ICSI in Dusseldorf deel 3

Discussie in 'MMM clubs' gestart door NinaD, 16 jul 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bbibi

    Bbibi Fanatiek lid

    20 feb 2012
    4.762
    3
    38
    Receptioniste/ financieel admin medewerker
    Dusseldorf
    Meiden is het echt ja dat de kliniek 3 weken dicht gaat? Pffff dat wist ik niet! Wat een ellende! Dan kan ik hierna nog maar 1 cyclus cryo tp doen en daarna dus een maand overslaan helaas :(

    Dankjewel voor jullie succeswensingen dames!

    Mona bij jou vind ik het ook allemaal zo snel gaan trouwens! Vind je dat zeld ook? En mag je nog steeds geregeld stiekum kijken bij manlief?

    Shaddixxx ik vind ook echt daf het de eerste iui raak moet zijn voor jullie! En wat betreft die medictatie, die kan je dan toch in nederlands ziekenhuis halen?

    @lets ik wilde dat idd liever niet aan de pil! Puur omdat ik het daar emotioneel zo moeilijk mee had! Na ruim 2 jaar nog geen kind en dan wel weer aan de pil lukte me niet :(
    Maar ik moest ee toch aan geloven! Maar heb het maar een dag of 8 geslikt gelukkig!

    @sneeuwmees binnenkort weer lekker zwemmen?

    @jippie voor jou wordt het ook weer eeg spannend meid!

    Hoe is het met mikka en klaasje?

    @rest zwaai en fijn weekend!
     
  2. Zoooo herkenbaar! Wij hebben het hele ICSI-traject gefilmd. Het filmpje waarop ik de eerste Menopur-spuit zet duurt ruim 12 minuten, het filmpje waarop ik de laatste Menopur-spuit zet duurt 2,5 minuut. Dat zegt wel genoeg, haha! Het gaat echt vanzelf beter! Veel succes!

    @Lets; Het was niet Bibi, maar Shaddixxx :p Ik wilde niet aan de pil, omdat het je cyclus platter kan leggen dan je eigenlijk wilt én omdat ik het waanzinnig tegenstrijdig vind om een enorme kinderwens te hebben en dan de pil in te nemen. Natuurlijk gebruik je 'm niet als anticonceptie, maar toch..

    @Biebs; Nee, het Nederlandse ziekenhuis mag dat niet verstrekken.. Jij had toch ook gereageerd op FB? Het is nog een heel gedoe en voorlopig is er dus nog geen oplossing voor :(
     
  3. Lets

    Lets Fanatiek lid

    18 mei 2013
    2.053
    0
    36
    NULL
    NULL
    Oeps, sorry shadixx;) wat knap dat jullie alles gefilmd hebben! Zou dat echt niet kunnen, maar heb er wel bewondering voor. Lees ook geregeld je blog, heb er veel aan, dus dankjewel! Heftig traject hebben jullie doorlopen. Hoop dat het nu snel de goede kant opgaat.

    Irritant he, dat ze drie weken dichtgaan.. Heb ik dalijk mijn intake net gehad, moet ik nog weer een maand wachten waarschijnlijk omdat ze dichtzijn. Daarom was ik ook zo benieuwd hoe het zit met ongesteld worden en beginnen, of de eerste poging nog net voor die tijd zou lukken, maar ze zeiden al dat ik daar niet vanuit moest gaan...
    Als die oelewappers in nederland nou eens wat sneller met alles waren geweest.... Zo dat moest er even uit;)

    Lijkt me een heel gedoe dames met al die spuiten, maar vind het fijn er vast wat over te lezen, dus dankjulliewel..
     
  4. Ploon

    Ploon Fanatiek lid

    6 feb 2011
    1.007
    0
    36
    Jippiejee, bedankt voor de tip! Ging vanavond daardoor al iets makkelijker!
    Had alleen de kleine naald erop gezet en moet dan één druppel eruit spuiten voor de lucht, en wat gebeurt er, wel een druppel of 4. Oeps. Ik drukte iets te hard. Dom!
    Ja, toch raar dat zo'n kliniek zo lang dicht gaat. Van de andere kant begrijp ik dat zij ook recht hebben op vakantie, maar je zou denken dat het dan ten tijde van vakantie van de NL arts en verpleegkundigen overgenomen wordt door Duitse. Dan maar een keer tussendoor een Duitse, als je maar verder kunt. Maar dat is dus niet het geval. Tja, het zij zo.
    Oh Ddees, doet je man dat allemaal ja? Makkelijk!
    Oh ja, Shadixxx, alles gefilmd ja? Wat leuk zeg. Ik hou wel een blog bij, maar daar heb ik nooit aan gedacht. Nou, ik denk dat wij er vanochtend er ook wel 10 minuten over gedaan hebben. Ik ga eens een keer je blog bekijken.
    Allemaal een fijne zaterdagavond.
     
  5. jippiejee

    jippiejee Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.045
    0
    0
    @PLOON; YOU GO GIRL:D!

    Ik ben nog steeds onzeker door het medicatie schema, is er niemand anders die dit ook heeft gehad??? (En met succes....:))

    Vanavond dus alleen nog een klein beetje puregon en dan morgen helemaal niks meer tot aan de pregnyl en dan weer een dag niks en dan dinsdag punctie, de rustdag tussen de pregnyl en punctie is bekend voor mij. Wat toch een onzekere boel hè, kan pas een paar daagjes rustig zijn als de eitjes in het bakje liggen...;) En dan komen daar weer die vreselijk spannende weken achter aan, killing dit:cool:
     
  6. Klaproos

    Klaproos Niet meer actief

    Gadver,kliniek dicht? Ik had gehoopt al in december met spuiten te beginnen. Nu moet ik op mijn trouwerij spuiten maar goed,dat vind ik niet zo erg.
     
  7. Lets

    Lets Fanatiek lid

    18 mei 2013
    2.053
    0
    36
    NULL
    NULL
    Klaproos, dan gaan we samen spuiten in januari denk ik zo.

    Wat leuk dat je gaat trouwen, heb je missch al wel verteld maar dan heb ik het gemist...
     
  8. Ben ik de enige die zo met die medicijnen in haar maag zit? :) Jullie krijgen er straks ook allemaal mee te maken, maar ik hoor er verder niemand over. Ik ben er zelf constant mee bezig, maar misschien is dat wel heel overdreven ;)
     
  9. Klaproos

    Klaproos Niet meer actief

    Shaddixx ik ben er ook mee bezig en weet nog niet hoe ik het moet oplossen. Ik vraag aan Scholte of ik iets mee kan krijgen maar zonder bloedonderzoek en behandelplan denk ik echt de sjaak te zijn. Maar ik heb al zoveeel aan mn kop,dit kan er ook wel bij.

    Lets,gezellie samen spuiten haha :D Ja ik trouw in januari,wilde eigenlijk in juli dit jaar trouwen maar toen had ikeen MA. Mijn droom is altijd geweest zwanger te trouwen maar helaas!
     
  10. Champetter

    Champetter VIP lid

    5 mrt 2013
    6.825
    3.809
    113
    Slecht nieuws voor ons vanmorgen, test is negatief. 4 blasto's nu in totaal mislukt. Dat is echt even slikken en ik maak me erge zorgen wat er evt nog meer met me aan de hand is. Ik dacht nl dat eicellen/embryo's/ blasto's maken het probleem zouden zijn ivm laag amh. Maar daar kom ik juist heel goed weg, wat is het dan wel?

    Heb nog wel 2 dag 1 cryo's in de vriezer uit deze eerste IVF. Eens informeren bij dr. S. wat nu het beste te doen is.

    Mikka, zet m op! Hoop dat het jou lukt deze ronde!
     
  11. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Klaasje: knuffel, meid! Was vandaag ook je testdag of heb je misschien te vroeg getest. Hoe dan ook. Een omowitte test is gewoon erg verdrietig. Sterkte!
    @Shadixx: snap je zorgen, hoor, maar zou even de ontwikkelingen afwachten. Ze kunnen het zich hoe dan ook niet veroorloven dat vanaf januari de hele ivf-'industrie' plat ligt. En je weet van mijn aanbod, dus hopelijk stemt je dat wat geruster.
    Toen ik vorig jaar december een evaluatiegesprek had bij mijn gyn in NL zei ze al dat ze vanaf januari (dit jaar dus) ook alles op de schop gingen zetten. Ze waren vanaf die datum verplicht het goedkoopste medicijn voor te schrijven (Fostimon). Omdat ik toen nog niet zeker wist of ik wel of geen poging nog in NL wilde doen, heeft ze uit voorzorg wel alvast een recept voor me uitgeschreven, zodat ik die evt. nog in december kon halen. Maar nu zijn we een jaar verder en blijkbaar is er van die hele regel niets terecht gekomen en hebben ze nu weer wat anders verzonnen. Het gaat goed komen (al snap ik je zorgen en die heb je nu ook wel genoeg gehad).
    @Jippiejee: snap dat het raar voelt die aanloop naar de punctie met de medicatie. Maar ik denk dat het komt omdat je zoveel follikels hebt, dat ze het op die manier een beetje proberen af te remmen? Hoe dan ook, het is bijna dinsdag en dus weer een spannende tijd voor je!
     
  12. Lets

    Lets Fanatiek lid

    18 mei 2013
    2.053
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ow klaasje wat verdrietig zeg...:( dikke knuffel!

    Wat is er met de medicijnen dan? Heb iets gemist geloof ik...
     
  13. Loontje85

    Loontje85 Fanatiek lid

    19 sep 2008
    3.465
    0
    36
    Sales-/Logistic-Assistant
    Purmerend
    @klaasje: sterkte en een dikke knuffel. Echt ontzettend kl*te zeg :(
     
  14. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Lets: ze blijken een nieuw systeem te willen ontwikkelen om spaarzamer met ivf-medicijnen om te gaan. Ze willen een soort van distributiepunten in het zkh maken. Je kunt dan geen medicijnen meer bij de apotheek halen, maar alleen bij zo'n punt. De bedoeling is dat per 1 januari te doen, maar logistiek blijkt er nog niets geregeld. Vandaar dat er wat onduidelijkheid en dus zorgen zijn voor mensen die in januari willen starten en niet weten of ze dan wel medicijnen kunnen halen. En wat voor een consequenties het gaat hebben voor de DD-meiden, die recepten uit DD meekrijgen. Ga er persoonlijk van uit dat er een 'noodoplossing' komt zo lang alles nog niet werkt en dat tot die tijd de medicijnen nog via de apotheek verkrijgbaar zullen zijn.
     
  15. Botala

    Botala Actief lid

    2 nov 2013
    167
    0
    0
    Provincie Utrecht
    @Klaasje sterkte meid
    @Ploon Top dat het je al beter afgaat...

    Ik wist het ook niet van de medicijnen wat een gedoe weer... Nu had ik vorige week al problemen bij de apotheek toen ik mijn medicijnen ging bestellen. Dat kon niet omdat het een Duits recept was. Nu ligt dat echt aan mijn apotheek zijn zulke zeikerds. Gelukkig werkt mijn huisarts altijd erg goed mee en binnen 2 minuten lag er een door de huisarts geschreven recept.
     
  16. Monatoetje84

    Monatoetje84 Fanatiek lid

    1 mrt 2012
    1.591
    0
    36
    NULL
    NULL
    Klaasje: Wat klote meis!!! Sterkte!! Was vandaag je testdag?

    Medicijnen: Wat een gedoe zeg! Ik ben het er wel mee eens dat het wat efficienter kan hier in NL. Kreeg een hoop voorgeschreven wat ik eigelijk achteraf niet nodig bleek te hebben, maar heb het idee dat dat in DD helemaal niet zo is.. Dat ze daar juist maar kleine hoeveelheden steeds uitschrijven!
    Heb er vertrouwen in dat het goed gaat komen!!
    Maar ik snap jullie ongerustheid!
    Ik had nog alleen maar 4 spuitjes deca over en die waren bijna over de datum dus die hebben we weggebracht.

    Verder alles goed hier! Alleen enorm veel last van maagzuur! Heb de hele door eigelijk last van mijn maag.. Eet ik niks heb ik last maar eet ik wel ook.. Volgende week maar eens vragen aan de verloskundige wat ik er mee kan doen.. Want als dat zo blijft zijn 17 weken nog wel heel lang..

    X
     
  17. Ddees70

    Ddees70 Fanatiek lid

    14 okt 2007
    1.247
    0
    36
    Noord-Holland
    Sterkte Klaasje.
    Shadixx ik snap heel goed dat je je druk maakt. Ik heb er helemaal nog niks van gehoord. Ik denk dat dit voor ons de laatste poging gaat zijn. Dus. . . .
    Monatoetje schiet al op voor jou, maar als je je niet lekker voelt gaat het wel heel lang duren. Ze hebben er vast wel wat voor.

    Hoe is het met alle andere die al een tijd niks geschreven hebben? Alles goed?
     
  18. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    Gedoe met de ivf zal er altijd blijven helaas. Is het niet het gesleutel aan aantal pogingen, leeftijdsgrens, dan nu ook aan de medicijnen. Overigens zei mijn gyn vorig jaar december al dat ze vanaf januari (dus begin dit jaar) alleen nog maar de goedkoopste medicijnen mochten voorschrijven en dat dat waarschijnlijk Fostimon zou worden. Ik kreeg toen, omdat ik toen nog twijfelde of ik nog de 3e poging in NL zou doen, wel alvast een recept meegekregen voor Puregon die ik dan nog voor eind van het jaar in kon wisselen. Nu zijn we dus ongeveer een jaar verder en blijkbaar is er in dat hele jaar niets van terecht gekomen en konden blijkbaar nog gewoon alle soorten hormonen ingediend worden. Ik verwacht nu dus ook dat het weer een actie is, die op korte termijn niet haalbaar is om te realiseren, maar voor diegenen die aan de startavond staan is het wel weer een hoop onrust en dat kun je nu net niet gebruiken als je al in de mmm zit.
    Ik moet zeggen dat ik zowel in mijn NL zkh als in DD alle keren nooit teveel heb voorgeschreven gekregen en dat het altijd de laatste dagen nog wat spannend was omdat ik dan nog voor een of 2 dagen juist nog menopur of puregon moest hebben. Mijn NL zkh had ook vaak een eigen voorraadje van patiënten die medicijnen bij ze hebben ingeleverd en dan kreeg ik vaak nog uit hun voorraad een paar spuitjes decap of puregon mee. Ik denk dat het probleem dus niet bij de patiënten zit die een voorraad thuis hebben, maar dat de artsen beter opgevoed moeten worden bij het uitschrijven van mega-recepten.;)
     
  19. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Mona: vervelend, hè, maagzuur! Ik heb er bij mijn zoontje veel last van gehad en had toen echt een abonnement op rennies. Deze keer heb ik het vooral aan het begin ook gehad, maar het valt nu mee (even afkloppen!).

    Ik heb deze week weer een drukke week voor de boeg. Dinsdag een lekkende vulling laten repareren. Mag met verdoving (angsthaas die ik ben) en schijnt geen kwaad te kunnen omdat het een lokale verdoving is. Maar vind het toch wel spannend. Diezelfde dag weer naar de vk en woensdag dan de 20 wkn echo, waar ik hem nu toch al weer voor begin te knijpen.
     
  20. jippiejee

    jippiejee Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.045
    0
    0
    Hè bah, wat erg, ik kan me voorstellen dat je goeie hoop hebt bij blasto's, je dag 1 cryo's kunnen ook nog blasto's worden (en meer!!) Maar voor nu is en blijft het gewoon waardeloos nieuws! Sterkte!
     

Deel Deze Pagina