Ik deel momenteel het gevoel van misschien te vroeg, want mijn streepje wordt niet donkerder en andere merk testen dan 2 v5 hebben nauwelijks iets wat op een streepje lijkt. De moed zakt me in de schoenen. Zou het dan toch enkel nog de ptegnyl zijn? Ik voel wel nog steeds van alles pfff... Word er gek van! K.
Totdat de dag is aangebroken dat je kan testen, heeft je lichaam nog niet genoeg hcg om die test te beinvloeden. Eerst is de test wel donker door de pregnyl maar ook dat kan fluctueren. Geef je lijf de tijd om het hcg te laten opbouwen en verlies de moed niet! Pas op de testdag, is het hoog genoeg en zelfs dan kan je een negatieve test hebben en toch zwanger zijn. Zwangerschapssymptomen beginnen meestal niet zo vroeg; de na-effecten van de pregnyl zijn er wel meteen maar die trekken weg.
Kaltje: Wanneer heb je getest? Het HCG stijgt elke twee dagen, dus het kan goed zijn dat je streepje niet meteen donkerder wordt. Wanneer heb jij pregnyl gespoten? Ik denk dat het wel goed zit! (Voorgevoeletje...)
mijn testdagwas vrijdag maar had dinsdag nog 1500 pregnyl gespoten. Gyn adviseert daarom 6 dagen bij op te tellen . DAT is morgenavond. Vrijdag gag dig1-2 wk aan. Aangezien ik nu paar dagen na testdag Ben, lijkt me DAT een 50 hcg test nu ook wel goed moet uitslaan. Nou ja, nog 1 dag .. K.
Hi, Nou, hier geen hoop meer. Test vandaag nog nauwelijks zichtbaar. Dus was enkel nog pregnyl. Baal enorm, want ns 5 x zonder cryos kan ik niet meer...pff. K.
Ooo Kaltje wat ongelooflijk k*t! Ik snap dat je er helemaal doorheen zit en klaar mee bent! Wat een teleurstelling weer! Ik wens je/jullie heel veel sterkte. Liefs Daan
Nou katje de wonderen zijn de wereld nog niet uit.. ik testen op dag 13 negatief na pregnyl. en dag 15 test in eens licht positief weer.. dus kan ook weer terug kome he.. nooit moed op geven tot je mensuatie er is.. zeg nooit nooit! ik duim voor je Danielle gefeliciteerd met je zwangerschap en natuurlijk de rest ook