hoi meiden, Hier eindelijk tijd om te kletsen... Het is hier een hele drukke tijd maar ik probeer elke dag te gaan reageren want een aantal jaar terug ben ik ruim 30kg afgevallen door hier mee te kletsen met afval clubje. Lovely Ik ken jou nog van het 10 kilo afval clubje (ik ben zustertje ) Al helemaal gewend in je nieuwe huis en hoe is het met je man op zijn werk en met je kids? Eylem wij hebben ook al meer in een clubje gezeten en je kookblog is LEUK Hij staat onder mijn favorieten hoor Snoopy Mmm Lekker menu heb je. herkenbaar die lastige momenten maar je doet het goed. MoedervanSafia Kijk dat is een mooi doel om af te vallen. Klinkt goed die app ik gebruik de site van de voedingswijzer. SDonya Jij ook hier gezellig Wat doe je voor sport? All Mine Mooi menu vult de havermout pap goed? goed idee als lunch of ontbijt. Hier een hele drukke dag gehad bij een vriendin geweest en daarna nog wezen winkelen. Ik heb vandaag te weinig gegeten niet goed maar eenmalig is dat niet erg. Ontbijt 3 gekookte eieren lunch 3volkoren boterhammen 2 met plak oude kaas 1x plakje boterham worst (at bij vrienden dit was beste keuze) Diner Stuk gegrilde kipfilet Rode bietjes zeker 250 gram klein beetje gebakken aardappels (nog geen 100 gram) Voor de rest 4 flesjes van 750cc water en 3 kopjes koffie en er komt nog een flesje van 750 bij. Morgen ochtend moet ik weer werken (werk in de zorg) in de middag kom ik kletsen
aanvulling: A: stukje zalm uit de oven, klein beetje aardappelpuree, veel sperziebonen. Voortoe een stukje cinnamon roll (mijn zusje had ze speciaal gemaakt dus kon geen nee zeggen maar had alweer spijt want zo lekker was het niet) T: appel, mandarijn en nu thee met 10 truffelkruidnootjes (van de Lidl, lekkerder dan Bolletje!) Dacht dat ik met dat stukje cinnamon roll al ver over mijn kcals zou zitten maar zelfs toen ik hem dubbel geteld had kwam ik niet aan 1200 dus ja dan nog maar een paar kruidnootjes! Superlekker dus ik ben weer blij . Verder voel ik me goed, absoluut geen trek tussendoor ofzo, moet zelfs oppassen dat ik niet te weinig eet. Pioenroos, netjes menu toch? Leuk dat je mijn site hebt opgeslagen Lovely, haha, nog gevonden?
Pioenroos wat leuk! Met ons gaat alles goed en met jullie? Mooi menu had je vandaag. Eylem: Ja uiteindelijk gevonden en dag 1 gedaan, vond het pittig ppf. Heb net ook even je site bekeken, lijkt me allemaal heerlijk. Wij zijn dol op börek, maak hem zelf altijd met meerde soorten kaas. Maar de opgerolde met groentes lijken me ook heerlijk.
Wat een nette menu's! @pioenroos, gezellig!! Ik doe gewoon fitness, saai! @ lovely, kan je dat shred ook zonder matje en gewichten doen? @ snoopy oooo dat is balen dat je nu lekkere dingen in huis heb.. Dat maakt het extra moeilijk... @ eylem, o wat netjes! 2 cinamon rolletjes en nog onder de 1200! Ben wel weer geïnspireerd door sommige menu's!! Hutenkase, zalm uit de oven en muesli ga ik morgen even kopen... Hier vandaag O; panini met kaas en tonijn L; bakje fruit T; croissant A; rijst met lamsvlees en sausje gemaakt door schoonmoeder dus geen idee wat ze er allemaal in heeft gedaan.. T; magere yoghurt met appel, kaneel en suiker Dat was het weer vandaag..!
Oh wat grappig, welke soorten kaas gebruik je dan? SDonya, goed gedaan! Blegh, ik ben echt moe (wil eigenlijk naar bed maar man komt pas over een uur uit zijn werk dus zit hier nog wel even) en heb echt zin in zoet...maar dat zullen we maar niet doen.
Goedemorgen allemaal! Lovely heel goed gelukkig lekker genieten van onze dochter is al weer 2.5 gaat zo hard Eylem heb je je zelf in kunnen houden? Ik ken je toetje helemaal niet is het een soort cake? Sdonya o ik hou ook niet van fitness haha doe liever een teamsport maar is niet heel handig met mijn onregelmatige werk vind okk fijn om dan s avonds thuis te zijn. Ik ga zo ff kijken wat de weegschaal zegt (ik sta er elke dag op) Vanmiddag ben ik weer thuis ga zo eerst aan het werk..
Goodmorning, Pioenroos het is iets Amerikaans, je kunt het schijnbaar ook bij Domino's bestellen, daar kende mijn zusje het van. Het is een soort deeg met daaroverheen kaneel en suiker en dan in de oven. En wat zei de weegschaal? Van mij nog even geen schemaatje vandaag, ik ga elke vrijdagochtend naar een vriendinnetje en dan brunchen we daar samen dus even zien wat ze op tafel zet. En daar laat ik de rest van de dag maar vanaf hangen.
Eylem, je kan ook naar bed toch als je man nog niet thuis is? Maar ik herken het wel hoor, ik wacht meestal ook, soms zelfs tot 1:30 's nachts Pfff ik ben gisteravond toch de fout in gegaan . Ik zit dan de hele middag te 'vechten' in mijn hoofd. En de laatste tijd verlies ik altijd.... Gister ook niet gesport. Maar vandaag een nieuwe dag en ik ga er gewoon weer voor! Vandaag wel Turkse pizza dag op mijn werk, maar ik pas mijn eten erop aan. Weet alleen niet hoeveel calorieën er in zo'n pizza zitten (ik eet ze zo zonder groente en saus). Iets van 250 per stuk ofzo? Eylem? Ik probeer van de week wat uitgebreider te reageren, zit telkens op mijn telefoon. Misschien vandaag op mijn werk even als ik tijd heb.
Balen meis ik herken het wel hoor, dat 'vechten' in je hoofd. Pfff 1 Turkse pizza, ja zou ook zeggen iets van 250 kcal. Het valt wel mee, er zit maar heel weinig 'vulling' op (en dat is nog voornamelijk gehakt, groenten en tomatenpuree) en het deeg is dun uitgerold natuurlijk. Oh ja ik kan natuurlijk ook naar bed gaan hoor maar hij is de hele week zo laat thuis en vind het wel gezellig hem nog even te zien. Als hij later dan 24.00 uur komt wacht ik niet hoor.
ligt er maar net aan wat voor Turkse pizza je gehad hebt. 250 is denk ik wel heel erg positief. Zeker gezien de gemiddelde Turkse pizza tegen de 1000 cals aanzit...
Goedemorgen, Pioenroos wat gaat de tijd snel, al 2,5 jaar. Eylem ik gebruik vaak geitenkaas icm met de granituurkaas vd lidl, serveer het vaak als hapje op feestjes. Veel plezier bij je vriendin! Snoopy: Vandaag weer een nieuwe dag zo moet je maar denken. Mmm lekker Turkse pizza, wist niet dat daar zo weinig kcl in zaten. Ik heb zonet met man hardgelopen, hij moet zijn conditie ook op pijl houden ivm zijn werk en doet dan ook dagelijks een rondje. Poeh vond het pittig, maar heb met 3 korte tussen stops 3 km kunnen doen. Kom straks even het menu van vandaag plaatsen.
Nee joh, echt niet. Ja als je hem met döner en knoflooksaus eet, maar gewoon sec een Turkse pizza zeker geen 1000 kcal. Een dunne deegbodem met een klein beetje gehaktmengsel, meer is het niet. Ik weet niet wat jij onder een turkse pizza verstaat...
Eylem Wat heb je op bij je vriendin wat leuk dat jullie dat elke vrijdag doen. De weegschaal was heel lief laagste gewicht sinds 2 jaar Ben nu 11.1kg afgevallen. Lovely Goed joh 3 km hardlopen en gezellig samen met je man. Voedingscentrum geeft voor een turkse pizza van 115gram 235 calorieen Ik denk zonder saus enz Snoopy ahhh balen joh Weet je wat bij mij goed werkt na het avondeten neem ik gewoon niks meer ook om niet in de verleiding te komen. Werkt voor mij erg goed. Ik ben net thuis van mijn werk... Net pas mijn lunch op Mijn menu voor vandaag, Ontbijt 3 eieren gekookt (werkt voor mij heel goed kan ik heel de ochtend op teren) lunch 3 volkoren boterhammen 1 met salami en 2 met rookvlees tussendoor grapefruit diner noedels met kip en veel groente En voor de rest veel water en paar bakjes koffie Nu ff zitten en dan even poetsen/opruimen en dan rond 16.00 collecte voor de alzheimer lopen.
Wauw wat goed Pioenroos! En je menu voor vandaag netjes hoor! Haha oh ja de Alzheimer collecte heb ik maandag al aan de deur gehad. Euh mijn vriendin had groene pepers/salami/tomaat en geraspte kaas op brood gemaakt, niet echt gezond maar vooruit het was wel heel lekker en heb niet al teveel op. Net ook nog 1 stuks gözleme op die mijn man had meegenomen vanuit de moskee (maar normaal eet ik er 3 dus het valt nog mee ). Volgens voedingscentrum zit ik nu rond 600 kcal, lijkt me zo weinig? Maar goed...als het ongeveer zo is, is het al prima. Ga vanavond nog een cake bakken maar die voor het goede doel gelukkig dus komt niet in mijn buikje terecht
Wow wat een mooi resultaat al pioenroos! Eylem wat is gozleme? Menu: O: brinta met melk T: 3 mandarijntjes, kop thee, flesje water L: 3 volkoren beschuitjes 2xhalvajam 1x40+kaas T: 3 rijstcrackers, kop thee flesje water A: pasta salade met tonijn en veel groentes T: ? Ben aan het werk dus zie wel
Ik heb gozleme even gegoogled en het ziet er lekker uit! Hier nog even aan het werk. Is goed gegaan met eten tot nu toe en ook lekker op de fiets naar mijn werk. Denk inderdaad dat 250 kcal voor een turkse pizza wel klopt. Was weer heerlijk! Ik heb vandaag op: Kom pap 4 mandarijnen 2 turkse pizza's tomaatjes/wortels samen 150 gram 2 snoepjes stukje chocola mars En straks nog 2 boterhammen en daarna hopelijk niets (of heel weinig) meer! Misschien inderdaad wel een goede tip om na het avondeten gewoon niets meer te nemen... kan je er ook niet teveel van gaan eten. Wil vanavond 30 days shred toch wel gaan doen, maar heb wel een beetje hoofdpijn. En stiekem ook niet zo'n zin .
Eylem En is de cake goed gelukt? Wat heb je als avondeten op? Lovely mooi menu! en werkse vanavond moet je tot laat? Snoopy Jij bent volgens mij van de chocolade zo lekker he Shredden is best leuk alleen ik heb er de eerste dagen spierpijn van gehad :-O echt niet normaal maar geeft wel voldoening hoor. Hier lekker gegeten maar kreeg mijn portie niet op. Nu heerlijk gedoucht en op de bank in huispak dochter lag o, 18.30 al heerlijk op bed. Nu RELAX met laptop en 2 liter fles water waar de helft van op is.
Goedemorgen, Snoopy nog aan de shred gegaan gisteren? Pioenroos heb je gisteren een lekkere relax avond gehad? Gisteren tot 23:00 gewerkt toen thuis direct naar bed gegaan. Mag zo weer op de fiets richting werk, het is mijn verplichte zaterdag. Geen zin, maar werk gelukkig met 2 leuke collega's vamdaag dus ga de uurtjes wel door komen. Plaats straks in de pauze even mijn menu.
Nou hier gaat het nog niet zo goed... Hoop dat het bij jullie beter gaat! Morgen een verjaardag en wil me echt in gaan houden. Sporten is er ook nog niet van gekomen.
Even snel van mij een lijstje van vandaag! Is laat dus reageer morgen weer uitgebreid O; broodje chocopasta T; croissant L; vegatarische kroket A; gehaktballetjes, gebakken aardappels en groente T; griesmeelpudding Niet al te best maar af en toe moet kunnen!