Eerst in de jacuzzi gezeten met champagne en lekkere hapjes. Toen geld geteld op bed, nog samen gezellig gedaan en toen als een blok in slaap gevallen!
Thuisgekomen m'n jurk vervangen door iets makkelijks, de cadeau's/kaarten bekeken en geld geteld en toen lekker...........gaan slapen (was 28 weken zwanger)
valt me op dat er heel veel dames (hoog)zwanger waren op hun trouwdag. zijn jullie bewust (versneld) getrouwd vanwege de zwangerschap?
We hadden een super mooie bruidsuite.Eerst champagne gedronken,geld geteld en toen heerlijke seks gehad in de jacuzzi haha.Die nacht is toch echt de beste en lekkere seks geweest die we ooit hebben gehad.
Ik ben twee keer getrouwd geweest..de eerste keer hebben we geld geteld en zijn we dood moe gaan slapen. De tweede keer hadden we een jacuzzi, champagne , en nog een lange, gezellige nacht.
Hier stond de trouwdatum al 1,5 jaar vast dus nee, heb ook altijd geroepen niet zwanger te willen trouwen maar het zwanger worden liet even op zich wachten...
In de jacuzzi een fles port leeg gedronken. Daarin het ook heel gezellig gehad En daarna heerlijk geslapen
Wij zijn nog even snel samen actief geweest.. Geld tellen ging niet want we hadden het in een groot varken zitten waarvan de onderkant eraf gezaagd moest worden om het eruit te krijgen! In de ochtend ook in de jacuzzi gezeten
Oh welnee joh, dat heeft niks met aso te maken joh, dat bedoelde ik er ook niet mee. Het verbaast me gewoon, omdat ons dat op dat moment echt niet kon boeien. We hadden een luxe bruidssuite en hebben de kadoos in een hoek gezet en zijn de jacuzzi ingedoken. Dat vonden wij op dat moment leuker dan enveloppen. Maar aso? Nee tuurlijk niet
Dacht al Ja wij waren gewoon thuis en ik was 26 weken zwanger... Ik was kapot. Dus misschien dat dit ook anders is dan. Als ik een jacuzzi en een mooie kamer had nee dan zat ik ook niet te tellen hoor
languit thuis op de grond samen de kaarten gelezen en geld eruit gehaald + dus ook geteld. toen nog gezellig geweest en daarna slapen. De volgende dag heb ik mijn jurk weer aangetrokken en zijn we met mijn zussen en zwager naar strand gegaan en daar nog allemaal foto's gemaakt. Mijn haar had de nacht goed overleeft en mijn zusje(die het kapsel ook gemakt had, heeft het een beetje bijgewerkt). Dat was echt Super gewoon op het strand liggen, stukje in het water staan.. Maakte allemaal niet uit jurk ging daarna toch naar stomerij. Daarna met zijn allen bij mijn ouders in de tuin heerlijk geluncht en smiddags gaan rijden nar ons hotel.
He jammer dat ik nog niet getrouwd ben!!! Ik denk niet dat ik geld zou gaan tellen - althans, ik hoop gruwelijk van niet! Geld boeit me namelijk niet zo, het is enkel handig om te hebben. Ik hoop dat ik lekker onderuit gezakt een warm bad of warme douche kan en mag nemen en lekker naar bed gaan, hahahaha.
Geslapen, we waren doodmoe! De dag daarna, toen we weer thuis waren, hebben we pas alle andere dingen gedaan
we hebben eerst een half uur geworsteld om mijn jurk open te krijgen.uiteindelijk s.zus gebeld en die heeft alle knoopjes open gemaakt. toen heerlijk in de jacuzzi gezeten en de enveloppen open gemaakt. (geld niet geteld maar grofweg gekeken) daarna in bed en wel 2uurtjes! geslapen. om 8 uur sochtends begon de jaarlijkse 'truckrun' voor de gehandicapten. die kwamen met luid getoeter toevallig langs ons hotel.
Een half uur bezig geweest met m'n haar, make-up eraf gehaald, alle kaartjes gelezen en het geld geteld, toen nog wat gedronken en nagepraat en uiteindelijk gesloopt ons bed in gedoken. Een paar dagen later op Aruba hebben we ons kersverse huwelijk ingewijd