Vandaag nod maar test is niet donkerder geworden heb 1 grote druppel teveel erin gedaan.. zou t daar aan liggen ?
Sterkte! Ik vond die eerst ongo na de miskraam echt zo hard aankomen.Alle herinneringen komen weer boven,je wil dat bloed gewoon niet zien.Doet zoveel pijn. Digi hug voor jou!
Ik weet niet of het daar aan ligt,mss omdat die van gister goed opgedroogd is.Kan goed dat die van vandaag er straks ook zo uit ziet
Ik ben benieuwd of er nog meer testers zijn? Voor vandaag ben ik iig blij,ik heb een klein beetje roze afscheiding.Heb dat vaker gehad bij innesteling.Dus nu heel hard duimen en hopen dat dat ook echt zo is en het goed gaat.
Je kunt over 2 dagen nog een testje doen.... Is wel moeilijk met het wachten, maar dat lukt je vast wel! @ Hier: totaal geen gevoel dat ik zwanger ben, alleen nog wel een ontzettend opgeblazen buik. Weet ook niet waardoor dat komt.... Kan gewoon goed naar de toilet (beetje raar om te zeggen). Mijn borsten doen nog niet zeer enzo. Of heeft niet iedereen dan? Heb gister wel 3 gratis testen bestelt bij Z&K, ben benieuwd zaterdag!
ik zie de streepjes ook duidelijk hoor.. ik heb nog niet getest, bang voor teleurstelling.. ik ben nog niet ongi, ook niet het gevoel dat ik het moet worden.. dus ik wacht toch vandaag nog even af.. ben nu op me werk en heb dus ook de test expres niet meegenomen..
Cici en mama van juul ik vind ze echt duidelijk hoor! Meis1987 gefeliciteerd! Jeetje wat veel rood! Ik vanmorgen natuurlijk weer getest de eerste die ik met blote ook t beste zag maar die ik t slechtste op de foto krijg haha! Is dat een goed teken????? Bruinverlies ook weg gek hoor! Zo naar kruidvat! Waren die nou duidelijker dan action?
Ik heb ook nooit echt last van m`n borsten Een opgeblazen buik heb ik nu ook,maar dat wil bij mij nooit zoveel zeggen.Heb dat ook voor ik ongesteld wordt.Heb wel buikpijn alsof ik al ongesteld wordt. Vind dat echt zo lastig aan zwanger worden,ongesteld/eisprong/innesteling en zwanger zijn lijkt zoveel op elkaar qua kwaaltjes.Bij mij iig
Ik heb altijd last van mijn boobs voor ik ongesteld wordt en nu ook helemaal niet! alleen wat gevoelige tepels.. maarja de elke maand verbaasd het me weer hoe je lichaam je voor gek kan houden