Flink opruimen! gooi jij makkelijk dingen weg?

Discussie in 'De lounge' gestart door Marnat, 15 jan 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sneeuwpop

    sneeuwpop Fanatiek lid

    11 feb 2010
    2.273
    0
    0
    dames ik lees wel mee hoor en ruim ook op maar dat is papieren werk om het probleem op te lossen qwa belasting en boekhouder.
    deze week een aanrijding gehad waarbij onze auto toto los is verklaart een hoop papieren werk en organisatie voor orde en vervangend vervoer pff nog steeds geen rust hier sinds 2010.
    28 adv. op m.p inmiddels 1 ding verkocht $%^*(()(*&^%$E schiet niet op zo, wil t weg hebben t.o.v een redelijk bedrag maar de biedingen zijn rondom aso laag, geef t nog liever aan de kringloop dan aan de bieders.
     
  2. p1982

    p1982 Niet meer actief

    Sneeuwpop van wie wil je een linkje voor facebook

    Jongste dochter hele nacht doorgeslapen. Net wakker. Ben bezig met administratie opruimen maar. Weer veel door de vernietiger.

    Sneeuwpop mankeren jullie niks
    Hier ook regelmatig biedingen die erg laag zijn
     
  3. Marnat

    Marnat VIP lid

    10 aug 2009
    29.821
    3
    38
    Vrouw
    Medewerker Thuiszorg
    Groningen
    Lekker aan het ruimen lees ik meiden goed bezig .
    Wij gaan vandaag verder het weer is toch niks om buiten huis wat te doen .
    Nee niks bijzonders gekocht komt vanzelf iets op ons pad wat leuk is voor in de huiskamer .

    Nijntje@ Hoe is de keuken geworden ? lukt het verder met alles ?
     
  4. p1982

    p1982 Niet meer actief

    Marbat en actionndan?

    Oudste is met papa taart aan t maken
     
  5. Marnat

    Marnat VIP lid

    10 aug 2009
    29.821
    3
    38
    Vrouw
    Medewerker Thuiszorg
    Groningen

    Die konden we in hogeveen niet vinden.
    We zagen we iemand met tas lopen maar toen was het al laat.
    We zoeken een lantaren niet te groot dan in wit , we zagen dat ze er 1 had.
    Maar hier bij ons waren ze niet, bij mijn ouders is er ook 1 kan na nog eens kijken.
     
  6. p1982

    p1982 Niet meer actief

    Ja heb ze hier ook wel gezien.
    We hebben waxinelichtje gekocht bijaction 0, 69 en marskramer zelfde 3, 99 verschil he

    Zo weer wat verkocht gaat goed zo. Oudste helpt mee mrt pakken en krijgt centjes en is ze helemaal blij
     
  7. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Hey meiden! Gisteren geen fut om te reageren, lag ook vroeg in bed.

    Keuken is aangekomen. Jeetje wat staat het hier overhoop zeg! Eiland staat ondertussen. Manlief wil proberen om het eiland staks klaar te hebben. Alleen de aansluitingen moeten nog gebeuren van de kraan en vaatwas.
    Rest voor in de week. Morgen komt onze vriend weer helpen. Zijn nog op een onverwacht 'probleem' uitgekomen. Moeten nog een valse wand maken achter 6 kastjes. Maar komt allemaal in orde, dat lukt wel.

    Gisterennamiddag is onze oude keuken opgehaald. Afgesproken prijs gekregen. Was wat gegeneerd dat ik de kastjes niet meer had kunnen
    Uitwassen omdat ze zo snel waren met uitbreken vorige week. Kwamen ze met een paardentrailer die nog helemaal vol stro en niet gepoetst was ;) Dus dat viel goed mee! :) Gelijk weer ruimte voor de oldtimer in de kelder.

    Verder nog kleertjes verkocht hier op zp. Wacht nu ondertussen 2 stortingen af dan kan dat ook verzonden worden. Heb nig wat op internet gezet. We zien wel.
    Sneeuwpop: hier 50 advertenties online op 't moment. Soms reageert er weken niemand, op geen 2 weken tijd 4 stuks en wat kleren verkocht. Het is geduld hebben daarmee... Mijn skibroek heeft er meer dan een jaar opgestaan en uiteindelijk ook verkocht geraakt ;)
    Jammer van de auto, hopelijk alles ok met jullie?

    Marnat: hier ook waxinelichtjes in de action gezien.

    P1982: super nacht van je jongste! Gaat het wat met jullie? Wat rust kunnen vinden?
    Jij blijft maar verkopen he :D Leuk leuk!! Dat wordt een aardig centje om aan de kant te zetten.

    Rest die ik vergeten ben, heb alles wel gelezen maar moet even doordoen. Kindjes zijn een uurtje bij mijn ouders en wil snel even stofzuigen, douchen, eerste kasten uitwassen en
    Intasten en als het kan nog strijken maar denk dat dat niet meer gaat lukken. ;) Tot later!!
     
  8. Enfermera

    Enfermera Fanatiek lid

    7 nov 2011
    1.354
    0
    0
    Zeker als ik nesteldrang heb, heb ik totaal geen moeite met dingen weggooien haha :D en ook geen spijt achteraf hoor, het gaat gewoon makkelijk.
    Als ik twijfel over iets bewaar ik het soms nog, maar als ik het dan een tijd later weer ga opruimen weet ik wel of ik dat de vorige keer bewaard heb. Heb ik het nog steeds niet nodig oid, dan gaat het gewoon weg.
    We zijn nu ook de zolder aan het opruimen om daar het logeerbed neer te zetten en dan een grote expedit kast van ikea om alle losse zooi in te doen. Er stonden twee best leuke lounge stoelen uit ons vorige huis, maar past gewoon niet in onze woonkamer nu (te groot). Dus op mp en verkocht, hoppa. Als dingen niet verkocht worden op mp dan gooi ik ze eerlijk gezegd ook gewoon weg.. Verder hebben we gelukkig veel ruimte achter het knieschot op zolder dus daar staan ook veel dozen met zooi. Maar moet eerlijk zeggen dat ik dat niet eens mis dus wellicht dat daar ook nog veel van weg zou kunnen.
    Maar nu is onze prioriteit de logeerkamer om te bouwen voor onze dochter, zodat haar kamer weer als babykamer gebruikt kan worden. En de zolder dus enigzins aan kant :) Maar we zijn goed op weg!
    Ohja, en de troep uit de garage. Twee ritjes naar de vuilstort en die is ook weer zo goed als leeg gok ik.. :D
     
  9. Marnat

    Marnat VIP lid

    10 aug 2009
    29.821
    3
    38
    Vrouw
    Medewerker Thuiszorg
    Groningen
    Nijntje@ Kalm aan alles op zijn tijd , weet je als je eerst dan maar weer kunt koken is al erg fijn lijkt mij.
    Wij hebben geen nieuwe keuken maar wel opgeknapt wat verf betreft en keukenblad .
    Maar nog geen andere gordijnen of iets.
    We willen die twin rollels maar ja geduld die kosten nog al wat .

    Waxsinelictjes hoef ik niet meis die zijn hier in een doos in overvloed .
    Een lantaarn waar zie in kunnen of leuk ander versiering voor op de eet tafel.

    Zo iets als dit:
    Lantaarns
     
  10. p1982

    p1982 Niet meer actief

    Nijntje is je man/vriend handig

    ja het gaat wat beter met ons pakken beide ons rust.

    ja er wordt aardig wat geld opzij gezet, is ook wel lekker voor de feestdagen zo.


    durf ook niet te zeggen hoeveel advertenties ik er op heb gezet.
     
  11. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    P1982: Man ;) Ja hij is heel handig alleen nu met zijn rug is het veel moeilijker. Willen maar niet kunnen... Dat is erg frustrerend voor hem.

    Marnat: zo'n lantaarntje bedoelde ik eigenlijk maar schreef het verkeerd ;) Hier in stad ligt er nu sinds kort een Big Bazaar. Daar stonden ze ook in het reclameblaadje dacht ik. En heb mij laten zeggen dat dat ook een Nederlandse keten is?
     
  12. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Ik heb het geluk dat manlief zo hard kan zijn in het opruimen. Ik wil meestal teveel bijhouden... :)
     
  13. p1982

    p1982 Niet meer actief

    Zo 4 enveloppen /pakketten klaar.als ze betaald hebben kan manlief t wegbrengen eerst postzegels halen
    Dan nog 5 mensen wat ophalen. T loopt lekker zo door
    Iedere dag wel iets verkocht

    Nijntje dat is balen dat hij met rug minder kan.
     
  14. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Ja is idd balen. Hij kan niet stilzitten dus ja... Hij is nu van donderdag met kine bezig, maar blijkbaar zit hij volledig geblokkeerd... Ze kunnen nog niet dadelijk met de stabilisatie oefeningen beginnen voor zijn hernia. Het wordt een werk van lange adem.
    Maar ondertussen werkt de vaatwas. eerste wasje is een feit ;) In eerste instantie viel de stroom hele tijd uit, maar blijkbaar had manlief de schroef van het stopcontact door de elektriciteitsdraad geschroefd ;) :D

    Ben wel heel benieuwd hoeveel zoekertjes je online hebt staan p1982. Je hebt me benieuwd gemaakt! :D Ik heb er dus een 50-tal, maar zou nog meer op moeten/kunnen. Maar geen tijd voor de laatste tijd.

    Als je in NL postzegels koopt, zijn die per 10 ook goedkoper dan per stuk? In B is dat nl. het geval. Heb er in totaal 7 nodig denk ik. Ga morgen toch even naar de jumbo, dan kan ik die eventueel gaan uithalen en hoeven we ze alleen weg te brengen van de week.
     
  15. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Leuk, dat je het ruilt voor bijv. hagelslag. Zo'n dingen kan je ook altijd gebruiken. Maar idd heel gek dat ze dan wel kopen. Ach, mensen. Soms geen hoogte van te krijgen :D

    @ elisje: Fijn, de voorraadkast weer goed aangevuld! Is leuk he. ;) Mijn voornemen is om niet meer zoveel voorraad te nemen als wat er was. Als je ziet wat ik heb moeten weggooien. Heb zoonlief nu ook gezegd dat ik geen cakejes meer voor hem koop voor op school. Liggen zoveel koekjes voor hem in de kast, die moeten eerst op. Wil weer niet zoveel weggooien.
     
  16. Elisje

    Elisje Fanatiek lid

    18 jun 2006
    3.930
    933
    113
    Niet zo leuk dat je man last heeft van zijn rug nijntje maar rustig aan gaat ook. Wij kijken ook altijd naar wat het belangrijkste is om in orde te hebben, de rest komt dan wel.
     
  17. p1982

    p1982 Niet meer actief

    Nee maakt niet uit hoeveel postzegels je haalt

    Durf bijna niet te zeggwn maar tussen de 400-500 fotos op facebook. En er komt steeds wat bij maar verkoop ook goed. Hebben een streven voor t bedrag ben benieuwd

    Herken t wel met voorraad. Hier nu vriezer en kasten leeg eten
     
  18. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Wow, da's de moeite! :) Maar goed dat de verkoop dan nog zo goed blijft lopen. Ik heb ook vaak dat ik een bod krijg en iets erna dat ze er nog iets bij willen. Kunnen er gelijk 2 of 3 advertenties af.

    Elisje: Nee is niet leuk. Hij is nu van begin september thuis, kon toen niet meer lopen van de pijn. Eind september geopereerd omdat spuiten al niks meer gingen uithalen. Maar herstel loopt dus niet zo vlot. Maar door bij de kinesist te gaan (op voorschrift van de specialist) weten we nu waarom ze zich zo'n zorgen maken omdat hij geen kniereflex heeft. Heeft hij nooit gehad zolang ik hem ken (in december 13 jaar). Dat is blijkbaar een zenuw in de rug die daarvoor moet zorgen en doordat de reflex uitblijft zit die zenuw gekneld. Maar vermits dit zo lang al is, kan het zijn dat die zenuw vergroeid is. Maar dat zien ze enkel op scans met contrastvloeistof. Maar we kijken het nu stap voor stap aan. Hij moet nu oefeningen doen en die doen voor hem enorm pijn omdat alles zo vast zit. En dat is dan enkel met z'n bekken van achter naar voren gaan terwijl hij zit en z'n been zwaaien.
     
  19. p1982

    p1982 Niet meer actief

    Ja is zeker de moeite waard

    Eerste dingen ookal betaald en wat ik mee moet nemen naar de rommelmarkt 24 nov. Gaat dus ineen aparte doos en zet ik onder d de kraam en wordt dan opgehaald

    Hier ook regelmatig meerdere advertenties tegelijk

    Nu nog voor ong 20 dingen prijsopgaves gedaan dus afwachten of ze akkoord gaan.

    Deze week weinig opruimen omdat ik 4 dagen moet werken ipv 3 dagen. Dan eerst maar zorgen dat t huishouden op orde is.
    Willen deze week ook weer sporten.
     
  20. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Ah da's wel leuk dat ze het op de rommelmarkt willen komen ophalen. Sowieso al 1 doos leeg dan ;)

    Wij hebben geluk, morgen 11/11 is feestdag voor ons (wapenstilstand). M'n zus wil met onze oudste naar de film (denk die film van Sinterklaas), dus een rustige namiddag voor de boeg van ons meisje slaapt de hele middag.
    En dus heb ik deze week maar 3 dagen te werken. Zalig!
     

Deel Deze Pagina