt. Maar ik ben een dochter van een vader die verslaafd was aan alcohol en "maar" 10 bier dronk op een dag en het verschil tussen mijn vader nuchter en mijn vader na 10 bier merkte je echt wel.
Dus je ben nooit alleen met je kindje? En je hoeft niet perse dronken te zijn om niet meer nuchter te zijn hoor... Ik vind het evht schandalig dat je er zo makkelijk over denkt met elke dag 10 bier in je mik... Hoe onverantwoordelijk kan je zijn
Tja, eigenlijk zeg je zelf al dat je een probleem hebt. Misschien kun je een keer langs de huisarts voor hulp? Ik denk overigens dat als je 10 bier op hebt, je zelf niet zo heel helder meer ziet of je normaal functioneert... bovendien tast het je reflexen aan waardoor je zeker niet adequaat en snel kunt reageren als er iets met je kindje is... misschien iets om over na te denken?
Tja ik hou ook wel van een glaasje wijn maar niet iedere dag en ook niet als ik verantwoordelijkheden heb of moet rijden. Jeetje meis, ik wil en ga je niet veroordelen maar 10 biertjes is echt wel veel. Hoe laat begin je op de dag?
Je geeft aan 10 biertjes op een dag te drinken? Zijn dat 10 flesjes of 10 glazen? Dat is nogal veel. Zeker als je daarnaast ook de zorg hebt voor een klein kindje. Je geeft al aan dat je je zorgen maakt als je de uitslagen leest van de test. Deze maak je natuurlijk al niet voor niets. Je kunt niet zonder je bier en gaat er speciaal voor naar de winkel. Begin je overdag met drinken of alleen in de avond als de kleine op bed ligt? Nogal wat vragen maar tja je gooit het niet voor niets zo open op de forum
Ik begin rond een uur of 5 's middags. Tenzij ik aan het werk ben en dan drink ik later. Maar begrijp me goed als ik om 10 uur thuis ben van mijn werk drink ik er 2 en ga ik naar m'n bed.
je drinkt dus 13 kisten bier in de maand. wat kosten ze 8 euro? dat is 106 euro. je lever gaat helemaal kapot. jij denkt dat alles goed is maar dat is niet. drink je halve liters kleine flesjes glazen? vanaf hoe laat begin je met drinken?
Ik vind het best een pittige hoeveelheid. En dat je niet dronken bent is omdat je tolerantie steeds hoger wordt, dus je hebt meer nodig voor het zelfde effect. Maar ik zou mezelf achter de oren krabben en mij druk maken over de gezondheidsrisico's die je loopt. Je geeft aan je kan geen maand zonder en je gaat halen als er niet is. Je bent gewoon verslaafd! Een alcoholiste... Eentje die nog prima functioneert, je bent de enige niet. Niet elke alcoholist ligt met een halve liter euroshopper bier onder een brug.
maar goed het zijn er dan toch weer 2. genoeg om niet meer te mogen rijden. Ik vind het echt extreem sorry. maar ook al denk je dat je er geen last van hebt ik denk dat je dat gewoon weg niet meer ziet. hoelang drink je al? als je nu zwanger zou worden wat zou je doen?