En dit probeerde ik in te slikken.. Meestal heb ik er geen last van, tot er over gesproken word. ik vind het ook rot voor jou, dit gun je niemand.
Dat noem ik dus verslaafd. Een verslaafde vind ook dat die prima functioneert terwijl daar niks van waar is. Jij hebt een probleem. Time to face it.
en dat is het probleem van alcoholisten . Die vinden dat ze heel goed functioneren en daar zit hem het gevaar ook in! Je wordt overmoedig van alcohol. Ik vind als je een gezin hebt en 10 bier per dag drinkt en al zeker weet dat je geen maand zonder kan dat je een heel groot probleem hebt. Je bent voorbeeld voor je kinderen en ze groeien er dus nu mee op. Ik zou zeggen; zoek hulp en ga vandaag nog naar je huisarts toe. Het zijn er nu nog 10, maar misschien bij een tegenslag wel meer. sterkte...
apart dat ts niet meer reageert ik ben ook nog steeds nieuwsgierig wat haar man hiervan vind die moet t wel weten omdat ze vooral s avonds drinkt,maar mss drinken ze samen weet je ik mag t niet zeggen maar zulke mensen verdienen geen kindje want wat doe je je kind aan ik ben ook een meisje dat een alcoholistische vader heeft en niks dan ellende ook al denk je zelf dat t mee valt
Volgens mij hebben we het hier een beetje te veel over onszelf meiden..... Ts wat vindt je nu van alle reacties?
Snap ik bijna iedereen heeft zo wel zijn ervaringen ... Maar ik ben vooral benieuwd naar ts eigenlijk
Denk niet dat dat te maken heeft met de laatste reacties. Meer met het feit dat iedereen haar per direct alcoholist noemt vanaf het begin (wat ook zo is natuurlijk) maar dat wil iemand die dat is niet horen. Mijn persoonlijke mening is ook of je nu 1 of 10 drankjes per dag drinkt op het moment dat je het niet kan overslaan of zorgt dat het in huis is je een alcohol probleem hebm
Ik denk dat jij een link legt naar mijn mededeling gisteren in ons topic Je heb wel gelijk ik ben bevooroordeeld.
Daar ben ik het mee eens, maar ik denk gewoon dat ze wel weet dat ze een probleem heeft want anders opent ze hier geen topic, vind alleen de reacties erg overbodig die zeggen dat ze geen goede moeder zou zijn of geen kind verdiend? Wie zegt dat ze niet goed voor haar kind zorgt? Natuurlijk vind ik ook dat ze haar probleem moet aanpakken absoluut, hoop dat ze dat ook gaat doen
Dat denk ik ook wel hoor dat ze het weet. Alleen ik denk wel dat ze dringend hulp nodig heeft. Voordat het verder escaleert
Ik wil je niet bang maken maar ik zag in je berichtgeschiedenis staan dat je op 25 oktober had gepost dat je last hebt van hartkloppingen.. Dit kan door de alcohol komen.. Google maar eens Voorbeeldje: Na het drinken van alcohol heb ik soms hele zware hartkloppingen. Hoe komt dit? - Goeie Vraag Ik hoop echt dat je hulp gaat zoeken.. Want dit is niet normaal Wat als je een hartaanval krijgt?
Ik denk niet dat TS nog terug komt op deze topic of misschien wel forum. Natuurlijk weet ze dat ze een probleem heeft. Maar dat wil een verslaafd niet horen en ze zal een deel nog zeker wel goed gepraat hebben tegen haarzelf. Ik denk niet dat ze had zien aankomen dat iedereen zo massaal over haar heen zou vallen. In die zin dus contraproductief ja.
Ben ik het ook wel mee eens.... Maar ergens denk ik wel een beetje dat je je plicht als moeder niet goed vervult als je zoveel alcohol drinkt Ts ik ben heel benieuwd naar je reacties en wat je nu gaat doen. Want dat je iets moet doen wee je zelf ook wel Je kinderen horen op plek 1 te staan... En daarom denk ik wel dat je je probleem moet aanpakken meid, want dat je een probleem hebt met alcohol is duidelijk.