Ik geef haar geen zetpil. Ze heeft last van zware snotneus en van tandjes vermoed ik en nog miss van dromen. Maar ik zie er geen reden voor zetpil. Het is maar tijdelijk en in principe bij ons in bed slaapt ze gewoon een stuk door. Ze wordt keer 1 per nacht wakker rond 01.00-02.00 dan helpt niks haar terug in slaap brengen nemen we haar mee in. Ze had goede ritme altijd in principe ondanks dat ik na 1e flesje haar altijd liet nog slapen: eten-spelen-slapen. Tijdens die zware verkoudheid werd alles in de schop gegooit. Nu lijkt ze weer langzaam het terug te pakken. Net na fruit van 10.00 geslapen 11.00-12.30. We gaan nu flesje-spelen en dan wandelen
Tandjes doet echt wel pijn hoor,en als ik strondverkouden ben neem ik ook weleens paracetamol,want dan voel ik me echt beroerd. Snap jou niet zo,je hebt wel 4keer van voeding veranderd bij ka gelopen voor zogenaamde kma en een paracetamol doe je dan weer niet
hier al een paar weken 1 slaap. De tweede nam ze echt niiet meer. De nacht is ongeveer van 19.30 tot 7.30u. (1 tot 3 keer wakker ) Dan gaat ze om 12.30u naar bed, 1 of 2 uurtjes. Tja, niks aan te doen..
Interessant om dit te lezen. Hier zoontje van dezelfde leeftijd en hetzelfde probleem! Vandaag van 10.00 tot 12.30 geslapen. Om 16.00 weer naar bed maar werd drama. Uiteindelijk om 17.00/18.00 uur bekaf natuurlijk. Ik durf hem dan nog niet naar bed te doen omdat ik bang ben dat hij dan 's nachts of 's ochtends vroeg wakker wordt. Wat zijn de ervaringen hiermee? Ik heb nu namelijk gerekt tot 19.00 uur maar wat een ellende, voor ons en voor hem.
In de ochtend later op bed doen zou ik doen. Ik hielp zoontje ook even met speentje de middag door (hij had normaal geen speen meer overdag) en dat duurde 2 weken en lukte het hem om goed de middag door te komen.
Eerste periode deed ik dit wel. Dat betekende dan namelijk half 6 wakker, half 9 weer op bed, half 11 wakker en dan 's middags nog wel een slaapje. Maar als er 's middags sowieso niet meer geslapen wordt, ongeacht de tijd van het ochtendslaapje, dan kun je beter wat rekken.
Gisteren en vandaag het ochtendslaapje overgeslagen. Gisteren sliep ze 's middags heel erg goed: van 13.00 uur tot 16.00 uur. Ik hoop vandaag ook! Ik moet haar wel echt bezig houden 's ochtends, omdat ze moe wordt, maar dit zal iedere dag wel beter gaan.
Hier lopen we ook wat met dat probleem te sukkelen, maar momenteel ook dusdanige drama nachten dat ik hem echt op bed leg wanneer hij aangeeft moe te zijn, dus hij slaapt nu vaak 1,5 per keer. (en dat vaak 2 keer) Hiervoor had hij een fase dat hij tegen half twaalf er weer in ging, 3 a 3,5 uur sliep (helemaal super) maar dan tegen 6 uur 's avonds echt kapot was, niet meer willen eten etc. kortom zeer lastige fase vind ik! Nog tips bij dromen? schatje wordt vaak helemaal brullend en trillend wakker...