Wat zou jij doen?

Discussion in 'De lounge' started by SDonya, Nov 9, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    Aug 26, 2012
    13,148
    330
    83
    Female
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    En je kan toch studeren als beide kindjes op school zitten? En eengroot leeftijdsverschil lijkt me ook niet leuk, het moet natuurljjk maar gelijk lukken maar je snapt vast wat ik bedoel.
     
  2. SDonya

    SDonya Niet meer actief

    Bedankt allemaal voor het meedenken. Ik heb woensdag een afspraak staan met een van me leraren om te overleggen wat eventuele mogelijkheden er kunnen zijn voor mij. Ik heb vandaag ook tegen me man gezegd dat ik ga werken in de zaak op de voorwaarde dat hij nu al gaat beginnen met een goed plan voor de eventuele tweede zaak.. Nu nog even de gesprekken afwachten van man met familie en ik met school.
     
  3. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

    Doe wat je hart zegt
    Alleen hier hebben wij groot fysiotherapie praktijk, 2 jaar geleden had je een wachtrij, dus daarom belde ik paar dagen om mij alvastv in te schrijven voor januari, zegtze dat ze het erg rustig hebben en ik zo kan bellen dezelfde week en kan komen.
     
  4. alamea

    alamea Fanatiek lid

    Jan 15, 2013
    1,270
    0
    0
    Je hebt een nogal conservatieve man geloof ik. Hij ziet liever dat je leeft voor zijn wensen en kinderen werpt. Wat jij wilt en waar jij over droomt is ondergeschikt. Jij wil ook graag een eigen zaak, hij wil dat je in die van hem werkt zodat hij zijn handen vrij heeft om er nog eentje ernaast te hebben. Wat voor vader denkt hij eigenlijk te zijn voor 2 kinderen als hij voornamelijk bezig is met 2 eigen bedrijven en hoe ziet hij jou eigenlijk als hij vindt dat jij er bent om zijn wensen te realiseren?

    Ik zou gaan doorstuderen als ik jou was, en goed nadenken of het uberhaupt een goed idee is om nog een kind te willen met deze man.
     
  5. missym

    missym VIP lid

    May 14, 2006
    7,750
    12
    38
    Ik heb een hbo gedaan met 2 kindjes, het kan écht nog wel hoor.
     
  6. Saarr

    Saarr Actief lid

    Jan 29, 2011
    459
    0
    16
    Jeetje... Doe ff normaal!
     
  7. evelien69

    evelien69 VIP lid

    Sep 16, 2007
    5,531
    3
    38
    verzorgende
    zo he... hier dus de bekende olifant soor de porseleinkast....:$
     
  8. mamazeyad

    mamazeyad Niet meer actief

    He lieverd. Wat een moeilijke keuze. Ik hoop dat jij en je man tot een passende oplossing kunnen komen. Wat ik van jou heb gemerkt. Ook van het wat hoop je over 5 jaar te bereiken topic en ook aan andere dingen dat jij heel graag hoger op wilt komen en graag verder wilt. Is het niet mogelijk dat je man personeel zoekt voor voor zijn nu bestaande winkel en zelf in de nieuwe gaat zodat ook jij je droom kan verwezenlijken. Ook wilde ik je zeggen dat ik weinig verschil merk tussen 1 kind en 2 kinderen. Het voelt natuurlijk voor iedereen anders maar ik denk dat studeren met 2 kinderen niet veel zwaarder is dan met 1. Hoop dat je er uit komt meis en zelf ook blij bent met de beslissing
     
  9. SDonya

    SDonya Niet meer actief


    Gelukkig moest me man lachen toen ik het voorlas… Ik schrok er zelf namelijk wel heel erg van! Je hebt een verkeerd beeld van me man, dat is het nadeel van internet….. Je leest het op je eigen manier...
     
  10. alamea

    alamea Fanatiek lid

    Jan 15, 2013
    1,270
    0
    0
    Oww sorry. Ik wist niet dat de denkwijze van TS haar man als normaal wordt beschouwd. Ik dacht dat we in het jaar 2013 leefden, in een westers land, waarin man en vrouw gelijk zijn.
     
  11. SDonya

    SDonya Niet meer actief


    Thnx xx

    Personeel hebben we over nagedacht maar we hebben vaak gehad dat mensen misbruik maakte van de vrijheid die me man gaf en daardoor gingen stelen :( En daarnaast als hij iets nieuws opent kost dat ook heel veel geld dus dan moet ik ernaast wel werken anders hebben we misschien het risico dat er in het begin maandelijks te weinig binnen komt omdat een HBO studie ook al gauw 2500 euro per jaar kost (lesgeld, boeken, studiemateriaal..) Pff dat stelt me iets gerust, dat 2 kinderen niet heel veel verschil is! Ik denk dat het toch het beste is als ik ga werken tot s naar school gaat en dan verder ga studeren..? Hebben we beide wat we graag willen.. :)
     
  12. SDonya

    SDonya Niet meer actief


    Wij zijn gelijk hoor :)
     
  13. alamea

    alamea Fanatiek lid

    Jan 15, 2013
    1,270
    0
    0
    Ja, je schreef vanuit wat je man allemaal wil, en daaruit bleek niet dat hij achter jouw droom van een eigen praktijk stond. Daar schrok ik nogal van. Maar niets is minder waar? :)
     
  14. SDonya

    SDonya Niet meer actief


    Hij vind het prima als ik een eigen praktijk wilt, hij wilt juist graag dat ik iets voor mezelf open! Ongeacht wat, als ik er maar achter sta :) Het enige nadeel is dat hij het niet ziet zitten als ik nu nog 4 jaar voltijd naar school ga.. Ik studeer nu alweer 2 jaar en nog 4 jaar erbij vind hij op dit moment teveel bij elkaar. Hij heeft zijn plannen nu 2 jaar uitgesteld zodat ik kan studeren en aangezien ik bijna afstudeer wilt hij eerst zijn doel bereiken totdat ik zeg maar weer verder ga snap je het nog? :) Mijn punt is alleen dat ik als ik dit jaar verder ga de stufi als gift krijg. Als ik het uitstel dan krijg ik stufi als lening...
     
  15. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    May 29, 2008
    20,418
    3,298
    113
    Poeh moeilijk!
    Ik denk dat jullie hierin tot een compromis moeten komen.
    Hoe lang zou je hbo studie gaan kosten?
    Ik zou voorleggen dat jij nu gaat helpen om te zorgen dat er een tweede zaak komt, maar dat je man daarna jouw ook steunt in het volgen van en studie en ke daarbij ook zoveel mogelijk probeert te helpen.
     
  16. PinkButterfly

    PinkButterfly Actief lid

    Sep 9, 2012
    441
    0
    16
    Ik denk dat je voor jezelf na moet gaan hoe groot en haalbaar jouw droom van een praktijk aan huis is, als dit iets is waar je 100% zeker van bent dan zou ik er zeker voor gaan.

    Een HBO diploma geeft je in geen geval meer zekerheid op een goede of goedbetaalde functie. De kans is wellicht groter maar zekerheid heb je niet.

    Moeilijk hoor.. Succes met je beslissing
     
  17. mamazeyad

    mamazeyad Niet meer actief




    Ja kan altijd nog verder met studeren, ook als je 2 kindjes hebt. Kan je best hoor meis en misschien is het wel een goede oplossing als s naar school gaat. Denk dat 2 kindjes niet het probleem is. Dan kunnen jullie eerst op de zaak focussen en als het goed gaat kan je altijd nog :). X
     
  18. Sammie1

    Sammie1 Fanatiek lid

    Feb 14, 2012
    3,494
    2
    38
    Hej meis,

    Lastig zeg!
    Hier hebben we ook zoiets gehad. Ik wilde graag verder studeren, maar we wilden ook graag voor een 2e kindje. Uiteindelijk erachter gekomen dat er nu een opleidingstop is in de bbl opleidingen (kraamzorg), en ik zag fulltime school niet zitten met 1 kindje.
    Uiteindelijk zijn we voor een 2e kindje gegaan, en ik blijf mijn huidige werk gewoon doen tot ik wel een bbl opleiding kan doen, of dat de oudste naar school gaat.

    Misschien heb je iets aan m'n verhaal ;) Maar wij zijn ons hart gevolgd door voor een 2e kindje te gaan, en ik hoop dat ik later alsnog de mogelijkheid krijg om de kraamzorg in te gaan..
     
  19. Snootches

    Snootches Actief lid

    Jun 18, 2013
    312
    0
    0
    NULL
    NULL
    Waar slaat dit op?

    Ik lees juist een man die hard werkt en nog een zaak wil openen om zijn gezin financiële ruimte te bieden, en TS die in de toekomst leeft en wil studeren onder het mom van wat-als.
     
  20. Sterre82

    Sterre82 VIP lid

    Sep 23, 2008
    8,211
    3
    0
    In de wolken
    Ik denk dat je spijt gaat krijgen als je het niet doet. Het zal bij tijd moeilijk, lastig en hard werken zijn maar ik zou er wel voor gaan.
    Ik weet niet wat voor zaak je man precies heeft maar als hij echt gaat uitbreiden dan is het op den duur toch noodzakelijk om personeel aan te gaan nemen. Of zzp-ers...kan ook.
     

Share This Page