He dames, Wij willen graag in mei naar Turkije toe. Onze kleine is dan 1 jaar en 3 maanden en willen we best vliegen maar niet ook nog eens 1,5 uur in een bus zitten daarna (zonder goede autostoel). Welke plaatsen in Turkije liggen dicht bij het vliegveld? Bodrum heb ik al naar gekeken maar zag daar geen leuk hotel.
Hoi ik weet dat als je naar Lara gaat de hotels vlakbij het vliegveld ligt. Hotels daar liggen wel aan de dure prijs geloof ik. Ik ben ook op zoek! Ik wil ook niet te lang in de bus zitten. Ik vond in Bodrum ook geen leuke hotels..Ik wil ook iets met een glijbaantje en kindvriendelijk.En lekker warm weer Ik lees dus even gezellig mee
Antalya heeft idd een vliegveld die dicht bij de hotels in Lara liggen.. (15-20 min) Maar vaak kun je dat als je reizen zoekt ook zien he... bij de reis staat een geschatte transfertijd! Vaak een bus met daarbij aantal min.
Lara en Kemer bij Antalya (maar dat zijn echt dorpen met alleen maar hotels) Gazipasa airport ligt op een half uurtje vanaf Alanya dat is wel echt een aanrader. Maar daar vliegt niet iedereen op. Corendon in ieder geval wel.
Ik dacht dat je tegenwoordig ook in Alanya een vliegveld had zou je vast wel ergens kunnen vinden of dat het geval is.
Hier ben ik het mee eens. Delphin Imperial in Lara echt super!! En is maar 15 minuten rijden van vliegveld maar in hotel merk je daar absoluut niets van
Ik lees ff mee. Mijn ouders willen graag naar side maar het hotel krijgt daar wisselende beoordelingen. Ben nog nooit in Turkije geweest dus geen idee. Maar ik lees dus Lara the place to be deze vond ik zelf mooi Hotel Otium Eco Club Side***** in Side / Titreyengol / Colakli / Sorgun / Kumkoy Turkije beoordelingen 8.7 | Zoover Iemand ergens nog aanraders voor ons? Kindje is straks 1