Schoenendoosactie. Wat doen jullie er in?

Discussie in 'De lounge' gestart door PenK, 28 okt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. PenK

    PenK VIP lid

    20 jan 2006
    6.275
    521
    113
    Je mag zelf kiezen, ook de leeftijdscategorie!
     
  2. Tinkerbel80

    Tinkerbel80 Niet meer actief

    Hier ook druk aan het vullen. Wij vullen de doos voor een jongen van 5-9 jaar.

    Ik heb er een setje ondergoed in gedaan en wil er nog een T shirt in doen. Denk dat kleding ook erg welkom is

    Wat een gedoe trouwens om aan een goede schoenendoos te komen. Onze eerste doos was veel te klein en toen ben ik maar een winkel binnen gestapt voor een doos. Die is eigenlijk te groot en te laag. Heb hem toch maar ingepakt en gevuld. Zal er volgend jaar op tijd op letten.
     
  3. Tinkerbel80

    Tinkerbel80 Niet meer actief

    Je kan ook mee doen met Educans, die doen niet aan bijbelverhalen.
     
  4. novaa

    novaa Fanatiek lid

    28 dec 2009
    3.286
    0
    36
    Ben hier ook aan het vullen en kwam tot de ontdekking dat we de perfecte schoenendoos hebben. Namelijk van herenschoenen van het merk van Lier. Niet dat je die schoenen eens moet gaan kopen maar dan weet je bij wat voor schoenenzaak je kunt vragen volgende keer.
     
  5. Tinkerbel80

    Tinkerbel80 Niet meer actief

    Bedankt voor de tip! Ziengs verkoopt het, zie ik via google, en die winkel hebben we kort bij zitten.
     
  6. Micera

    Micera Fanatiek lid

    23 jun 2013
    3.296
    547
    113
    Make-up hangt sterk af van de opvattingen van het gezin, maar hier kan heel heftig op gereageerd worden weet ik uit ervaring. Ik zou het niet doen.
     
  7. PenK

    PenK VIP lid

    20 jan 2006
    6.275
    521
    113
    Nee idd. Ik heb het ook niet gedaan. Wel lippenbalsem en verder qua uiterlijke verzorging allerlei haarspulletjes.
     
  8. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    10 jul 2008
    13.550
    526
    113
    Vrouw
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    Edukans zal in ieder geval een deel van de schoenendozen verschepen naar de Filipijnen! Zoals het nu staat gaan we twee dagen helpen op een distributiecentrum, ik ga half januari heen. Is de controle op de dozen, of er geen "verboden" waar in zit etc.

    Zal zelf ook maar met de jongedames twee dozen gaan vullen.

    Er is trouwens altijd heel veel vraag naar dozen voor de jongste kinderen dus tot 5 jaar en voor de tieners 12-14.
     
  9. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.265
    6.790
    113
    Ik heb dit er in:

    standaard dingen

    en:

    houten speelgoed
    Jojo's
    onderbroekjes
    uv pet roze ( factor 50)
    Knuffeltje
    ketting


    Voor oudere kindjes zouden kleine puzzeltjes wel leuk zijn denk ik
     

Deel Deze Pagina