Hallo allemaal, Mijn dochtertje van 4,5 is doorgestuurd naar een oogarts en moet waarschijnlijk een bril. Maar welke zorgverzekering kan ik nu het beste nemen? Ik zit al best lang ij fbto, maar heb die module niet aan staan en als ik hem aanzet duurt het een half jaar voor ik hem kan gebruiken. Dus kan beter overstappen, maar naar welke? Verder zijn we allemaal gezond,regelmatig naar de tandarts natuurlijk
Ik heb van de week ook eens zitten kijken voor een vergoeding voor brillen en lenzen, maar dat is bij de meeste verzekeringen niet veel, hoor. Bij CZ bijvoorbeeld was het met het duurste aanvullende pakker 200 euro per 2 jaar wat je terug mocht vragen. Met 180 euro per half jaar voor mijn lenzen weegt dat echt niet op tegen de kosten van het aanvullende pakket. En bij een goedkoper pakket kreeg ik maar 100 euro vergoed per 2 jaar, dus dat schiet helemaal niet op.
Kinderbril maar er zullen vast wel meer verzekeringen zijn die een kinderbril vergoeden. heb je al met je verzekering gebeld?
Helaas vergoed mijn verzekering onder de 10 jaar 150,- per 3 kalender jaren. En die aanvulling kost me al 11 euro per maand extra om aan te zetten.
Ik zie bij deze dat het me minimaal 190 euro per 2 jaar kost en dan mag ik een bril uitzoeken voor 200 euro. En Yosyp z'n laatste bril zat op iets van 125 euro. Kan ik 'm beter zelf betalen.
Ik zat bij de amersfoordse tot vorig jaar, het is volgens mij nog steeds tot 300,- per 2 jaar. 1 van de hoogste vergoedingen van verzekeraars. Hier ook een bril dragende dochter, met jampotjes dus die laat ik graag dunner maken en dat betekend dus een klap geld neer leggen. Sinds dit jaar bij menzis fnv en volgens mij krijgen we hier tot 220 per 2 jaar vergoed.
Mijn man en ik hebben -6 en -8..hebben door het slijpen dure brillen, wij hebben alles nagekeken en die brillen verzekeringen leveren nauwelijks op door de hoge premies. Als je dat voor 12 maanden optelt heb je al een nieuwe bril.
Ah, daar was ik ook al bang voor. Ik heb ook iets van -8 ofzo en door die jampotglazen die dunner gemaakt moeten worden idd altijd veel geld kwijt voor een bril. Nu heb ik eigenlijk altijd lenzen in, maar op mijn werk krijg ik altijd zoveel last van mijn ogen dat ik eigenlijk een bril wil gaan aanschaffen voor op mijn werk. Ik was me dus al wat aan het verdiepen in zorgverzekeringen, maar ik kan het dus beter gewoon zelf betalen begrijp ik?
Voor zover wij het uitgezocht hebben wel. De premies zijn zo hoog dat je de bril dan al betaald hebt. Er is natuurlijk wel een verschil als bij jouw zorgverzekeraar de brillen vergoeding samenvalt met een andere vergoeding in het pakket die je er wel helemaal uithaalt. Dan hoef je de premie niet alleen voor de bril te rekenen..snap je? Maar mocht jij toevallig tot een ander inzicht komen hoor ik het natuurlijk graag.
ook ik heb het uitgezocht ( welliswaar voor mijzelf als volwassene) en uiteindelijk is er geen een met een gunstige regeling op dit gebied. exact wat tuc schrijft. wel ben ik overgestapt naar de verzekering samen met mijn man ( we zaten al bij dezelfde maatschappij) door met hem mee te gaan in het collectief van het bedrijf waarvoor hij werkt krijg ik een kleine vergoeding extra, ( denk 50 euro per 3 jaar ofzo) zonder dat mijn premie hoger word. mss kun je op die manier dus nog een klein voordeeltje halen.
Hier Menzis aanvullend 3 en 150 euro vergoed per 2 jaar. Welke verzekering heb jij dat je 220 euro vergoed krijgt dan? Ben ik nl bij de menzis nog niet tegengekomen. Dochter heeft een bril en zijn meestal rond de 230 euro kwijt per jaar voor een bril.
Misschien een stomme vraag hoor maar waarom betalen jullie zoveel voor een bril als het een stuk goedkoper kan. Ik heb een complete bril (al vanaf mijn vierde jaar) en altijd bij hans anders gedaan. Op dit moment heb ik -9 van sterkte met een cilinder, ontspiegeling, en superdun geslepen glazen incl montuur voor 84 euro. Dit is een nieuw initiatief van hans anders. Brilplan heet het. Google er maar eens op. Betaal je iedere maand 3,50 en na twee jaar mag je een nieuwe bril. Heb je er eerder een nodig betaal je alleen de resterende maanden tot aan de twee jaar x 3,50. En ja mijn bril kost bij hans anders normaal ook bijna 200 euro. Zeker met kinderen die brilletjes zijn zo kwetsbaar met spelen. Zou ik liever zn brilplan doen. Is altijd een stuk goedkoper dan de premie die je betaald voor de vergoeding van een bril. Het is maar een tip! Overigens merk ik geen verschil in kwaliteit van glazen of monturen ten opzichte van de duurdere opticien.
zit bij CZ direct, heb de één na hoogste aanvullende verzekering en krijg 100 vergoed per 2 jaar. Heb je de hoogste verzekering dan krijg je 200 vergoed per 2 jaar
maar dan moet hans anders dus wel precies een montuur hebben wat ik leuk vind...ik heb een smal hoofd en moet dus een smalle bril, daarin is al niet veel keuze, maar de laatste keer bij hans anders hadden ze daar dus alleen maar van die suffe vooroorlogse modellen die mij passen. Met dat brilplan zit je dus wel aan hans anders vast..nu kan ik in elke brillenwinkel kijken.
ik zit bij umc zorgverzekering aanvullend 3. dit jaar was de vergoeding voor volwassenen 187 euro per 2 jaar en voor kinderen onder de 16 187 euro per jaar. Volgend jaar gaat mijn vergoeding naar 200 euro per jaar en voor mijn zoontje blijft de vergoeding 187,00 euro per jaar. Ik haal mijn aanvullende er al uit voor de chiropractie en fysio, @nijntje voor mijn zoontje hadden ze bij specsavers, pearle en hans anders geen passende bril. Hij is 2 en heeft een smal hoofd. Alle brillen waren qua montuur te groot. zijn nu bij opticien in woonplaats. die doet zijn eigen inkoop en bestelt gewoon voor jouw extra brillen op zicht biij de leverancier. De dag erna aanwezig. passen definitef kiezen dag erna bril klaar. verder daoen zij reparaties zelf. ik vind dit er prettig, zit er om de week wel om iets bij te stellen. Bril kosste 247,00 wel glazen iets dunner geslepen
@ Nijntje: Wat Tuc en jongenmeisje zeggen inderdaad is wat mij ook tegen zou houden. Als ze er geen bril hebben die je leuk vindt ben je er lekker mee. Mijn vorige bril heb ik ook gekocht bij een opticien waar ik anders nooit kom, omdat ze bij de Pearl (waar ik altijd heen ga) geen brillen hadden die ik leuk vond.
ik kreeg vorig jaar 175 bij de friesland, ik haalde de optimaal verzekering er met gemak uit, alleeen al omdat ik chronisch ziek ben en veel fisio nodig heb. plus af en toe alternatieve genees gebeuren. dus voor mij is die bril kosten mooi meegenomen. enkel en alleen voor de bril aanvullend verzekeren zou ik niet doen. dan betaal je er grof voor, Maar heb je meer nodig uit de aanvullende pakkeeten, tja dan kan het wel uit.
Okay dat is duidelijk ik vroeg het me zo af. Overigens is het wel per filiaal verschillend heb ik gemerkt want ik heb ook een smal hoofd en in stad deden ze niets maar in dorp bestelden ze gewoon extra monturen voor me.
Ik ben bij ONVZ topfit verzekerd en ik krijg 300 euro per jaar vergoed. Het is geen goedkope verzekering maar ik krijg dan ook heel veel vergoed. Voor mij alleen betaal ik 450 euro per kwartaal. Je moet alleen goed berekenen of je de extra premie eruit haalt en dat doe ik wel doordat ik ook regelmatig gebruik moet maken van fysio, etc.